Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Sinn vs. Hamilton - ZAKOŃCZONY

Argumentuj, głosuj  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sinn

Takie modele jak 103, 356, seria 6/7/856 po prostu mnie powalają na kolana.

 

Duży plus za "oldskulowość" - spójrzcie z profilu - te wypukłe szkła, duża grubość zegarka.

Poza tym Sinny są takie bardzo techniczne cokolwiekby to nie znaczyło.

 

Hamilton to również mój faworyt w relacji jakość/cena, do tego oczywiście super plus za Khaki i tradycję, no ale to właśnie Sinna widzę na swym nadgarstku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinn

 

No i gratulacje dla michalopa za wprowadzenie brandu do Polski :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwolennikiem tego pojedynku... i jestem w kropce. Bo zegarki obydwu firm podobają mi się niesamowicie i są na mojej liście most wanted

 

Hamilton - przede wszystkim seria Khaki no i najfajniejszy chyba GMT jaki widziałem. I kiedyś będe go miał mam nadzieję. No i Jazzmaster.... I w ogóle, amerykański klimat. Wielką mam sympatię do Hamiltona... ech.

 

Z ciężkim sercem, ale jednak głosuję na Sinna . Bo:

 

- U1, U2 i Hydro to są wspaniałe maszyny i chcę je mieć

- Lemania

- Przepiękna jest nazwa marki

- Jakoś tak....

- itd...

 

Jakby mógł byc remis, to bym dał remis. Ale remisów nie ma.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

Hamilton. Za Jazzmaster Chrono, bo........sam mam taki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na Hamilton.

Myślę ze w takich pojedynkach nie powinno się brać tylko pojedynczych modeli zegarkow danej firmy pod dyskusje ale rownież całą historię firmy.

Hamilton jesli chodzi o różnorodność modeli jak i wygląd w całej swojej historii dokonał o wiele wiecej pięknej sztuki zegarmistrzowskiej niz Sinn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - Hamilton i nie ukrywam, że niedługo znajomy ma mi przywieżć jeden z modeli z serii Khaki. Zobaczymy,jak wygląda w real'u.


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinn - za to że bardzo mi się podobają zegarki tej firmy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

Ja swój głos oddaję na Hamiltona. Bez uzasadnienie który jest piękniejszy, bo piękno to rzecz ważna, ale względna. Z tych dwóch wolę naprawiać mechanizm Hamiltona

pozdrawiam

Świat zegarków to nie tylko zegarki na rękę.

Władysław

 

PS. Może mały dowcip:

Dlaczego kobiet jest więcej, niż mężczyzn na świecie? bo dobrego jest zawsze mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Hamilton'a.

Jazzmastery mają w sobie coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinn - jest coś w tych zegarkach, podobają mi się, a poza tym nawet ich widok przywodzi na myśl solidność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Głos na SINN! Stylistyka moim zdaniem bardzo zwarta i techniczna bez zbytecznej w tym przypadku finezji. Prostota ale nie do przesady. Forma zegarka podporządkowana w sposób przemyślany jego przeznaczeniu! PS. Dowcip Władka dla mnie nie jest śmieszny, zastanawiam się natomiast czy facet jest antyfeministą? Jeśli tak to bardzo mu współczuję! Albowiem to Kobieta jest ozdobą tego świata! Ale z tej przypadłości można się wyleczyć, wystarczy tylko znależć odpowiednią ''terapeutkę'' czego koledze Władkowi serdecznie życzę! PS2. Głos na SINN tymbardziej że to specjaliści i mistrzowie WODOSZCZELNOŚCI za rozsądne pieniążki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

do @Sławek

Dowcip jest śmieszny, bo całe moje damskie grono w pracy ubawiło się i nie nazwało mnie, tak jak ty:

PS. Dowcip Władka dla mnie nie jest śmieszny, zastanawiam się natomiast czy facet jest antyfeministą?

. Ja tego nie wymyśliłem, bym miał szukać jak to nazwałeś:

 

Ale z tej przypadłości można się wyleczyć, wystarczy tylko znależć odpowiednią ''terapeutkę'' czego koledze Władkowi serdecznie życzę!

 

Tak to pewne że kobiety są naszą ozdobą, tak jak my, dla nich. Życie byłoby nudne bez dowcipów i nawet jeśli dotyczy kobiet. No cóż może dla ciebie jest to niesmaczne ale to wynika z tego że możesz nie mieć poczucia humoru, i wiem że jeszcze taki się nie narodził co by wszystkim dogodził we wszystkim. Przypomina mi się jak kiedyś w młodości szef mi powiedział:..."żle się ożenić i jeszcze gorzej nie żenić się", czy z tego powodu miałem mu powiedzieć że niesmacznie gada?

A poza tym nie uważam bym Cię uraził, bo na wstępie zaznaczyłem że to dowcip. Dla równowagi kiedyś napiszę o mężczyznach, czy wtedy też będzie niesmaczne?

pozdrawiam Cię serdecznie i wyluzuj trochę łatwiej żyć.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj subiektywny glos oddaje na sinna za model 656. ideal zegarka dla pilotow, fantastyczny design, mogliby go przechowywac w sevre jako wzor. oczywiscie zaraz po mojej omesi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie spodobal:

 

SINN022506E1.jpg

SINN022506D.jpg

SINN022506C.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

do @rip

Możesz pokazać foto werku tego Sinna.

Świat zegarków to nie tylko zegarki na rękę.

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sinnwinner1dl.jpg

 

SINN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.