Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Rolex Submariner & Explorer

Rekomendowane odpowiedzi

post-1039-0-24884900-1331342356.jpg<

post-1039-0-07423100-1331342309.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jak Rolex nigdy nas nie rozczaruje. Sto razy bardziej mi się podoba niż nowy Super Ocean.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

W GMT te szerokie uszy koperty nie za bardzo do mnie trafiały, natomiast w tych subach jakoś bardziej pasują, współgrają z przeznaczeniem zegarka. Fajnie, że w subach góra uszu koperty i centralne ogniwka nie są polerowane - Rolex jednak czyta fora internetowe ;). Submariner czarny w sumie fajny, ale myślę że masa będzie robiła swoje i już nie będzie tak wygodny jak stary (zwłaszcza bez daty). Co do Explorera to mam mieszane uczucia, w sumie to samo tylko trochę większe, a więc już nie tak klasyczne jak stary (to samo jest z DJII - chociaż na żywo nie widziałem). Z drugiej strony uwielbiam rolki za dyskretną ewolucję a nie rewolucje. Chyba test nadgarstkowy będzie kluczowy jeżeli chodzi o mnie. Tak czy inaczej, jeżeli cena nowego Explorera będzie na poziomie starego to może być hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie rozczarowuje. Klod, masz może materiały dotyczące suba z niebieską tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No i super. Fajnie, że Rolex przenosi rozwiązania z droższych modeli do zegarków ze swojej bazowej oferty. Pojawienie się nowego Explorera w rozmiarze 39 mm też może cieszyć, bo dotychczasowy model nie bardzo przystawał do realiów rynkowych. Dzięki Klaudiusz, że nie zepsułeś mi przyjemności oglądania czasomierzy Rolex i nie pokazałeś tu biżuteryjnych zegarków, których w wydaniu Roleksa kompletnie nie trawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
post-0-0-95783600-1331370793.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

No i teraz nie wiem, bo na zdjęciu w realu tarcza wygląda na matową. Czy to kwestia odbicia światła, bo na wcześniejszych fotkach tarcza wygląda na błyszczącą? Macie jakieś informacje na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trawie tych zdjec/renderow (?!?) od Rolexa. Beznadziejnie wygladaja (nie zegaraki).


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze, że Rolex nie wprowadza rewolucyjnych zmian w designie swoich zegarków. Zegarki mechaniczne to nie produkt pokroju telefonu komórkowego, gdzie co chwile mamy zatrzęsienie całkowicie nowych modeli.

Przydałaby się jeszcze może reaktywacja niektórych Rolexów z przeszłości - tych bardziej eleganckich, na paskach.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Rolkami ale ten jest nawet qll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także powiem że mi wyjątkowo nie siadają rolexsiki ale ten jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy wygląda jak moj stary CASIO z komuniii. Dla mnie nic specjalnego. I ten "merc-sedes" gryyyyy zgroza.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy wygląda jak moj stary CASIO z komuniii. Dla mnie nic specjalnego. I ten "merc-sedes" gryyyyy zgroza.

Wybaczam Ci, bo nie wiesz co mówisz.biggrin.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy wygląda jak moj stary CASIO z komuniii. Dla mnie nic specjalnego. I ten "merc-sedes" gryyyyy zgroza.

 

 

Tak,kolega pobłądził :D ,myślę jednak,że jeszcze można go naprowadzić na właściwą drogę... :)

 

W Casio pewnie byliby zachwyceni takim porównaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,kolega pobłądził :) ,myślę jednak,że jeszcze można go naprowadzić na właściwą drogę... :blink:

W Casio pewnie byliby zachwyceni takim porównaniem :)

Też tak myślę.

 

Dziubasek, Synu! Czy żałujesz? biggrin.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy wygląda jak moj stary CASIO z komuniii. Dla mnie nic specjalnego. I ten "merc-sedes" gryyyyy zgroza.

 

Kiedyś myślałem dokładnie tak samo, ale pewnie byłęm wtedy w Twoim wieku.

Rolex to bazarski obciach a lupka to żenua.

Teraz uważam dokładnie na odwrót.

Z pewnych rzeczy się wyrasta, do pewnych się dorasta.

Choć błądzisz to z góry wybaczam.

Bo pamięta wół jak cielęciem był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z jakubosem. Abstrahując od cen - Rolex na początku mojej przygody z zegarkami podobnie się kojarzył.. Z czasem, poczytałem, poznałem trochę markę. I podziwiam, zwłaszcza klasyczne modele. Jako miłośnik diverów nie mogę nie doceniać dokonań firmy, i klasyki oraz trendu jaki zapoczątkowała swoim submarinerem. A explorer - piękny w swej eleganckiej i klasycznej prostocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,kolega pobłądził :) ,myślę jednak,że jeszcze można go naprowadzić na właściwą drogę... :)

 

W Casio pewnie byliby zachwyceni takim porównaniem :)

 

Nie NIE i jeszcze raz NIE !! Rolexowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE :) Do pewnych rzeczy się faktycznie dorasta, ale dla mnie Rolex to nadal " Pan kupi zegareczek, piekny zegareczke, szwajcarski, Rolex" :)


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dla mnie Rolex to nadal " Pan kupi zegareczek, piekny zegareczke, szwajcarski, Rolex" :)

To, o czym napisałeś, to tak naprawdę sprawa wtórna tego, że to rzeczywiście porządne zegarki.

Co do niewzruszoności Twych przekonań powiem krótko: Bywaj często na forum, czytaj, porównuj i proponuję wrócić do tematu za np. dwa lata. wink.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.