Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Pawik

Co to jest i czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawik

Witam :D

Od kilku godzin czytam Wasze wypowiedzi i jestem pod wrażeniem. Nie sądziłłem, że tyle nie wiem o zegarkach :)

Mam WIELKĄ i PILNĄ proźbę: powiedzcie mi czy warto:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=94621034

strasznie mi się podoba, ale nie chcę utopić pieniędzy w jakiejś chińszczyźnie za kilka euro...

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Witaj na Forum

 

to nie podróbka. Ten czowiek sprzedaja od lat na Allegro zagarki. Raczej mniej znane, ale nie podróbki ani chińszczyznę.

 

Jeśli Ci się podoba, to śmiało licytuj.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Przez chwile pomyślałem że to Chronoswiss za 500 pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawik

Zobaczę jak dalej będzie przebiegała licytacja... za "Kup teraz" to go raczej nie nabędę :D

Szukam czegoś tak około 300 PLN... Jak w tej aukcji się nie uda to znalazłem jeszcze kilka ładnych Seiko. A może Wy polecacie coś ciekawego z tego segmentu cenowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawik

Hmm... wygląda fajnie, drogi nie jest... a ja się nie znam, więc jaśniej poproszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj: 99,997% zegarkom z "dziurą w tarczy" mówimy stanowcze NIE :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawik

Oki Marcin - zapamiętam :D A jakie poza "dziurą" wady ma ten zegarek? (to tak z ciekawości pytam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego podstawową wadą jest to, że ten zegarek próbuje być czymś czym nigdy nie był i nigdy nie będzie! :twisted:

Owa dziura, jest imitacją "tourbillon'a"- to taka "komplikacja", która powoduje, że najtańsze prawdziwe zegarki kosztują dzięki niej conajmniej 20.000€ :D

Mam nadzieję, że teraz wiesz dlaczego tak zareagowaliśmy :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawik

Dzięki za precyzyjną odpowiedź :) Aczkolwiek tourbillon'a w środku się nie spodziewałem :D

Kurcze, ciężko wybrać w interesującym mnie przedziale cenowym coś co będzie: ładne, niczego nie będzie udawać i nie znajdę tego w kiosku na dole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego pierwszego też bym za 3 stówy nie brał, a już za 5 tym bardziej. Już chyba lepiej zainwestować w Timexa, Casio lub Seiko - jeśli chodzi o kwarcowe chronografy lub w Seiko, Orienta bądź Citizena - jeśli chodzi o zegarki mechaniczne.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako neofita wyznający nową "wiarę" w japońskie i niemieckie zegarki (dzięki forum oczywiście, wcześniej wiedziałem jedynie, że np. Seiko jest i tyle i obwąchiwałem podejrzanie, o takich cudach jak Stowa czy Sinn wiedziałem 0), w związku z tym polecić w tej cenie obecnie mogę tylko...Seiko :D najlepiej nr 5. Ładny automat, klasyczny, bez udziwnień, jakość wysoka, cena przystępna, itd., itd.

Z szwajcarskich zostaje np. najtańszy kwarcowy Atlantic Seabase.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

chwila ,chwila - tzw "dziura " w tarczy np Zenith Grand Chronomaster Open niczego nie udaje , a w szczególnosci tourbillona , zegarek jest zacny , mechanizm El Primero 36 000 in house , koszt 7200 euro

więc nie piszcie prosze ,że zawsze coś udaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawik

Dzięki tessio ale Citizena do 300 PLN raczej nie znajdę... nawet na Allegro (właśnie tam sprawdziłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

IMHO niezlym wyborem bylby ten mechaniczny Seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

 

chwila ,chwila - tzw "dziura " w tarczy np Zenith Grand Chronomaster Open niczego nie udaje , a w szczególnosci tourbillona , zegarek jest zacny , mechanizm El Primero 36 000 in house , koszt 7200 euro

więc nie piszcie prosze ,że zawsze coś udaje :D

 

Darek, spokojnie.

MasterFan napisał, że

Zapamiętaj: 99,997% zegarkom z "dziurą w tarczy" mówimy stanowcze NIE

 

Jestem pewny, że Zenith zalicza się do pozostałych 0,003. :twisted:

Dobrze to odjąłem, bo ja humanista jestem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.