Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

pytanie a'la noob

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak poruszają się wskazówki chronografu w zegarku mechanicznym? W kwarcach ruszają dopiero gdy się zatrzyma odliczanie czasu. Czy w mechanikach jest podobnie czy caly szas zasuwają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

podbijam bo strasznie mnie ten stoper w mechanikach ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje pytanie , ale w mechanikach po naciśnięciu przycisku "start" (górny) zaczynają poruszać się wszystkie wskazówki chronografu (a więc najczęściej centralny sekundnik , i wskazówki w totalizatorach.- w różnym oczywiście tempie) po kolejnym wciśnięciu górnego przycisku zatrzymują się. po naciśnięciu dolnego wracają do pozycji zerowej.

różnice zauważyć można jedynie w obsłudze (np. flyback) jednak we wszystkich do tej pory przeze mnie widzianych mech. chronografach podczas pracy stopera wskazówki się poruszają.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.