Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi



Podbije  


Prossszzz...

Omówienie funkcji:





Ustawienia:





Tryb serwisowy:





Generalnie to moduł 3179, jak w GW-6900 oraz bardzo zbliżony do tego w Kingu z radyjkiem z tą różnicą, że w Kingu są 4 przyciski, a w GW-2310/GW-6900 podświetlenie jest wyrzucone na front.

A wracając bezpośrednio do Twojego pytania: pdf'a po polsku niestety nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tomku, gdzie byłeś 9 lat temu
Wtedy, kiedy pytałeś o instrukcję, to dopiero czaiłem się do pierwszego G: AWG-M100, który został zakupiony dopiero w lipcu 2013r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomG80 napisał(-a):

Wtedy, kiedy pytałeś o instrukcję, to dopiero czaiłem się do pierwszego G: AWG-M100, który został zakupiony dopiero w lipcu 2013r. emoji16.png

Hehe 

Trochę pożartowaliśmy ale rzeczywiście internet był wtedy "wolniejszy" i ciężej się szukało ale samouczki były najlepsze, ogarnąłem wszystko a kolega Seven był bardzo pomocny ☺️ 

Szkoda że już od lat się nie udziela, mam nadzieję że u niego wszystko OK  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o instrukcję dla modułu 5641. Mam nadzieje, ze ten dobry duszek, ktory wyczarowuje te tłumaczenia,  zobaczy moją prośbę 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ..

Czy ktoś ma wiedzę gdzie mogę poszukać instrukcję w naszym języku do zegarka OCEANUS MANTA OCW-S5000B-1AJF ?

 

Proszę o informację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2023 o 18:57, ologda napisał(-a):

Cześć ..

Czy ktoś ma wiedzę gdzie mogę poszukać instrukcję w naszym języku do zegarka OCEANUS MANTA OCW-S5000B-1AJF ?

 

Proszę o informację 

Obawiam się, że takowa nie istnieje. Model ten nie jest oferowany na rynku polskim, więc takie tłumaczenie nie miało powodu powstać. W razie potrzeby mogę pomóc w ustawieniu i ogarnięciu funkcji zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Obawiam się, że takowa nie istnieje. Model ten nie jest oferowany na rynku polskim, więc takie tłumaczenie nie miało powodu powstać. W razie potrzeby mogę pomóc w ustawieniu i ogarnięciu funkcji zegarka.

Dziękuje za propozycje pomocy . Napiszę wiadomość prywatną . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje instrukcje do gwf d1000 po polsku? Chodzi mi o dane do pływów morskich i faz księżyca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć,

Widziałem, że przewijał sie już temat instrukcji dla gg-1000 i nie było dostępnej. Czy posiada ktoś może polską instrukcje na papierze i może zeskanować albo podesłać (zapłacę za wysyłkę w obie strony) to zrobię skan na moim urządzeniu porządnie w pracy :) będzie dla potomnych przygotowana. Oczywiście dorzucę podziękowanie ;) 
Swoja droga przeszedłem ten i drugi ważny post z tymi instrukcjami ZIBI - eh wyjaśniło mi to skąd taki z nimi problem, ale decyzji ZIBI dalej nie rozumiem. Można by tyle wygrać z ich strony gdyby to inaczej rozegrali - to tyle :) 

 

Jeszcze raz dzięki jeśli znajdzie się ktoś chętny - jak coś prośba o info na PRIV ;) 

EDIT:
Już ogarnąłem :) także tego ... 

Edytowane przez G-szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.