Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

8 minut w TVN Biznes o zegarkach

Rekomendowane odpowiedzi

redaktor moim zdaniem bardzo ok, nie musi byc przeciez od razu pasjonatem - a wywiad przeprowadzic musi - taka praca

 

 

btw ktos wie jaki zegarek mial redaktor ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

redaktor moim zdaniem bardzo ok, nie musi byc przeciez od razu pasjonatem - a wywiad przeprowadzic musi - taka praca

Niby tak. Dostaje temat i prowadzi rozmowę. Ale temat zna pewnie dłużej niż na 30minut przed kręceniem :lol:

To trochę czasu miał, żeby chociaż na googlu zdjęcia pooglądać :lol:

Wywiad OK. Następny będzie lepszy :D Powodzenia.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redaktor moim zdaniem bardzo ok, nie musi byc przeciez od razu pasjonatem - a wywiad przeprowadzic musi - taka praca

no właśnie, praca! nikt go tam na siłę raczej nie brał i wolontariuszem raczej nie jest.

całkowicie podstawowe informacje dotyczące tematu powinien otrzymać albo sam znaleźć bo TAKA PRACA właśnie. Raczej nie oderwali go od mapy polski z pogodą albo wiadomości sportowych minutę przed rozpoczęciem nagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spam01

Na temacie zegarków raczej redaktor popłyną. Ale bądźmy szczerzy. Wiedza o zegarach to nie elementarne podstawy, a redaktor to zapewne jeden z tych którzy zegarek uważają za designerski dodatek do ubioru, a nie,żeby nie powiedzieć górnolotnie, źródło pasji, czy przyziemnie zainteresowań. Mnie spodobało się jak Pan Władek stwierdził że ludzie często szukają w zegarku "duszy". Nie dziwmy się że niektórzy tej duszy nie zauważają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temacie zegarków raczej redaktor popłyną. Ale bądźmy szczerzy. Wiedza o zegarach to nie elementarne podstawy, a redaktor to zapewne jeden z tych którzy zegarek uważają za designerski dodatek do ubioru, a nie,żeby nie powiedzieć górnolotnie, źródło pasji, czy przyziemnie zainteresowań. Mnie spodobało się jak Pan Władek stwierdził że ludzie często szukają w zegarku "duszy". Nie dziwmy się że niektórzy tej duszy nie zauważają.

 

moim zdaniem trzeba to ujac z szerszej perspektywy - wiadomo stwierdzenie redaktora (kiedy ogladal zegarek automatyczny) czy "to z tylu to bajer.." moze wydawac sie smieszne, ale on ma zadanie przyblizyc ten temat, gdyby wiedzial pewnie by nie spytal i byc moze ktos kto to ogladal ten program, nigdy by sie nie dowiedzal, ze to cos wiecej niz bajer:)

 

2 spawa - ow redaktor nastepnego dnia bedzie prowadzil program o psach, potem o filatelistach ect nie jest w stanie zglebic nawet elementarnej wiedzy na kazdy temat,dlatego uwazam ze podejscie do tematu z pozycji laika jest ok.

 

3 sprawa wspomniana zmiana trendow - ok byc moze za jakis czas bedziemy obserwowali powrot do laseczki, melonika i zegarka z dusza - jak narazie ja tego nie widze - wrecz odwrotnie - G-shock do garnituru - albo jak moj kolega z pracy do jeansow i t-shirtu garniturowa Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spam01

moim zdaniem trzeba to ujac z szerszej perspektywy - wiadomo stwierdzenie redaktora (kiedy ogladal zegarek automatyczny) czy "to z tylu to bajer.." moze wydawac sie smieszne, ale on ma zadanie przyblizyc ten temat, gdyby wiedzial pewnie by nie spytal i byc moze ktos kto to ogladal ten program, nigdy by sie nie dowiedzal, ze to cos wiecej niz bajer:)

 

2 spawa - ow redaktor nastepnego dnia bedzie prowadzil program o psach, potem o filatelistach ect nie jest w stanie zglebic nawet elementarnej wiedzy na kazdy temat,dlatego uwazam ze podejscie do tematu z pozycji laika jest ok.

 

3 sprawa wspomniana zmiana trendow - ok byc moze za jakis czas bedziemy obserwowali powrot do laseczki, melonika i zegarka z dusza - jak narazie ja tego nie widze - wrecz odwrotnie - G-shock do garnituru - albo jak moj kolega z pracy do jeansow i t-shirtu garniturowa Omega

 

 

I ja tak myślę tylko źle to wyraziłem. Chodzi oto że każdy widzi tę "duszę" w innej rzeczy zainteresowaniu. Gdyby mnie ktoś zapytał choćby o politykę, albo nawet o jakieś niezbyt wyszukane rozwiązania techniczne w zegarkach to też bym popłyną i na dodatek jeszcze bym się kręcił. Nie traktuję tu wypowiedzi redaktora z pyszałkowością że mądry czy nie mądry, tylko że w kontekście miejsca gdzie ten wywiad się ogląda (z perspektywy forum) oraz bądź co bądź nierozwiniętej, z powodu braku czasu, wypowiedzi uzupełniającej pana Władka, wyszło to nieco komicznie. I nie jest to jakieś mędrkowanie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.