Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofil

Świętokrzyskie i okolice - jest tu kto???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z zazdrością patrzę na spotkania Kolegów z Warszawy, Poznania, Wrocławia i innych "metropolii". Mam nadzieję, że w pięknym województwie świętokrzyskim (góry niskie, ale piękne, a kobiety w ogóle prześliczne) jest kilku fascynatów zegarkowych. Panie i Panowie ze świętokrzyskiego i okolic (Kielce, Ostrowiec, Starachowice, Skarżysko, Radom, Sandomierz itd) - jeśli są tu forumowicze, to może też byśmy się spotkali, poznali, nawiązali kontakt? Zapraszam!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z zazdrością patrzę na spotkania Kolegów z Warszawy, Poznania, Wrocławia i innych "metropolii". Mam nadzieję, że w pięknym województwie świętokrzyskim (góry niskie, ale piękne, a kobiety w ogóle prześliczne) jest kilku fascynatów zegarkowych. Panie i Panowie ze świętokrzyskiego i okolic (Kielce, Ostrowiec, Starachowice, Skarżysko, Radom, Sandomierz itd) - jeśli są tu forumowicze, to może też byśmy się spotkali, poznali, nawiązali kontakt? Zapraszam!

 

Jestem... ;)

Kortyzol też jest "Nasz" :rolleyes:

 

Jak najbardziej popieram pomysł organizacji spotkań w Podstoliku Świętokrzyskim.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może mieszkam we wrogim galicyjskim kraju, ale pochodzenie i serce mam w Sandomierzu. No i bym tam, może rzadko, ale regularnie.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja.ale za granica o paru lat.z checia jednak poznalbym kolegow!!!ja z Kielc a wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Mazowieckim , ale zawodowo co tydzień jestem dwa , trzy dni w Kielcach i okolicy. :rolleyes:

Cieszę się ,że tam pracuję bo lubię ten kawałek Polski. Jeżeli spotykalibyście się w środku tygodnia- jestem do dyspozycji.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak spotkamy sie kiedys panowie?na browarka i pogadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat "podstolika" nieco trąci myszką i jakby usechł :)

Ze Starachowic jestem ...


Daihatsu Charade, a chłopu zegarek... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Kielc również bardzo chętnie poznał bym kolegów pasjonatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.