Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pancurski

Lublin zegarmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za szybkie odpowiedzi

zamieszczam kilka zdjęć tego zegarka

 

koperta zew

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0e390fb64156df0.html

 

cyferblat

18fd6ab338357011m.jpg

 

mechanizm od strony cyferblatu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa338c5d8bd95f49.html

fa338c5d8bd95f49m.jpg

 

mechanizm od drugiej strony

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7ecce3c6789a50d.html

e7ecce3c6789a50dm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu. Posiadam Atlantica Marinera Automatic, którego kupiłem w kwietniu 2009. Czytałem, że mechaniczny zegarek należy serwisować co 2 lata. Teraz ma 2,5, więc już chyba czas najwyższy. Chciałbym się zapytać, czy iść do serwisu na Narutowicza (do Batyry), czy gdzieś indziej?

 

P.S. Ile taka przyjemność może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na Swiętoduskiej (w podwórku) mają pracownię w której między innymi zajmują się renowacjami starych zegarów, czyściłem i konserwowałem niedawno u nich poljota z lat 80tych, wydaje mi się, że mają ludzkie ceny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim zdaniem najlepszy w Lublinie jest zakład na Ul. Pocztowej 2. Jest tani ale solidny takze obsludze nie mozna niczego zarzucic. Pan Kaczmarek jest bardzo dobrym fachowcem i zna sie na rzeczy. Np. wymiana bateri w zegarku jest bardzo tania i szybka... wymianiajac baterie w zegarku 1.5v 626 wyniosło mnie to jedynie 5 zł. na naprawde zegarka tez nie trzeba dlugo czekac. ogolnie jestem bardzo zadowolona z tego zakładu. i lepszego nie spotkałam. ten zakład jest godny polecenia. Pan Kaczmarek zajmuje sie takze naprawa duzych zegarów ściennych i z tego co słyszałam nie było złych opinii o tym zakładzie dlatego zawsze korzystam z usług tego wlasnie zakładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat, więc skorzystam. Potrzebuję pomocy: moja Rakieta 2609.HA wymaga zaawansowanych zabiegów rehabilitacyjnych: trzeba wymienić szybkę (stłukł mój ojciec) i uszczelki, gruntownie wyczyścić i wyregulować mechanizm- gdzie mogę oddać mój ulubiony zegarek, tak, żeby zrobili go porządnie (tu oprócz umiejętności niezbędne będą części i narzędzia) ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez Doktor Zło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz na rog Okopowej i Chopina,czynne od 10ej....no i powiedz ze z polecenia od kolegi z forum.... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Darek ma chyba zakład czynny od 9 do 17. Ale nie wiem, ostatnio umawiam się telefonicznie. Nawet czasu na wizyty u zegarmistrza nie mam ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Podłączam się pod stary temat ale dopiero wczoraj się zarejestrowałem a już dzisiaj zdarzył mi się wypadek z zegarkiem. Zdejmując kapotę zawadziłem rękawem o bransoletę i pociągnąłem tak mocno, że puścił amortyzatorek i zegarek poleciał na posadzkę. Niestety oderwała się jednak ze wskazówek chronometru i trzeba będzie odwiedzić fachowca. Pewnie padnie na pana Darka, ale może p. Grzegorz by się podjął. Chodzi o Taga 2000 quartz - zależy mi żeby go ktoś nie skatował bo sprawuje się świetnie. Mam nadzieję, że wystarczy po prostu prawidłowo osadzić wskazówkę. Czasomierz działa bezbłędnie. A może znacie kogoś, kto bawi się Tagami? Będę wdzięczny za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!  W którym lubelskim zakładzie mógłbym odtworzyć masę luminescencyjną w zegarku czołgowym i na jaki wydatek musiałbym się nastawić?

Będę wdzięczny za każdy trop.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A poczytaj co już jest w temacie napisane, to nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poczytaj co już jest w temacie napisane, to nie boli.

Przeczytałem, dlatego piszę, co konkretnie potrzebuję. Jest też druga część pytania. Nie mam 12 lat i umiem korzystać z for internetowych. Nie musisz być nieuprzejmy, jak nie umiesz pomóc to zachowaj mądrości dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuje wymienić baterię w zegarku i zrobić od razu test jego szczelności ,który zegarmistrz w Lublinie to zrobi dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podbije temat z pytaniem czy nastapily ostatnio jakies zmiany na rynku zegarmistrzow w lublinie.

Bede przejazdem w lbn i chcialbym skorzystac z okazji i oddac seiko helmet do naprawy.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Eeee, polemizowałbym, ale może ja nie znam się na ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno polecić kogokolwiek. W dwóch zakładach na Narutowicza nie chcą nawet zajrzeć do Valjoux (mechanizm może nie prosty, ale bardzo popularny). Pan Chrust w galerii Olimp już na wejściu poraża cenami, więc zostaje róg Okopowej i Chopina, choć też z pewnymi zastrzeżeniami. Jak masz kasę, to idź do Chrusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Orienta skeleton-a noszę go już prawie 3  lata i tak się zastanawiam nad przeglądem :) późni się z minutę na dwa dni. Gdzie z nim pójść? Mieszkam na Bronowicach i tam przy D. Męcz. Majdanaka też jest zegarmistrz tylko nie wiem co on jest wart :) fakt że zakład działa od kiedy pamiętam, a będzie tego z 20-30 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy problemach z regulacja bądź naprawa szczerze polecam Zaklad pana Darka w sklepie Nova na tysiąclecia przy targu. Regulował i naprawiał mi kilka automatycznych zegarków odnowił mój stary kieszonkowy zegarek po dziadku(ręcznie wykonał koronkę). Naprawdę polecam a ceny bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Ten był na ul.Chopina.

Darek z "Nova'' to mily gość,polecam.

Wczesniej pracowal na Lubartowskiej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bo właśnie za jakieś 2 miesiące będę w Lublinie i miałbym kilka soviet do kapitalnego przeglądu wiec temat jak znalazł w sam raz dla mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bo właśnie za jakieś 2 miesiące będę w Lublinie i miałbym kilka soviet do kapitalnego przeglądu wiec temat jak znalazł w sam raz dla mnie .

To idz do Nova,na Chopina już zakończył swoją działalność w Lublinie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.