Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim. Chciałbym pokazać swojego Worldmastera. W pełni oryginalny noszony na ręce przez mniej więcej miesiąc po czym trafił do szafki. Należał do mojego Taty, który mocno uderzył ręką i niestety uszkodził wąs koperty. Przy okazji pochwalenia się może wiecie gdzie mógłbym dostać kopertę do niego która by pasowała do mechanizmu. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć koperty pochodzącego od tego dokładnego modelu 61163. Zegarek w pełni sprawny, na punktualnym chodzie. Bardzo mi zależy żebym mógł go nosić i żeby nie musiał dłużej kałatać się w szufladzie. Mechanizm prawdopodobnie FHF jeśli tak to proszę o potwierdzenie bądź wyprowadzenie mnie z błędu. Może macie też namiary na kogoś kto w okolicach Przemyśl/Rzeszów zajmuje się profesjonalnym odnowieniem i nie zniszczy mi go cudownym pomysłem wymiany wszystkiego albo sprzedaniem na olx a kupieniem czegoś nowszego...

IMG20230327150339.jpg

IMG20230327150349.jpg

IMG20230327150357.jpg

IMG20230327150408.jpg

IMG20230327150416.jpg

IMG20230327150452_BURST001.jpg

IMG20230327150508.jpg

IMG20230327150550.jpg

IMG20230327150556.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2023 o 15:37, Moskal napisał(-a):

Dzień dobry Wszystkim. Chciałbym pokazać swojego Worldmastera. W pełni oryginalny noszony na ręce przez mniej więcej miesiąc po czym trafił do szafki. Należał do mojego Taty, który mocno uderzył ręką i niestety uszkodził wąs koperty. Przy okazji pochwalenia się może wiecie gdzie mógłbym dostać kopertę do niego która by pasowała do mechanizmu. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć koperty pochodzącego od tego dokładnego modelu 61163. Zegarek w pełni sprawny, na punktualnym chodzie. Bardzo mi zależy żebym mógł go nosić i żeby nie musiał dłużej kałatać się w szufladzie. Mechanizm prawdopodobnie FHF jeśli tak to proszę o potwierdzenie bądź wyprowadzenie mnie z błędu. Może macie też namiary na kogoś kto w okolicach Przemyśl/Rzeszów zajmuje się profesjonalnym odnowieniem i nie zniszczy mi go cudownym pomysłem wymiany wszystkiego albo sprzedaniem na olx a kupieniem czegoś nowszego...imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest w całkiem niezłym stanie. Musisz mieć świadomość, że ma już ze 40-50 lat, Atlantic nigdy nie wyróżniał się jakością i trwałością, więc łatwo go zarżnąć codziennym użytkowaniem. A co zrobić, by go "odnowić"? Kupić nową, stalową kopertę i przełożyć mechanizm z tarczą. Kiedyś były dostępne na All, czy są nadal nie wiem. Ale zachowaj starą kopertę, bo tylko w takiej ma swoją wartość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ludwik.berg napisał(-a):

 

Jest w całkiem niezłym stanie. Musisz mieć świadomość, że ma już ze 40-50 lat, Atlantic nigdy nie wyróżniał się jakością i trwałością, więc łatwo go zarżnąć codziennym użytkowaniem. A co zrobić, by go "odnowić"? Kupić nową, stalową kopertę i przełożyć mechanizm z tarczą. Kiedyś były dostępne na All, czy są nadal nie wiem. Ale zachowaj starą kopertę, bo tylko w takiej ma swoją wartość.

 

Właśnie wróciłem od zegarmistrza troszkę mi go wyciągnął, w sensie tą kopertę i delikatnie wypolerował z chęcią teraz go pokaże 😊

IMG20230328172539.jpg

IMG20230328172547.jpg

IMG20230328172552.jpg

IMG20230328172603.jpg

Edytowane przez Moskal
Błąd językowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa na oku w time trend:

Atlantic worldmaster incabloc mechanical 53680.41.93 - 39 mm, w cenie 3795 lub taki

Atlantic worldmaster 53754.41.93RBK - 42 mm w cenie 3325 zł.

Proszę o opinie. Który lepszy, do którego wasze serce bardziej by się skłaniało,czy może sprawa jest równorzędna i to rzecz tylko mojego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1255823052_ZdjcieWhatsApp2023-09-03o11_41_09.thumb.jpg.a1e053de4c11482a5b35445509ec1f24.jpg

 

Spełnione marzenie 

Edytowane przez mmnm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.