Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2023 o 13:57, petruss napisał(-a):

IMG_20230610_135421_756.jpg

Ciasno na tej raciczce, aż mnie ręka boli. Daj pan więcej luzu ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2023 o 21:02, Pawel88 napisał(-a):

Witam, nigdy nie miałem zegarka firmy Seiko i zastanawiam się nad SNKK27K1

 

Uwzględnij to, że nie będzie on za duży (37 mm) oraz i to także,  iż  dość gruby bezel przy okrągłym kształcie sprawi, że zegarek optycznie  będzie mniejszy niż rzeczone 37 mm. No ale jak kupisz przez Internet to możesz, gdyby co,  zwrócić.  Jeśli kupisz czeka cię zmiana słabej  bransolety na pasek. Moim zdaniem w kolorze grantowym lub szarym. Zegarek ogólnie ładny, jak to "piątka".  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś dokładnie taka piąteczkę, luma była bardzo dobra, świeciła dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Karakal napisał(-a):

Miałem kiedyś dokładnie taka piąteczkę, luma była bardzo dobra, świeciła dlugo.

Dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Pawel88 napisał(-a):

Dziękuje za odpowiedz.

Raczej cudów bym się nie spodziewał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Raczej cudów bym się nie spodziewał. 

Dam znać czy jestem zadowolony, ogólnie zegarek bardzo mi się podoba, zamawiam jutro.Kiedyś nie zwracałem uwagi na podświetlenie, ale rok temu z groszem zakupiłem Orienta Kamasu, gdzie ma on świetną lumę i zacząłem zwracać na to uwagę.Taki po prostu fajny dodatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pawel88 napisał(-a):

Dam znać czy jestem zadowolony, ogólnie zegarek bardzo mi się podoba, zamawiam jutro.Kiedyś nie zwracałem uwagi na podświetlenie, ale rok temu z groszem zakupiłem Orienta Kamasu, gdzie ma on świetną lumę i zacząłem zwracać na to uwagę.Taki po prostu fajny dodatek :)

Stare piątki mają super klimacik, ale luma to zdecydowanie nie ich atut. Mam 3 i tylko jedna ma dobrą lumę, ale to Ice Baby Monster trochę jednak inna półka. 

Dla porównania fotki. 

 

 

20230119_194232.jpg

IMG_20220223_191512.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dołączyłem do posiadaczy Seiko 5.Jest to mój pierwszy zegarek tego producenta.

Pierwsze wrażenie-idealny na szczupły nadgarstek, dość czytelny.

Podejrzewam, że za jakiś czas kupie pasek typu nato w szarej lub czarnej barwie...a może zupełnie coś innego np dwu kolorowy :)

Po kilku godzinach stwierdzam, że mogła by powstać wersja, która ma cyfry w żółtej barwie :P

IMG_20230822_110447348_MFNR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pawel88 napisał(-a):

No to i ja dołączyłem do posiadaczy Seiko 5.Jest to mój pierwszy zegarek tego producenta.

Pierwsze wrażenie-idealny na szczupły nadgarstek, dość czytelny.

Podejrzewam, że za jakiś czas kupie pasek typu nato w szarej lub czarnej barwie...a może zupełnie coś innego np dwu kolorowy :)

Po kilku godzinach stwierdzam, że mogła by powstać wersja, która ma cyfry w żółtej barwie :P

IMG_20230822_110447348_MFNR.jpg

Fajny model. Gratulacje. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Znawcy „Seiko”!

 

Czy model SRPJ81K1, czyli to nowe Seiko 5 o średnicy 36 mm, ma wypukłe szkiełko jak ten o średnicy 39 mm? Oczywiście pytanie dotyczy także modeli z jasną tarczą i na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Brutto napisał(-a):

Drodzy Znawcy „Seiko”!

 

Czy model SRPJ81K1, czyli to nowe Seiko 5 o średnicy 36 mm, ma wypukłe szkiełko jak ten o średnicy 39 mm? Oczywiście pytanie dotyczy także modeli z jasną tarczą i na pasku.

potwierdzam, one mają wypukłe szkło mineralne typu hardlex. 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski, które podlinkowałeś moim zdaniem niespecjalnie pasują do Twojego zegarka.

 

Osobiście wybrałbym czarny pasek z czerwonym akcentem (przeszyciem), które pasowałoby do czerwonych akcentów i czerwonego sekundnika zegarka.

 

Miałem kiedyś taka samą piątkę (sprzedałem i żałuje) i ponieważ nie lubię bransolet, dokupiłem do zegarka czarny skórzany pasek przeszyty na krawędziach czerwoną nitką.

 

Edytowane przez Karakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna piąteczka z tego SNK375. Gratulacje i niech się nosi.

Co prawda każdy ma różny gust i nie chce nikogo obrażać, ale tymi paskami wyrządzisz swojemu zegarkowi większą krzywdę niż panie ubierające białe kozaczki do spódniczki w panterkę. Tak średnio to będzie pasować bym powiedział.

Tak jak w poprzedniej opinii, doradzam coś w czerni z czerwonymi akcentami. W necie inspiracji jest pełno, a efekty olśniewające. Np coś takiego:2050343889_SeikoSNK375Racing.thumb.jpg.e87815c19628f9a623a4e2e32de85bf0.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.