Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmwas

Vostok Amfibia

Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedzieć, że nie do końca zgadzam się z tą recenzją.Inny fakt, że amfibia, amfibii nierówna. Mam swoją prosto od producenta i pomijając bransoletę sam zegarek jest naprawdę świetnie wykonany. Gubi około 10s na dobę.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny test.

 

Jednak w moim przypadku sprawa wyglada zupelnie inaczej.

 

Mam od ok. 20 lat (a moze dluzej?) zegarek Wostok Amfibia, nigdy nie byl oddany do serwisu... i nigdy sie nie zepsul. Fakt ze ma juz nowa bransoletke, ale usterki opisane w tescie brzmia przerazajaco... i nie wiem czy to zasada przy tych nowych zegarkach (moj jest jeszcze wyprodukowany w ZSRR), czy moze wyjatkowy pech testujacego...

 

Nie ukrywam, ze troche mnie test zniechecil od zakupu nowego modelu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że recenzja pochodzi sprzed wielu lat, dzisiaj Wostoki - oferowane przez meranom.com nie sprawiają już praktycznie żadnych problemów, Zapraszam do działu z radzieckimi zegarkami, tam znajdziesz również tematy poświęcone amfibią :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor testuje najbardziej badziewną wersję i dziwi się, ze jest badziewna....

Polecam Amfibię w kopercie 090. Bransoleta od razu do kosza reszta na rękę i uzywać. Wersja Meranom jeszcze fajniejsza niż zwykła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

Autor testuje najbardziej badziewną wersję i dziwi się, ze jest badziewna....

Polecam Amfibię w kopercie 090. Bransoleta od razu do kosza reszta na rękę i uzywać. Wersja Meranom jeszcze fajniejsza niż zwykła

przeczytaj post powyżej swojego i wyciągnij odpowiednie wnioski, złota łopato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopano moją Amfibię :D

 

Rany, jakie to stare dzieje! Oczywiście, że SE dla Meranomu to inna bajka.

Ogólnie Meranom dba by to, co wysyła, działało, ale wpadki np z odpadającymi sekundnikami wciąż się zdarzają ;)

 

Nie da się jednak ukryć, że Amfibia w 2010 roku a Amfibia dzisiaj to co innego - są po prostu lepsze, bez dwóch zdań.

 

Ja swego czasu kupiłem jedną z pierwszych "lepszych" Amfibii (Ministry z pierwszej serii, z piękną tarczą, która w kolejnych edycjach potanili, niestety) i jestem do dziś zadowolony.

A gdyby nie to, ze ją mam, na pewno skusiłbym się na którąś z meranomowych SE, ale nie skuszę się, bo po co mi dwie Amfibie???


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? to znaczy? To prawie to samo, co 2416B - są wersje bez daty, z małą sekundą, 24h, ale to wszystko praktycznie to samo.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? to znaczy? To prawie to samo, co 2416B - są wersje bez daty, z małą sekundą, 24h, ale to wszystko praktycznie to samo.

Ok. Myślałem że to coś innego. Chodzi za mną vostok amfibia 1967. Zegarek moich westchnień z czasów podstawówki 4-6 klasa. Koledze rodzina przywiozła z Kijowa. Strasznie mu zazdrościłem. W roku 86 to było coś. Wszyscy mieli Montany z melodyjkami a on jeden rasowego nurka. To były czasy, człowiekowi nie wiele brakowało do szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.