Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość donek

prośba o sprawdzenie werku.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donek

Witam wszystkich na początek. Mam prośbę kupiłem sobie totalną samoróbkę, tarcza od Delbany, koperta od Omegi a werk? Nie mam pojęcia co to może być, zegarmistrz też zresztą nie :-)))). Jakby ktoś był tak uprzejmy i mógł mi odpowiedzieć co to jest.

Załączam linka do aukcji. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=87835532

Serdeczne dzięki za pomoc.

 

http://img487.imageshack.us/img487/5339/10rl1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo donek miałeś naprawdę dużo szczęścia bo mechanizm jest firmy Henry Moser (firma działa od 1826 w Le Locle).

 

http://www.h-moser.com/

 

:D


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są na forum tacy co kupili Mosera z radzieckim werkiem ! :twisted: Ty miałeś dużo więcej szczęścia

gratuluję serdecznie ! ładny mechanizm (a dlaczego sądzisz że koperta z omegi ? sygnowana?)

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość donek

Tak. Koperta jest sygnowana, poza tym tak mi powiedział zegarmistrz. Jak powiedział koperta jest przedwojenna w barzdo dobrym stanie. Aż się ślinił jak ją oglądał :D A powiedzcie mi jeszcze czy jest to więcej warte niż za to dałem i jeśli tak to ile, czy można to komuś opchnąć. Czy może lepiej tego nie sprzedawać? Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to skadak i do tego mały. jeśli nie ma technicznych problemów to moim zdaniem cena była dobra.

na twoim miejscu nie sprzedawał bym go , za to na moim - nieco więcej mógł bym za niego dać.

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są na forum tacy co kupili Mosera z radzieckim werkiem ! :twisted: Ty miałeś dużo więcej szczęścia

piotrek

 

:twisted: :twisted:

 

Transakcja ta została zakończona zwrotem zegarka i oczywiście pieniędzy, ale niesmak pozostał :D

 

Swoją drogą, kupowałem na aukcjach Krystiana i to jest dobry sprzedawca. Z Poznania, ma sklepik pod Rondem Kaponiera.

 

Pozdrowienia!

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pierwotnie w zegarkach z tym mechanizmem był mały sekundnik :D


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kupowałem u Krystiana i generalnie polecam tego sprzedawcę. Niestety niespodzianki, które kryją niektóre z jego zegarków nie zawsze są pozytywne i nie zawsze zaznaczone w opisie aukcji - na szczęście w razie czego nie ma problemu by na gwarancji za darmo coś naprawić, albo po prostu oddać - oczywiście jak ktoś ma blisko na Kaponierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.