Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Rolek w Warszawie :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#81 chronofil

chronofil

Artur

• Moderator
  • 7346 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 22:01

Ps. Nie wiem czy oni mają anteny w niebie, czy w piekle :), ale są cholernie dobre :)

Tu masz 100% racji. Parę ładnych lat temu miałem kiepski samochód z kiepskim radiem i w niektórych rejonach tylko RM było dostępne. Teraz mam nieco lepszy sprzęt i kiedy nawet RMF zanika, to RM daje radę :)
  • 0

#82 artme

artme
  • Użytkownik
  • 4755 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 22:18

Ale polecieliscie... a przeciez watek o nowo otwartym salonie Rolexa :)
  • 0

#83 chronofil

chronofil

Artur

• Moderator
  • 7346 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 22:51

Ale polecieliscie... a przeciez watek o nowo otwartym salonie Rolexa :)

Ano... I poniekad jam to sprawił :)
Wszystko wskazuje na to, ze w przyszłym tygodniu będę w Warszawie. Spróbuję obejrzeć nowy salon i jesli do tego doidzie, to podziele sie wrażeniami. Mysle, że celebryci już stamtad wyszli, wiec bedzie mozna spokojnie poogladać zegarki i wyczuć atmosferę nowego punktu :)
  • 0

#84 MasterFan

MasterFan

RoyalOakFan

• Użytkownik
  • 4726 postów

Napisano 13 marzec 2010 - 01:29

Trzymam kciuki za to Żebyś nie spotkał celebrytów- myślę, że jest cień szansy... inaczej nici z odwiedzin fajnego, zegarkowego miejsca :)

Marcin
  • 0

#85 jerry db

jerry db
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 13 marzec 2010 - 22:34

Otwarcie nowego salonu z tej klasy zegarkami świadczy pozytywnie o naszym rynku.Zawsze można zajść i obejrzeć zegarek, a nawet przymierzyć - moim zdaniem dzieje się dobrze. A że mnie jeszcze nie zaprosili...wszystko w swoim czasie:))

Co do starych Roleksów - to już historia. Rolex nie robi reedycji, limitacji itp. Ewoluuje delikatnie ale konsekwentnie. Zobaczcie ciekawe porównanie i zwróćcie uwagę na zmiany w budowie samej tylko koperty Submarinera 16613 i zeszłorocznej (2009) nowości 116613:
http://www.rolexrefe...comparison.html

Za to ich lubię i czekam na Basel 2010...jeszcze tylko kilka dni.

ps. Zegarki biżuteryjne to inna liga $$$, szkoda miejsca na dyskusje - nie ma na tym forum klientów na ten towar.
  • 0

#86 zbyszke

zbyszke

Maly zuczek

• Użytkownik
  • 3104 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 09:49

Otwarcie nowego salonu z tej klasy zegarkami świadczy pozytywnie o naszym rynku.Zawsze można zajść i obejrzeć zegarek, a nawet przymierzyć - moim zdaniem dzieje się dobrze. A że mnie jeszcze nie zaprosili...wszystko w swoim czasie:))

Co do starych Roleksów - to już historia. Rolex nie robi reedycji, limitacji itp. Ewoluuje delikatnie ale konsekwentnie. Zobaczcie ciekawe porównanie i zwróćcie uwagę na zmiany w budowie samej tylko koperty Submarinera 16613 i zeszłorocznej (2009) nowości 116613:
http://www.rolexrefe...comparison.html

Za to ich lubię i czekam na Basel 2010...jeszcze tylko kilka dni.

ps. Zegarki biżuteryjne to inna liga $$$, szkoda miejsca na dyskusje - nie ma na tym forum klientów na ten towar.

Jak to nie ma? Mam sypnac nickami? Jeden prominentny Forumowicz ma piekna kolekcje starych zlotych zegarkow, w tym spora czesc bizuteryjnych, takoz jego zona (gdzies w Beskidach mieszka...). Inny prominentny Forumowicz wlasnie kupil zlotego Rolexa na zlotej bransolecie i zaczal przyzwyczajanie sie od noszenia go w zaciszu domowym. Ja sam co nieco posiadam (czesc do spolki z zona). Na forum zegarkowych miejsce dla zegarkow bizuteryjnych zawsze jest, o ile sa porzadnie wykonane i maja atrakcyjne mechanizmy.

Użytkownik zbyszke edytował ten post 14 marzec 2010 - 09:50

• 0

#87 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6396 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 10:25

Jak to nie ma? Mam sypnac nickami? Jeden prominentny Forumowicz ma piekna kolekcje starych zlotych zegarkow, w tym spora czesc bizuteryjnych, takoz jego zona (gdzies w Beskidach mieszka...). Inny prominentny Forumowicz wlasnie kupil zlotego Rolexa na zlotej bransolecie i zaczal przyzwyczajanie sie od noszenia go w zaciszu domowym. Ja sam co nieco posiadam (czesc do spolki z zona). Na forum zegarkowych miejsce dla zegarkow bizuteryjnych zawsze jest, o ile sa porzadnie wykonane i maja atrakcyjne mechanizmy.

Zbyszke myślę, że tu raczej chodzi o zegarki świecące się z kilometra tak uwielbiane przez raperów, a nie o złote zegarki :)
  • 0

#88 bEEf

bEEf

Trąba nie żaden "Mistrz"

• Użytkownik
  • 1253 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 12:40

Właśnie - przecież "złoty zegarek" nie oznacza "biżuteryjny". Biżuteryjne to raczej te z kamieniami, macicami perłowymi itd.
  • 0

#89 jerry db

jerry db
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 13:50

Właśnie - przecież "złoty zegarek" nie oznacza "biżuteryjny". Biżuteryjne to raczej te z kamieniami, macicami perłowymi itd.

Dokładnie tak.
Złote zegarki na forum to normalka.
  • 0

#90 otho

otho

:::

• Użytkownik
  • 3970 postów

Napisano 08 październik 2010 - 02:08

Obecnie w ofercie Roleksa brakuje mi umiaru, design jest zbyt krzykliwy. [...] Przydałoby im się również więcej komplikacji, bo na tle konkurencji Rolex wypada dość blado.

Komplikacje: filozofia marki jest właśnie taka, że ich nie stosuje. Kiedyś były fazy księżyca i roczny kalendarz, teraz nie ma nawet tego. Po prostu. Co do stylistyki, to Cellini może się podobać, a i Milgauss, niekoniecznie z zielonym szkiełkiem, jest ok. Oczywiście, design rzecz gustu, ale kal. 3135 jest naprawdę trudny do zdarcia :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych