Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tina

rolex-oryginał czy podróba?

Rekomendowane odpowiedzi

kreska pod koroną jest OK,te na stronie Rolexa też tak mają...

 

The Winding Crown - The "Twinlock" winding crown confers double protection against water and dust. This ingenious device screws down onto the case as securely as the hatch of a submarine. All diving watches are fitted with a "Triplock" crown, which provides and even higher degree of protection to meet the requirements of deep-sea exploration.

 

 

co do bransolety nie mam pewności...werk wyjaśniłby wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez fotek nie da rady angry.gif

Wstaw tutaj:

http://imageshack.us/

I wklej lin do forum.

Osobiście dziwi mnie jednak, ze zegarmistrz nie potrafił rozpoznać oryginału od podróby...

Dzień dobry mam prośbę związaną z zakupem zegarka rolex oyster perpetual date, czy można od razu ocenić na podstawie zdjęć że jest to podróbka? mam takiego kupiłam z drugiej ręki zapewniona że jest to oryginał mam nawet dokument na którym sprzedawca gwarantuje oryginalność zegarka. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, a juz napewno nie jezeli tych zdjec nie ma ;)

Piszac post wybierz "wiecej opcji" (prawy dol) i dolacz zdjecia tego zegarka


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam prośbę związaną z zakupem zegarka rolex oyster perpetual date, czy można od razu ocenić na podstawie zdjęć że jest to podróbka? mam takiego kupiłam z drugiej ręki zapewniona że jest to oryginał mam nawet dokument na którym sprzedawca gwarantuje oryginalność zegarka. Proszę o pomoc

 

A to już zależy jakie zdjęcia pokażesz


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.