Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję instrukcji po polsku do CASIO GW 3500 BD MODUŁ 5173. Jesli ktoś posiada będę wdzięczny za pomoc.

 

Ja również znalazłem strone www.daymon.eu z instrukcjami ale nie wiem rownież jak zdobyć hasło do pliku. Czy mógłby ktoś mi podpowiedziec jak to zrobić?

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję instrukcji obsługi pl. do GW002KA-3V moduł 2913 . Jest to świąteczny prezent z USA i niestety nie ma nic po polsku . Zegarek niby ustawia się sam według sygnału ale śpieszy się o trzy minuty .Mam jeszcze dwa zegary kture się same ustawiają i chodzą identycznie .

Myśle że instrukcja by mi pomogła .Gdyby ktoś taką instrukcje posiadał będę wdzięczny . Czekam na wasze wskazówki tu lub - [email protected]

Z góry dzięki Paweł

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Szukam polskiej instrukcji do zegarka CASIO AQ-S800W wyposażony w moduł 5208. Dostałem go na prezent była tylko instrukcja w języku angielski. Obecnie zegarek pokazuje dobrze wszystkie podstawowe rzeczy: godzina, data, lecz chciałbym wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Gdyby ktoś mógł mi pomóc proszę o kontakt: Tutaj, mail: [email protected].

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Adam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chiałbym zakupić zegarek Casio SGW-200. Oczywiście jest problem z instrukcją PL. Zegarek da się kupić w niższej cenie czasem nawet o ponad 100zł lecz jest jedno ALE, bez instrukcji PL. Jest szansa, że gdzieś znajdę taką instrukcję w sieci do sciągnięcia lub może ktoś ma taką instrukcję i byłyby wstanie mi przesłać na adres [email protected] z góry dzięki. Chętnie też bym usłyszał jakieś opinie od użytkowników SGW-200. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawilem sobie oto takie cudo G-SHOCK GW-A1000D-1ADR i poszukuje instrukcji w jezyku polskim. Modul zegarka to 5240 jak by ktos napotkal albo wie gdzie szukac bardzo prosze o link bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam

 

sam2036i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie potrzebował instrukcję do Protreka PRG 550 to niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję instrukcję do zegarka G 9300 .

Moduł 3261 / 3281 .

Wujek google podsunął mi tylko w języku ang . Takową posiadam więc jest mi zbyteczna .

Nie byłoby problemem ,że jest w języku angielskim gdyby nie to , że z tym kompasem jest dziwnie napisane to wszystko i nie za bardzo rozumiem .

 

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja także potrzebuję instrukcję w języku polskim do casio g-350L modul 3751. Jak ktoś ma będę wdzięczny za pomoc. Angielską mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadacz Gulfmana

Witam. Potrzebuje instrukcję obsługi do casio g shock g 9100 1 er gulfman '11r (3088). Mógłby mi ktoś wysłać to na maila? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawilem sobie oto takie cudo G-SHOCK GW-A1000D-1ADR i poszukuje instrukcji w jezyku polskim. Modul zegarka to 5240 jak by ktos napotkal albo wie gdzie szukac bardzo prosze o link bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam

witam, czy znalazłeś może instrukcję po polsku lub angielsku do tego GW 1000D? mam ten sam problem

sam2036i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy znalazłeś może instrukcję po polsku lub angielsku do tego GW 1000D? mam ten sam problem

 

Nie dostałeś instrukcji wraz z zegarkiem? Angielską znajdziesz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś instrukcji wraz z zegarkiem? Angielską znajdziesz tutaj.

nie dostałem - zegarek pochodzi spoza kraju. angielską mam ale nie poradzę sobie bez polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Zmyliło mnie to, że pytałeś także o angielską. :)

 

Jeśli masz problem z czymś konkretnym to pytaj, najlepiej w tym temacie, dotyczy on co prawda innego modelu, ale jako że tłumaczyłem tam fragmenty instrukcji to niech takie rzeczy będą w jednym temacie, tutaj zaginą one wśród nieustających próśb o instrukcje. :) Najwyżej kiedyś zmieni się nazwę tematu. W wolnej chwili postaram się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję polskiej instrukcji moduł 3195

 

Z góry thx.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz codziennie ponawiać swoją prośbę? Trochę cierpliwości. Niekoniecznie ktoś ją musi posiadać, przeczytaj kilka poprzednich stron w tym temacie - spora część, a może nawet większość próśb niestety pozostaje bez odpowiedzi, zwłaszcza jeśli dotyczą one mniej popularnych modeli, jak ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąć translator i powolutku sobie przetłumaczyć co trzeba? Trochę inwencji z własnej strony! Bo żeby podali na talerzu, to czasem można czekać do usr.. Pewnie że jakichś drobnych kwestii można nie zrozumieć. Ale wtedy można zapytać na forum już o konkretną rzecz czy funkcję, łatwiej uzyskać odpowiedź.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam instrukcji w języku polskim do zegarka CASIO prw-1300 (moduł 3070). Na stronce

http://www.daymon.eu/instrukcja/casio/Mod_3070_pl.pdf

plik jest z hasłem.

Jeśli ktoś mógłby pomóc z hasłem lub ma instrukcję, baaaaaardzo proszę o pomoc lub podesłanie instrukcji na

[email protected]

 

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pełną polską instrukcję do mod. 3217 ( Gulfman ). Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to kontaktować się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega już nie potrzebuje, bo w innym temacie okazało się, że jego zegarek to wcale nie GA-120. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam instrukcji PL do zegarka Casio G-Shock G-9300 moduł 3261 lub 3263.dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.