Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Paski JVD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Król-net

Król-net
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 15 luty 2010 - 22:30

Witam wszystkich klubowiczów
Niedawno wprowadziłem do sprzedaży w sklepie Król-net paski JVD. Ze względu na to, iż paski tej firmy nie są zbyt znane w Polsce (a co jest z tym związane, dużo osób boi się wybrać własnie JVD) postanowiłem zasiać jakieś ziarno na forum B) :lol: :rolleyes:
Mam dla Was propozycję. Chciałbym przekazać pięć pasków dla celów "testowych". Pięć pierwszych osób, które wyślą do mnie maila ([email protected])otrzymają za symboliczną złotówke wybrany w sklepie
pasek JVD. W zamian oczekuję jedynie rzetelnej opinii o tych paskach. Osoby które się zdecydują prosiłbym o wystawienie opinii na forum po zakupie (jakieś uwagi, spostrzeżenia co do paska) oraz ponowny komentarz po jakimś czasie noszenia.
Zapraszam
  • 0

#2 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 15 luty 2010 - 22:35

mail poszedł
  • 0

#3 :)))

:)))
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • Gadu-Gadu: 49385

Napisano 15 luty 2010 - 22:52

wysłane
  • 0

#4 whb

whb

yrlocalchemist

• Użytkownik
  • 1783 postów

Napisano 15 luty 2010 - 22:55

mail poszedł

ode mnie też
  • 0

#5 Król-net

Król-net
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 15 luty 2010 - 23:40

Zgłosiło się już 5 chętnych. Dzięki wszytskim
  • 0

#6 Gość_Wywiad_*

Gość_Wywiad_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2010 - 00:06

Ja Wywiad, jestem w stanie podjąć się przetestowania krokodyla Kuki.
  • 0

#7 zer0

zer0
  • Użytkownik
  • 462 postów

Napisano 19 luty 2010 - 08:47

Wczoraj przyszedł. Co prawda 18mm (większość moich zegarków ma 22mm - niestety oferta 22mm pasków jest jeszcze dość uboga) ale i tego mam na czym nosić.

Pierwsze wrażenie - jakbym widział Hirscha (akurat mam model Rally z identycznym obszyciem), skóra miękka, przyjemna w dotyku, wykończenie staranne, zaraz po założeniu dobrze układa się na ręku. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej :angry:
dsc00085ql.jpg
dsc00084mc.jpg

Załączone grafiki

• dsc00084mc.jpg

Użytkownik zer0 edytował ten post 19 luty 2010 - 08:48

• 0

#8 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 20 luty 2010 - 01:15

Witam.
Pasek 20mm, czarny, "krokodylopodobny", elegancki http://krol-net.pl/p...0120-p-383.html
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, miękka skóra, idealnie układa się na nadgarstku w przeciwieństwie do np. niektórych Hirschów. Faktura wygląda bardzo ładnie, delikatny połysk, pasek nie świeci się jak tania tandeta, bardzo zbliżony do Alligator Black Horido. Pasek jest cienki co nie stanowi dla mnie wady, idealnie nadaje się do płaskiego garniturowca. To tyle jeśli chodzi o pierwsze wrażenie.
Dalszy opis i zdjęcia po kilku dniach używania.

Pozdr.

Użytkownik Pablos_ edytował ten post 20 luty 2010 - 01:18

• 0

#9 whb

whb

yrlocalchemist

• Użytkownik
  • 1783 postów

Napisano 20 luty 2010 - 23:37

Wybrałem pasek R09332/18 (link do opisu).
Pasek skórzany, o szerokości 18 mm, imitacja skóry krokodyla.
Pierwsze wrażania bardzo dobre. Pasek jest po prostu ładny.
Rzeczywista szerokość przy uszach 18,3 mm. W przyszłości nie powstaną "szpary" między uszami koperty a brzegami paska.
Pasek jest solidny, dosyć gruby (ok. 4,5 mm). Wydaje się być dość sztywny. Wszystko wskazuje, że po krótkim noszeniu, pomimo tej wstępnej sztywności dobrze ułoży się do nadgarstka.
Zakres regulacji (otwory) jest wystarczający. Mam bardzo wąski nadgarstek, a mimo to nie musiałem wycinać dodatkowego otworu, powiem więcej, został jeden otwór "w zapasie".

Tyle spostrzeżeń na początek. Ciąg dalszy po tygodniu noszenia przez 23 h na dobę.
  • 0

#10 Brzózka

Brzózka
  • Nowy Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 22 luty 2010 - 00:00

1000012o.jpg

Załączone grafiki

• 1000005x.jpg
  • 1000006eu.jpg
  • 1000009z.jpg
  • 1000011y.jpg
  • 1000014r.jpg

Użytkownik Brzózka edytował ten post 22 luty 2010 - 00:03

• 0

#11 :)))

• Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 22 luty 2010 - 21:13

jvd3.jpg <

Załączone grafiki

• jvd1.jpg
  • jvd2.jpg

• 0

#12 whb

whb

yrlocalchemist

• Użytkownik
  • 1783 postów

Napisano 28 luty 2010 - 18:12

Wybrałem pasek R09332/18 (link do opisu).
Pasek skórzany, o szerokości 18 mm, imitacja skóry krokodyla.
Pierwsze wrażania bardzo dobre. Pasek jest po prostu ładny.
Rzeczywista szerokość przy uszach 18,3 mm. W przyszłości nie powstaną "szpary" między uszami koperty a brzegami paska.
Pasek jest solidny, dosyć gruby (ok. 4,5 mm). Wydaje się być dość sztywny. Wszystko wskazuje, że po krótkim noszeniu, pomimo tej wstępnej sztywności dobrze ułoży się do nadgarstka.
Zakres regulacji (otwory) jest wystarczający. Mam bardzo wąski nadgarstek, a mimo to nie musiałem wycinać dodatkowego otworu, powiem więcej, został jeden otwór "w zapasie".

Tyle spostrzeżeń na początek. Ciąg dalszy po tygodniu noszenia przez 23 h na dobę.

No to pora na uwagi po tygodniu noszenia.
Po pierwsze zdjęcia:
Front

Back

Pasek jak wspomniałem był dość sztywny, po tygodniu ładnie ułożył się do nadgarstka.
Na pewno nie ulegnie sflaczeniu.
Klamerka jest dobrze dobrana do charakteru paska. Nie jest zrobiona "na wysoki połysk".
Jedyne do czego można się przyczepić to lekko za duży obwód ruchomej szlufki.

Z paska jestem zadowolony. Pozostaje mi podziękować Tomaszowi za tę formę rozpropagowania pasków JVD. Sam sklep internetowy jest również OK. Cenne są uwagi dotyczące właściwego doboru pasków do zegarków. Pozdrawiam.
  • 0

#13 :)))

• Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 17 marzec 2010 - 21:01

No to ja na sam koniec

To testów wybrałem pasek R07102/20 - long, 20 mm ze srebrną klamerką z zamiarem zaaplikowania go Atlanticowi.

Pasek jest wykonany starannie z miękkiej skóry. Nic nie odstaje ani nie zahacza. Przeszycia ok. Ładnie układa się na ręce.
Moje wątpliwości budzi jedynie szlufka, która sprawia wrażenie baaardzo delikantej. Podobna szlufka na pasku Diloy (porównywalna cena) wytrzymała niecałe 2 miesiące po czym zaczęła się rozłazić. Pożyjemy - zobaczymy.

Na razie zegarek będzie noszony (pewnie pół na pół z żoną)kilka dni w tygodniu więc przejdzie miarodajny test.

Prawie miesiąc noszenia, kilka dni w tygodniu i pasek nie wykazuje śladów zużycia. Nawet w miejscu zagięcia. Skóra dalej miękka. Cytując komentarze z portali aukcyjnych - wielki pozytyw, polecam!

W momencie, kiedy pasek mi się znudzi mogę go odstąpić/wymienić w celu dalszego testowania.
  • 0

#14 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 17 marzec 2010 - 22:47

Miesiąc noszenia a pasek wygląda jak nowy. Stosunek ceny do jakości idealny.
  • 0

#15 Brzózka

Brzózka
  • Nowy Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 12:49

Pasek po miesiącu użytkowania spisuje się bardzo dobrze. Praktycznie żadnych oznak zużycia. Skóra miękka jak w nowym. Jakościowo paski godne polecenia w stosunku do swojej ceny.
  • 0

#16 Król-net

Król-net
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 08:55

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w testowaniu pasków.
Dzięki za szczegółowe opinie
Pozdrawiam
  • 0

#17 Król-net

Król-net
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 29 maj 2010 - 12:01

;) Dla wszystkich klubowiczów 10% rabatu :)
  • 0

#18 Król-net

Król-net
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 15 październik 2010 - 08:01

W JVD pojawiło się dużo nowych, bardzo ciekawych wzorów.
  • 0

#19 Black_SRT

Black_SRT
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 15:55

Czy zniżka dotyczy również pasków Bros? Bo wybrałem sobie u Pana w sklepie 2 paski (JVD i Bros) i chetnie skorzystałbym z rabatu dla forumowiczów :)
  • 0

#20 Król-net

Król-net
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 16:46

Zniżka klubowa obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie. W listopadzie mamy okres promocyjny i wszystkie ceny zostały obniżone - nawet o 20%. Z tego względu zniżka klubowa teraz nie obowiązuje. Zacznie ponownie od grudnia.
Aby skorzystać ze zniżki należy się zalogować w sklepie i wysłać do nas maila z informacją o rejestracji. Wtedy przydzielimy rabat.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych