Skocz do zawartości


MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy


Wycena zegarków

Przeczytaj uwaznie i sie zastanow 2 razy zanim napiszesz temat /post

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_kaido2_*

Gość_kaido2_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2010 - 19:11

Do wyceny zabytkowych czasomierzy umieszczane zdjęcia niestety nie wystarcza,ponieważ zdjęcie nie odda nigdy stanu w jakim realnie znajduje sie egzemplarz.Każdy zegarek trzeba bardzo dokładnie obejrzeć pod względem stanu wizualnego, technicznego,oraz oryginalności.
Z powodu iż nie jest to towar powszechny,który można nabyć normalnie w sklepie do wycen niejednokrotnie potrzebne są katalogi,broszury aukcyjne itp niezbędne do szacowania ewentualnej wartości.Jakiekolwiek podawanie cen przybliżonych np: ze znanego serwisu aukcyjnego, niejednokrotnie może wprowadzać w błąd, nie mówiąc już o obrazie osoby zainteresowanej.

Ze względu iż forum to skupia głównie pasjonatów sztuki zegarmistrzowskiej, a niejednokrotnie tez kolekcjonerów,to zaznaczam że raczej nikt z nas nie posiada stosownej wiedzy, ani też nie ma uprawnień do jakichkolwiek wycen zabytkowych zegarków.Przybliżona wiedzę mogą posiadać handlarze takimi przedmiotami ,oraz rzeczoznawcy mający odpowiednie uprawnienia do wydawania decyzji na temat wartości danego przedmiotu. Z tego tez powodu informacje na temat wartości nie będą udzielane.

W zwiazku z zaistniala sytuacja jaka jest coraz czestsze pojawianie sie tematow i postow dotyczacych wycen roznorakich zegarkow informuje,ze od tego tej chwili wszystkie nowe pojawiajace sie posty zawierajace hasla " ile jest wart","prosba o wycene","wycena" itp. dotyczace podania wartosci majatkowej danego egzemplarza beda usuwane.Uzytkownik ,ktory nie dostosuje sie do tego warunku i zalozy nowy temat zawierajacy podobnez zapytanie bedzie ukarany zawieszeniem konta.Prosze pamietac iz jest to forum zegarkowe,gdzie rozmawiamy na tematy scisle zwiazane z ta dziedzina wynikajace z naszej pasji, a nie zajmujemy sie wycenami.
  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych