Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Król-net

Paski JVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów

Niedawno wprowadziłem do sprzedaży w sklepie Król-net paski JVD. Ze względu na to, iż paski tej firmy nie są zbyt znane w Polsce (a co jest z tym związane, dużo osób boi się wybrać własnie JVD) postanowiłem zasiać jakieś ziarno na forum B):lol::rolleyes:

Mam dla Was propozycję. Chciałbym przekazać pięć pasków dla celów "testowych". Pięć pierwszych osób, które wyślą do mnie maila ([email protected])otrzymają za symboliczną złotówke wybrany w sklepie

pasek JVD. W zamian oczekuję jedynie rzetelnej opinii o tych paskach. Osoby które się zdecydują prosiłbym o wystawienie opinii na forum po zakupie (jakieś uwagi, spostrzeżenia co do paska) oraz ponowny komentarz po jakimś czasie noszenia.

Zapraszam


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mail poszedł

 

ode mnie też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiło się już 5 chętnych. Dzięki wszytskim


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Ja Wywiad, jestem w stanie podjąć się przetestowania krokodyla Kuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł. Co prawda 18mm (większość moich zegarków ma 22mm - niestety oferta 22mm pasków jest jeszcze dość uboga) ale i tego mam na czym nosić.

 

Pierwsze wrażenie - jakbym widział Hirscha (akurat mam model Rally z identycznym obszyciem), skóra miękka, przyjemna w dotyku, wykończenie staranne, zaraz po założeniu dobrze układa się na ręku. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej :angry:

post-27396-0-56608200-1331338253.jpg

post-27396-0-51981000-1331338254.jpg

 

post-27396-0-32940800-1331338256.jpg

Edytowane przez zer0

just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pasek 20mm, czarny, "krokodylopodobny", elegancki http://krol-net.pl/pasek-r0790120-p-383.html

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, miękka skóra, idealnie układa się na nadgarstku w przeciwieństwie do np. niektórych Hirschów. Faktura wygląda bardzo ładnie, delikatny połysk, pasek nie świeci się jak tania tandeta, bardzo zbliżony do Alligator Black Horido. Pasek jest cienki co nie stanowi dla mnie wady, idealnie nadaje się do płaskiego garniturowca. To tyle jeśli chodzi o pierwsze wrażenie.

Dalszy opis i zdjęcia po kilku dniach używania.

 

Pozdr.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem pasek R09332/18 (link do opisu).

Pasek skórzany, o szerokości 18 mm, imitacja skóry krokodyla.

Pierwsze wrażania bardzo dobre. Pasek jest po prostu ładny.

Rzeczywista szerokość przy uszach 18,3 mm. W przyszłości nie powstaną "szpary" między uszami koperty a brzegami paska.

Pasek jest solidny, dosyć gruby (ok. 4,5 mm). Wydaje się być dość sztywny. Wszystko wskazuje, że po krótkim noszeniu, pomimo tej wstępnej sztywności dobrze ułoży się do nadgarstka.

Zakres regulacji (otwory) jest wystarczający. Mam bardzo wąski nadgarstek, a mimo to nie musiałem wycinać dodatkowego otworu, powiem więcej, został jeden otwór "w zapasie".

 

Tyle spostrzeżeń na początek. Ciąg dalszy po tygodniu noszenia przez 23 h na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem pasek R09332/18 (link do opisu).

Pasek skórzany, o szerokości 18 mm, imitacja skóry krokodyla.

Pierwsze wrażania bardzo dobre. Pasek jest po prostu ładny.

Rzeczywista szerokość przy uszach 18,3 mm. W przyszłości nie powstaną "szpary" między uszami koperty a brzegami paska.

Pasek jest solidny, dosyć gruby (ok. 4,5 mm). Wydaje się być dość sztywny. Wszystko wskazuje, że po krótkim noszeniu, pomimo tej wstępnej sztywności dobrze ułoży się do nadgarstka.

Zakres regulacji (otwory) jest wystarczający. Mam bardzo wąski nadgarstek, a mimo to nie musiałem wycinać dodatkowego otworu, powiem więcej, został jeden otwór "w zapasie".

 

Tyle spostrzeżeń na początek. Ciąg dalszy po tygodniu noszenia przez 23 h na dobę.

No to pora na uwagi po tygodniu noszenia.

Po pierwsze zdjęcia:

Front

 

Back

 

Pasek jak wspomniałem był dość sztywny, po tygodniu ładnie ułożył się do nadgarstka.

Na pewno nie ulegnie sflaczeniu.

Klamerka jest dobrze dobrana do charakteru paska. Nie jest zrobiona "na wysoki połysk".

Jedyne do czego można się przyczepić to lekko za duży obwód ruchomej szlufki.

 

Z paska jestem zadowolony. Pozostaje mi podziękować Tomaszowi za tę formę rozpropagowania pasków JVD. Sam sklep internetowy jest również OK. Cenne są uwagi dotyczące właściwego doboru pasków do zegarków. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=;)))' date='22 luty 2010 - 21:13' timestamp='1266869590' post='466074]

No to ja na sam koniec

 

To testów wybrałem pasek R07102/20 - long, 20 mm ze srebrną klamerką z zamiarem zaaplikowania go Atlanticowi.

 

Pasek jest wykonany starannie z miękkiej skóry. Nic nie odstaje ani nie zahacza. Przeszycia ok. Ładnie układa się na ręce.

Moje wątpliwości budzi jedynie szlufka, która sprawia wrażenie baaardzo delikantej. Podobna szlufka na pasku Diloy (porównywalna cena) wytrzymała niecałe 2 miesiące po czym zaczęła się rozłazić. Pożyjemy - zobaczymy.

 

Na razie zegarek będzie noszony (pewnie pół na pół z żoną)kilka dni w tygodniu więc przejdzie miarodajny test.

 

Prawie miesiąc noszenia, kilka dni w tygodniu i pasek nie wykazuje śladów zużycia. Nawet w miejscu zagięcia. Skóra dalej miękka. Cytując komentarze z portali aukcyjnych - wielki pozytyw, polecam!

 

W momencie, kiedy pasek mi się znudzi mogę go odstąpić/wymienić w celu dalszego testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc noszenia a pasek wygląda jak nowy. Stosunek ceny do jakości idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek po miesiącu użytkowania spisuje się bardzo dobrze. Praktycznie żadnych oznak zużycia. Skóra miękka jak w nowym. Jakościowo paski godne polecenia w stosunku do swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w testowaniu pasków.

Dzięki za szczegółowe opinie

Pozdrawiam


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) Dla wszystkich klubowiczów 10% rabatu :)

www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W JVD pojawiło się dużo nowych, bardzo ciekawych wzorów.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zniżka dotyczy również pasków Bros? Bo wybrałem sobie u Pana w sklepie 2 paski (JVD i Bros) i chetnie skorzystałbym z rabatu dla forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniżka klubowa obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie. W listopadzie mamy okres promocyjny i wszystkie ceny zostały obniżone - nawet o 20%. Z tego względu zniżka klubowa teraz nie obowiązuje. Zacznie ponownie od grudnia.

Aby skorzystać ze zniżki należy się zalogować w sklepie i wysłać do nas maila z informacją o rejestracji. Wtedy przydzielimy rabat.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, swoją drogą i tak juz zamówiłem i czekam na dostawę, liczyłem że będzie w czwartek/piątek, ale poczta jak zwykle dała ciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja zamówiłem swój dziś R11302

ciekawe jak będzie pasował do World Mastera :)

 

szkoda ze nie ma nic na 20 mm w stylu R11103 ale z bialym przeszyciem :/


tengo hambre pero no tengo dinero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski dotarły do mnie ekspresowo i są naprawdę dobrej jakości, zarówno JVD jak i Bros.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja bardzo polecam JVD

 

dostalem pare dni temu R11302/20mm i juz zamowiem nastepny pach.

skora jest swietna i mimo ze gruba na ok 3 mm jest miekka i swietnie sie uklada na reku praktycznie od pierwszego razu. do wykonania takze nie ma gdzie sie przyczepic.


tengo hambre pero no tengo dinero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na mały recycling tematu.

 

Zakupiłem sobie używanego Pulsara (ten typ: http://zegarki.worldtrade24.pl/images/DSC_0301%20kopia.jpg ), sam zegarek, koperta, szkiełko idealne, ale pasek prosi się o wymianę. Styl zegarka ogranicza mnie raczej do czarnych skórek.

W szerokości 22mm ciężko znaleźć coś ciekawego, taniego i w dobrej jakości, jednak taki JVD wpadł mi w oko: http://www.pasekdozegarka.com.pl/pasek-r1440122-czarny-faktura-krokodyla-p-433.html

 

Pytanie więc do posiadających paski JVD - jak tam wyglądają po dłuższym czasie, dajmy na to pół roku - roku?

 

Pytam bo kupiłem brązowy krokodyl firmy Diloy do mojego Glashutte Bison i dosłownie po 5-6 założeniach z końcówki paska zeszła farba, co może nie jest bardzo widoczne ale irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.