Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wszyscy szukamy instrukcji obsługi po polsku? Bo casio olewa Polskę. Znaczy się klientów. Co za problem powiesić pdfa na stronie. Klijenci powinni olac ta firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

GWG-1000

instrukcja obsługi Casio G-shock Mudmaster GWG-1000

Proszę pisać na priv

 

 

 

 

 

Link do pliku usunięty ponieważ dostaje kilka razy dziennie prośbę o udostępnienie osób z poza forum.

 

 

 

 

 

 

OSOBY Z POZA FORUM PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ PROŚBY O UDOSTĘPNIENIE :angry:

TYLKO DLA FORUMOWICZÓW KTÓRZY AKTYWNIE UCZESTNICZĄ :)

Pisać na priv, tylko przez forum będę odpisywał. osoby które wyślą prośbę przez maila nie uzyskają odpowiedzi!!

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota davidofx :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Dzięki , starałem się hehe to teraz punkty repa ja poproszę :D

 

Wysłane z mojego SM-N920G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam instrukcji PL do zegarka gw-7900. Moduł No. 3194

Prześwietliłem całe forum, ale co było podane do tej pory wygasło.

Proszę o PW, albo jakiś info w temacie.

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam instrukcji PL do zegarka gw-7900. Moduł No. 3194

Prześwietliłem całe forum, ale co było podane do tej pory wygasło.

Proszę o PW, albo jakiś info w temacie.

Z góry dziękuję

Sprawdz skrzynke.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie GW-7900-1ER,moduł 3194

Edytowane przez jimmisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje instrukcja do gw 9020 po polsku jakoś nie mogę znaleźć.Proszę Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowne grono, szukam polskiej instrukcji do 

ProTrek PRG-270 Casio Modul 3415

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imieniu nowego kolegi fnx10 który nie może jeszcze pisać postów pytanie czy posiada ktoś polską instrukcję do Oceanusów

OCW-T2500 http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-CASIO-SOLAR-OCEANUS-OCW-T2500-1AJF/8022

oraz OCW-S3000 http://luxtime.pl/casio-oceanus lub zna te modele i wie jak je ustawić.

Proszę o ew kontakt z zainteresowanym kolegą na PW.

Dzięki.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy posiada ktoś polską instrukcję do modelu EQW-500 moduł 5041?

Jezeli ktoś takim czyś dysponuje, byłbym bardzo wzięczny za przeslane na maila: [email protected].

 

Pozdrawiam

Pirzol

Edytowane przez Pirzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich użytkowników. Dostałem na urodziny ekstra zegarek Casio Edifice EFR-550D-1AVUEF z modułem 5406 lecz niestety nie mogę go rozgryźć, tych wszystkich World Time,alarmów itp. Szukalem wszedzie pl instrukcji obslugi i nic.Czy ktos z was posiada taka instrukcje w jezyku ojczystym ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich Użytkowników. Dostałem na urodziny ekstra ZEGAREK Casio Edifice EFR-550D-1AVUEF z modułem 5406 lecz niestety nie nie moge go rozgryźć, Tych Wszystkich World Time, alarmów itp. Szukalem Wszędzie pl instrukcji obslugi i nic. Czy ktoś posiada taką instrukcję w języku ojczystym? Pozdrawiam

Edytowane przez Fifon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o informacje ;)

Casio GA 100B, moduł 5081, inny czas na wyświetlaczu, inny na wskazówkach....

Jak przeprowadzić synchronizację ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam!

Potrzebuję w zasadzie na wczoraj instrukcji obsługi zegarka CASIO G-SHOCK GA-400.

Dostałam w zestawie instrukcję, niestety jest w języku angielskim. A może ktoś sam ma taki zegarek i może mi pomóc? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o informacje ;)

Casio GA 100B, moduł 5081, inny czas na wyświetlaczu, inny na wskazówkach....

Jak przeprowadzić synchronizację ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Yoda, nie mam tego zegarka, ale ustawiałem go koledze z pracy :) i z tego co pamiętam to ma czasy światowe i ustawianie Home City. Wydaję mi się, że tutaj może być pies pogrzebany. Nie pamiętam już trochę jak się zachowują wskazówki, ale z tego co pamiętam można je ręcznie przestawiać - drugi pies może być tutaj :) Sorki za tak ogólne wskazówki odnośnie wskazówek ;), ale może uda mi się Ciebie naprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli ma automatyczną synchronizację, to powinien sam dostosować wskazania analogowe do cyfrowych. Jeśli nie ma, to lewym dolnym trzeba znaleźć h-set, następnie lewym górnym przytrzymać do uruchomienia trybu ustawień i następnie prawym dolnym dostosować wskazanie analogowe do cyfrowego. Nigdy nie miałem tego zegarka w ręku, ale powinno być tak lub intuicyjnie podobnie. Ewentualnie jak napisał dapayk, może być uruchomione wskazanie czasu światowego na któreś z miast poza naszą strefą czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu trzeba ustawić wskazówki w pozycji bazowej. Jest to dosyć dobrze opisane w instrukcji. 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PROSZE O POMOC KUPIŁAM ZEGAREK CASIO W-S200H-1B ALE NIGDZIE NIE MA INSTRUKCJI OBSLUGI W JEZYKU POLSKIM GDZIE MOZNA JA ZDOBYC PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.