Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość PiotrekM

naprawa Delbany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrekM

Witam

 

Jestem w posiadaniu zegarka firmy Delbana kupionego przez mojego ojca na początku lat 60. Nie jestem specjalistą więc nie wiem czy INCABLOC to jego nazwa czy co, ale tak właśnie jest na nim napisane (a z tyłu numer 114101). Zegarek nie działa i wygląda na dość zużyty a zależy mi, żeby go ładnie zrobić i używać. Mam 2 pytania: gdzie naprawiać (jestem z Łodzi) i ile kasy naszykować (mniej więcej oczywiście). Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie będę niósł taki zegarek do czyszczenia/przeglądu, wymiany szkła i koperty (zegarmistrz pokazał mi kilka sztuk kopert w bardzo dobrym stanie). Jak będę miał bliższe dane (koszt, jakość usługi) to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

........... Nie jestem specjalistą więc nie wiem czy INCABLOC to jego nazwa czy co, .....................Pozdrawiam

 

Wpisz hasło INCABLOC w wyszukiwarkę na forum a dowiesz się dużo ciekawych informacji :idea: ;)


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.