Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość julka

jak zidentyfikować Rolexa,podobno...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość julka

Dostałam zegarek , jak mnie zapewniano rolex ma dziwne czerwone szkiełko ze ścietymi kantami , wygląda to jak dwiazda .Inne znaki tzn. numery wygladaja na autentyczne , Może ktoś mi pomoże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęcia nie pomoże niestety ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem, ale te dostawane Rolexy itd. okazywały się prawie zawsze chińczykami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Chińczycy to taki hojny, skłonny do obdarowywania naród...za niewielkie pieniądze...


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele fałszerstw Rolexa nie posiada takich kolorowych kółek:

rolex1972ref15701hp.jpg

- ale teraz nawet już niektórzy także teflonowe kółka Rolexów podrabiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

Licze się z tym , że to może być podróbka , intryguje mnie to szkiełko i jestem ciekawa czy ktoś widzial podobne . Szkoda że nie moge w tej chwili przesłać zdjęcia ale dałam znajomemu by sie zorientowal co to może być. Ciekawi mnie to po prostu i nie chodzi tu o wartość materialną. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

Nie wiem czy uznać to za żart, ze zdjęcia na peno sie pozna ... dobre sobie . A mnie po prostu ciekawi czy ktoś slyszał ze sa zegarki z podobnymi szkiełkami . Nie znam sie zupełnie na tym i według mnie wyglada on troche kiczowato , trudno takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to nie był żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żart, pozna się na pewno ewidentne podróby. Wklej jakieś zdjęcie tego zegarka, wiele Rolexów wygląda kiczowato i to nie tylko trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

Dziękuje , postaram sie jak najpredzej wkleić , tylko musze dokupic przewód do komputera żeby przeslać zdjecie . Naprawde jestem ciekawa , bo wlasciwie nie znam pochodzenia tego zegarka , poprzedni własciciel tez go dostał , chociaz nie bardzo mi chcial powiedziec od kogo, raczej nie przywiazywal do niego wagi . Tak wogole to nie ma paska i nie chodzi , podobno działal , lezal na półce zapomniany i przestal chodzić . powinnam go oddac chyba do zegarmistrza ale miałam watpliwosci ze mnie wysmieje , bo naprawde wyglada dziwnie. Naprawde jestem w tej dziedzinie laikiem , ale czytajac wasze tematy zaczynam sie tym interesować.Uff.. ale sie rozpisałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inne znaki tzn. numery wygladaja na autentyczne

 

Numery zawsze wygladaja na autentyczne ;-)

 

Przesledz historie darczyncy -- jesli do tej pory dawal Ci w prezencie bombonierke za 8.99 zl, i nagle dal roleksa, to sorry, ale bez patrzenia mozesz go wyrzucic do kosza. Przepraszam za brutalnosc, ale taka jest prawda.

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

jeśli ma duuużo cyrkonii i nie odpadają mu indeksy to kto wie...

procol a jeśli do tej pory był wafel ,,Grzesiek'' w czekoladzie za bagatela 99 groszy to co wtedy?

:twisted: :D :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew Julka jak jesteś w Wwie to mogłbym go zobaczyć , nie jestem super ekspertem ale nie zdarzyla mi sie jeszcze "wtopa" z rozpoznaniem podróbki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Wiele fałszerstw Rolexa nie posiada takich kolorowych kółek:

 

wiele starych modeli nie miało żadnych kolorowych kólek

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanaki

jestem nowy na tym forum, i tym samym witam wszystkich, mam dwa rolexy, chyba najczęsciej podrabiane modele, a mianowicie submariner i GMT, i widziałem/miałem w rękach podróbki, których nie byłem w stanie odróżnić od oryginału. Jeśli zegarek jest nakrecany ruchem ręki, to w przypadku rolexa (choć i to nie jest regułą) nie będzie słychać mechanizmu w trakcie nakręcania, co do nr, szkła, to raczej nie ma szans na odróżnienie oryginału od podróby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Yanaki

wklej pare fot swoich Rolków!!!

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.