Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pancurski

Lublin zegarmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Tanio nie będzie? Wiadomo, że cena zależy od usterki ale jakie to mogą być mniej więcej kwoty? :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Tak jak sam Pan Artur napisał "zależy od usterki" :rolleyes:. Myślę że zaopatrzenie się w jakieś 250- 350 PLN powinno wystarczyć. Zresztą nie wykluczone że będzie to kosztowało zdecydowanie mniej jak coś błahego jest do naprawy. Ale proszę wpierw pójść i się dowiedzieć.

Lubartowska 14,

Przepraszam że pytam ale czy pod tym adresem jest jakiś Zakład Zegarmistrzowski, a kto go prowadzi i od kiedy? Bo wcześniej był tam jakiś sklep z artykułami fryzjerskimi lub odzieżą. Z góry dziękuje za odpowiedź :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W google można sprawdzić :D , lokal przeniesiony z numeru 11, przy tej samej ulicy.

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj3pu7__qDXAhWKa1AKHVMfDLIQFghYMAI&url=http%3A%2F%2Ftime-lux.com%2F&usg=AOvVaw2YcSyDNKWBcO1XBgfwwiGG

 

Zakład sprawdzony, serwisowałem , nie tylko ja, GS, Omegi chrono...itd.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się więcej dowiedzieć o zegarmistrzostwie w Lublinie to proszę:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/138225-historia-zegarmistrzostwa-w-moim-mie%C5%9Bcie/?view=findpost&p=1838287

Czytałem ten wątek, bardzo ciekawe opracowanie. Nie wiem czy przypadkiem kiedyś śp. Marek Wyszkowski nie wydał jakiegoś periodyku na ten temat w pierwszej połowie lat 90 XX w z fotografiami Kiełszni lub Hartwiga. A propos fotografii zamieszczonych w "felietonie" o dawnych zakładach zegarmistrzowskich, to w lokalnej prasie DW, ukazał się artykuł na temat osoby, która dokonała tzw. fotomontażu tychże zdjęć, ukazując jak wyglądała podówczas ulica Św. Ducha obecnie Świętoduska. link do artykułu: "http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/przejazdzka-po-przedwojennej-ulicy-swietoduskiej-zobacz-niezwykla-panorame,n,1000205864.html"

A co do adresu Lubartowska 14, to nie wiedziałem że "hurtownia przy Probostwie" otworzyła tam punkt serwisowy lub napraw jak kto woli. ;). Dzięki za info. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakład Pana Morawskiego w śródmieściu (ul. Narutowicza 13, obok przystanku MPK, na przeciwko biblioteki MBP H.Łopacińskiego). Naprawiałem u niego w roku 2016 oraz w marcu tego roku, zarówno Atlantic'a Worldmastera oraz Delbanę wymieniałem także szkiełka w trzech "ruskach". Oba zegareczki do dzisiaj chodzą wzorowo i po naprawach otrzymałem również gwarancję.

 

może Kolega napisać jakie był zakres i koszt usługi? 

nazbierało mi sie pare zegarków do serwisu, m.in. speedy

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Kolega napisać jakie był zakres i koszt usługi? 

nazbierało mi sie pare zegarków do serwisu, m.in. speedy

Co do rusków to tak jak pisałem wcześniej jedynie wymiana szkiełek w kopertach. Natomiast jeżeli chodzi o Atlantica i Delbanę to czyszczenie z wymianą sprężyny, zespołu balansu, beczki oraz mostka remontuaru (Delbana). Atlantic czyszczenie, wymiana sprężyny i koła ankrowego, nowa kotwica, wałek oraz koronka a i nowa uszczelka pod nakrętkę/dekiel do koperty. Gwarancja udzielona po naprawie na 12 mcy. Taka moja historia :)

może Kolega napisać jakie był zakres i koszt usługi? 

nazbierało mi sie pare zegarków do serwisu, m.in. speedy

Zapomniałem napisać o kosztach. Za naprawy szwajcarów było łącznie coś około 520 zł. a za szkiełka po 10-15 zł. od sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Grzegorz Niedźwiedź, Droga Męczenników Majdanka 20 - ktoś zna, korzystał, może wyrazić opinię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Gaworek na ul. Lubartowskiej 17, tyle ze tanio nie będzie. -_-

Mój mistrz, Pan Gaworek niestety zwinął już interes chyba z powodu swojego wieku. Bardzo żałuję.

 

Wysłane z mojego X12 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Grzegorz Niedźwiedź, Droga Męczenników Majdanka 20 - ktoś zna, korzystał, może wyrazić opinię?

