Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Moje cukiereczki

Rekomendowane odpowiedzi

krystekomega nie ma sprawy tylko daj mi chwile bo obiektyw makro dopiero dzisiaj zostal zakupiony i trzeba sie go nauczyc :)

5ciastek juz rozumiem i dziekuje :)

 

aż tak mi się nie spieszy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te twoje caculka :rolleyes: tylko pozazdrościć takiej wspaniałej kolekcji. :)


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie piękna kolekcja, przemyślana i urozmaicona. To dobry początek :rolleyes: Gratuluję!!! Sam poluję na taką omegę właśnie w takiej wersji. Choć nie przepadam za zegarkami z open heart to ten epos zniewala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Worps. Masz racje to dopiero poczatek az sie boje ile jeszcze... :rolleyes:

Krystekomega powiem ci ze robienie zdjec obiektywem makro to wyzsza szkola jazdy. Daj mi czas az sie naucze zeby wstawic juz konkretne foty poki co 1 moja fotka tym obiektywem :

 

post-27475-0-93661100-1331564224.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja !

Gratuluję.

Dwa lub trzy zegarki z tej kolekcji sam bym chciał mieć.

A tak na marginesie , który chodzi najbardziej dokładnie.

P.S.

Bardzo słodkie te Twoje cukiereczki, ale czy w zestawie nie brakuję różowej landrynki.

Pozdr. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super te cukiereczki :rolleyes:

ML , Edox, Epos, Omega - świetne

Niech się dobrze noszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Worps. Masz racje to dopiero poczatek az sie boje ile jeszcze... :)

Krystekomega powiem ci ze robienie zdjec obiektywem makro to wyzsza szkola jazdy. Daj mi czas az sie naucze zeby wstawic juz konkretne foty poki co 1 moja fotka tym obiektywem :

Uploaded with ImageShack.us

 

Ok. Daję Tobie czas...., ale nie za dużo :rolleyes:

Ps. Fajne zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje jeszcze raz wszystkim za mile slowa az chce sie kupowac nowe zegarki ;) Gdyby nie moja baba to juz dawno bym kupil cos naprawde konkretnego taka landryneczke no ale coz moze to i dobrze ze sobie jeszcze nie kupilem bo wciaz odkladamy na swoje mieszkanko ktore chce jeszcze kupic w tym roku. W kazdym razie na 30 urodziny juz sobie nie bede zalowal i Rolex Submariner ma byc :) narazie planuje zakup kilka innych cukiereczkow mysle ze w tym miesiacu cos napewno nowego sie pojawi. Poki co postaram sie wstawic wiecej fotek tych co mam z tym ze to nie takie proste bo czasu brak :D a co do dokladnosci to ML jak narazie jest najdokladniejszy pozniej podobnie PO i Certina. Pozdrawiam serdecznie


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Krystekomega :

post-27475-0-00172600-1331565269.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-18155400-1331565270.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-61656300-1331565271.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-83713200-1331565272.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zabij mnie ale nie mam czasu zeby wziac aparat ze statywem w teren i porobic wiecej fotek. Zdecydowanie potrzebuje pare dni wolnego :)

ps sorka za fotki ale dopiero sie ucze robic zdjecia tym obiektywem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no,no, całkiem ciekawe te zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foty PO :o

Szczególnie fajne jest przedostatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz zapchaną skrzynkę bo nie mogę wysłać PW :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mam pelna skrzynke. Juz robie miejsce.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-06633100-1331565681.jpg<

post-27475-0-42442800-1331565679.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Epos..nawet jeśli dziewczyny lecą na Edoxa :):o Epos ma to coś, niektórzy nazywają to klasą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos i Omesia wymiataja.ale reszta tez fajna :)B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Epos.

Gratuluje kolekcji. Omega i epos kapitalne. ML tez cudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj moja kolekcje powiekszyl Seiko Frankenmonster :) a prawdziwe powiekszenie kolekcji o kolejne 3 zegarki juz prawdopodobnie w przyszlym tyg :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-21256800-1331574580.jpg<

post-27475-0-76759800-1331574576.jpg

post-27475-0-76966600-1331574578.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najblizszym czasie dojda jeszcze Doxa Tag Heuer i Steinhart (zdjecia wkrotce)

 

Pozdrawiam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten Edox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolekcji, Epos i ML Fantastyczne. Omega też fajniutka ;)

Czekam na zapowiadane zdjęcia nowych w kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.