Kolega z pracy mówił, że był ze swoją Doxą na początku 2017 roku i "wszystko" przebiegło solidnie oraz dosyć tanio, po naprawie udzielona gwarancja na 12 mcy. Ponoć do naprawy/wymiany była beczka i mostek remontuaru. A sam zakład mieści się w jednym lokalu zaraz obok szewca więc jak coś to można i paseczek zamówić(chyba bo tej opcji jeszcze nie próbowałem) ^_^;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Puław i szukam godnego zegarmistrza który zająłby się Zegarekiem Orient Blue Mako EM65-C1 CA.Potrzebna wymiana szkiełka bezela no i po upadku zaczął mi się spieszyć o jakieś 5 min na dobę, mam go już z 4 lata i nigdy niebył regulowany ani naprawiany. Czy jest jakiś zegarmistrz w Lubelskim ktory by temu podołał. czy zostaje tylko wysyłkowo serwis w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki aplikacja aplikacją chodziło mi bardziej o namiar na zaufanego zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM pana Tomasz Kaczmarka, Lublin, Chopina 12. O lekarzu z takimi umiejętnościami powiedziałbym 'konował", dla zegarmistrza nie znam odpowiedniego określenia. Na 3 moje zegarki, z którymi miał do czynienia:

wprawienie szkła do Rakiety - OK. Szkło i wskazówki do kieszonki - szkło wypadło, wskazówki luźne, pod szkłem garść śmieci. Remont Wostoka precyzyjnego - brak efektu i ewidentne oszustwa ze strony wykonawcy. Koledzy z forum potwierdzają moją opinię: omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę zakład przy Pocztowej 14 w Lublinie. Tam naprawami i renowacjami zajmują się profesjonalnie i mają przyzwoite ceny. 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Gdzie w Lublinie mogę sprawdzić autentyczność zegarka firmy Breitling? Znacie jakiś fachowców którzy mogą stwierdzić czy zegarek nie jest wydmuszką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odświeżę trochę temat. Nie musi być tanio ale dobrze. Stara omega wymaga smarowania i regulacji, może ewentualnie polerowania. Wcześniej serwisowałem w Warszawie a aplikacja nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

mam pytanie kto w lublinie lub wysyłkowo zrobi mi polerkę i ewentualnie przegląd Hamilton Khaki Pilot 46mm Automatic ?? Zegarek spadł na beton i ma trochę małych rys :D

Przy okazji ile taka polerka może kosztować ?? ( pytanie tylko dla orientacji ) żeby ktoś mnie nie ogolił jak przysłowiowego barana

 

Pozdrawiam,

MICHAŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, [email protected] napisał:

WItam,

mam pytanie kto w lublinie lub wysyłkowo zrobi mi polerkę i ewentualnie przegląd Hamilton Khaki Pilot 46mm Automatic ?? Zegarek spadł na beton i ma trochę małych rys :D

Przy okazji ile taka polerka może kosztować ?? ( pytanie tylko dla orientacji ) żeby ktoś mnie nie ogolił jak przysłowiowego barana

 

Pozdrawiam,

MICHAŁ

 

zobacz na Allegro, szmatki Cape Cod. Ja kiedyś kilka zegarków nimi zrobiłem i byłem bardzo zadowolony. 

 

A samo polerowanie? Zależy wszystko od uszkodzeń i wiadomo gdzie. Ja nic nie płace za polerkę u mojego znajomego zegarmistrza. Jeżeli to nic strasznego to koszt od 20 zł do 50 zł. 

 

 

 

Edytowane przez Lukas84

📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałbym Państwa prosić o pomoc w doradzeniu gdzie najlepiej mógłbym udać się do zegarmistrza w Lublinie.

Mianowicie kupiłem kiedyś w pewnym Outlecie zegarek z tzw. modowej marki - Diesel (proszę za to nie linczować). Dokładnie jest to zegarek z chronografem, model DZ4422. Nie działał i po oględzinach w jakimś zakładzie zostało mi przekazane że mechanizm do wymiany. Znalazłem sklep, w którym taki oryginalny mechanizm udało mi się zamówić, tylko teraz potrzebuję dobrego fachowca żeby podjął się wymiany.

Pytałem w Galerii Olimp, jednak Pan Chrust powiedział że nie podejmie się tego zadania. Nie chciał wyjaśnić dlaczego, ja nie dopytywałem, każdy ma do tego prawo.

Z góry będę bardzo wdzięczny za wszystkie wskazówki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2020 o 16:07, Twiziz517 napisał:

Witam,
Chciałbym Państwa prosić o pomoc w doradzeniu gdzie najlepiej mógłbym udać się do zegarmistrza w Lublinie.

 

Troszkę czasu minęło, więc może pytanie już nieaktualne... lecz jeśli wciąż szukasz zegarmistrza, to polecam p. Grzegorza ze Świętoduskiej. Gdyby zaś nie chciał takiej operacji podejmować, to całkiem niedaleko w sklepie Nova (przy dworcu PKS) jest całkiem przyzwoity zegarmistrz; niby bateryjkarz, ale potrafi też różne nietypowe zadania wykonywać, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam się nad przeglądem mojego zegarka - Omega Planet Ocean.

 

Czy jest sens szukać kogoś w Lublinie czy lepiej/pewniej pofatygować się do Warszawy i oddać do autoryzowanego serwisu.

Zegarek mam równo 10 lat i nie był w ogóle otwierany/serwisowany.

 

Sprawdziłem przez aplikację WatchCheck i moja planeta zgubiła w cztery dni jakieś 30 sekund. Wykres w załączniku.

Dajcie znać co myślicie.

 

Dzięki, J.S.

Omega WatchCheck.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.