Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JANUSZ003

Spotkanie podstolika z Bielska - Białej i okolic

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, tylko kupa na cudzym stole nadal sobie siedzi i rozsiewa smrodek… Dodatkowo od 11 lipca nie ma odpowiedzi, na pytanie, po co było przelewane 10 złotych związane z wizytą u Pana Krzysztofa Płonki… Leon niczego nie musi wyjaśniać - to nie jemu był przelewany hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Też prawie dojechałem do Bielska, ale remonty i inne frasunki mnie niestety skutecznie powstrzymały 😞 Następnym razem mam nadzieję dołączyć do ekipy BB!! 

Forum teoretycznie ma +70k członków, a ilu jest aktywnych chyba widać.

Nakręcanie kwasów niczemu nie służy. Prezesie, pogadaj z organizatorem corocznych spotkań w BB i wyjaśnijcie swoje perspektywy na priv. 


 

i w ten sposób powinno to być załatwione, brawo za rozsądny głos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Jorguś77 napisał(-a):

i w ten sposób powinno to być załatwione, brawo za rozsądny głos 

 

Tym bardziej że ani Leon podczas spotkania, ani Tomek w swoich materiałach nie mają obowiązku promowania forum/klubu.

To jest tylko i wyłącznie ich dobra wola jeśli mają na to chęć i nie można mieć do nich o to pretensji.

 

Mam również prawie 100% pewności że zostaliśmy zaproszeni na spotkanie przez organizatora imprezy tzn. Leona a nie klub.

 

A co do samego Tomasza to odniosłem wrażenie że przede wszystkim kierowała nim chęć udokumentowania samego wydarzenia oraz zabawa zegarkową pasją, a nie jak było pochopnie wspomniane promowanie własnej osoby oraz kanału na yt.

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stół nawet nie został muśnięty a nożyce już się odezwały 😜

 

Niżej  jest dokładnie to co napisałem:

"PS

nie do końca budzi mój zachwyt to co robi Tomek w odniesieniu do Klubu. Spotkanie podstolikowe jednak odbyło się dzięki klubowi o czym w materiale na Tomka kanale youtube nie ma ani jednego słowa. Niestety Tomek nawet nie zająknąłeś się  o tym że jesteś klubowiczem. Promujesz swoją pasję, siebie, swój kanał i w tle restaurację , a gdzie w tym wszystkim jest Twój klub ? Przecież wykorzystujesz forum do promowania m.in swojego kanału. Nie mam nic przeciwko temu aby robić to co się lubi i szeroko się tym chwalić, ale skoro jest się klubowiczem i korzysta się z dobrodziejstwa forum, to może byłoby fair nie zapominać o tym ?  Ja z pewnością Twojej pracy sobie nie przywłaszczę. "

 

Panowie, może najpierw przeczytajcie to co napisałem, a póżniej zacznijcie pokrzykiwać na mnie. Czy ja kogoś z Was obraziłem ? Czy zarzuciłem komuś niewłaściwe postępowanie czy postępowanie niezgodne z regulaminem ? Czy jestem przeciwny temu, że Leon zaprasza na spotkania podstolikowe ? Bynajmniej ! Cieszy mnie Wasza inicjatywa i to że chcecie się spotykać. Ale, bądźcie w tym wszystkim fair w stosunku do swojego klubu ! Tylko tyle. Zachowajcie zwykłą klubową lojalność.

 

greenmag - ja też nie mam obowiązku promowania Tomka kanału YouTube na klubowym forum. A można to załatwić bardzo po koleżeńsku. Ja przed nikim się nie chowam. Co do tej prawie 100% pewności  - tu się bardzo mylisz, bo oczywiście zostaliście zaproszeni przez Leona, ale na naszym forum ! To nie była prywatna towarzyska  impreza tylko klubowe spotkanie podstolikowe !

RysiekOchodzki - przelew był wymagany i zawsze w przyszłości będzie wymagany po to, aby forumowa lista chętnych była jak najbardziej zbliżona do fizycznej obecności na imprezie. Ponadto jest to forma wylegitymowania uczestników przed imprezą. 

szuwi - zgadzam się że aktywnych klubowiczów jest mało. Bo nikomu się nic nie chce ! Bo najłatwiej w nic się nie angażować ! Postawa bierna ! Trudno lepiej niech będzie mało ale na poziomie niż bierny tłum. Na szczęście są też tacy którym się chce poświęcić czas i czasami prywatne środki. Są nawet tacy wsród nas którzy uczestniczą w miedzynarodowych konkursach i je wygrywają ! 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

 

Stół nawet nie został muśnięty a nożyce już się odezwały 😜

 

 

szuwi - zgadzam się że aktywnych klubowiczów jest mało. Bo nikomu się nic nie chce ! Bo najłatwiej w nic się nie angażować ! Postawa bierna ! Trudno lepiej niech będzie mało ale na poziomie niż bierny tłum. Na szczęście są też tacy którym się chce poświęcić czas i czasami prywatne środki. Są nawet tacy wsród nas którzy uczestniczą w miedzynarodowych konkursach i je wygrywają 

Tym bardziej dziwi publiczne obsztorcowywanie tych, którym się chce od ośmiu lat organizować fajne podstoliki. Czy nie można było napisać (na priv lub ostatecznie na forum) "super inicjatywa i filmik, a za rok moze dalibyśmy Ci jakiś plakat, zeby nasze nazwa i logo błysnęły jak nazwa restauracji 😉 "?

 

Postawa innych osób nie jest do końca bierna, bo gdybyśmy byli bierni, to olalibyśmy komentarz Prezesa, a w przyszłym roku organizator mógłby po prostu o spotkaniu nic nie napisać na forum, tylko kto wtedy byłby bardziej "stratny" - on, czy uczestnicy forum (a więc samo forum)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Tym bardziej dziwi publiczne obsztorcowywanie tych, którym się chce od ośmiu lat organizować fajne podstoliki. Czy nie można było napisać (na priv lub ostatecznie na forum) "super inicjatywa i filmik, a za rok moze dalibyśmy Ci jakiś plakat, zeby nasze nazwa i logo błysnęły jak nazwa restauracji 😉 "?

 

Postawa innych osób nie jest do końca bierna, bo gdybyśmy byli bierni, to olalibyśmy komentarz Prezesa, a w przyszłym roku organizator mógłby po prostu o spotkaniu nic nie napisać na forum, tylko kto wtedy byłby bardziej "stratny" - on, czy uczestnicy forum (a więc samo forum)?

I tutaj również jestem na naprawdę takie rzeczy inaczej załatwiać, wiec proszę się nie dziwić Prezesie że taka jest nasza reakcja 

 

pozdrawiam i miłego dnia życzę 

Jurek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako stały bywalec spotkań w Bielsku Białej i w odniesieniu do zarzutów Pana Prezesa, uważam, że to klub powinien oddać pokłony i podziękowania Leonowi i Tomkowi za promowanie spotkania poprzez forum/klub. Ogłaszanie spotkania na forum jest według mnie właśnie formą lojalności wobec tegoż, a każdy inny kanał promocji spotkałby się z takim samym lub większym odzewem. 

 

Co do samego spotkania, jak zawsze było fantastycznie, dzięki Leon za wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leonie, serdeczne dzięki za zaproszenie i za pracę włożoną w organizację i oczywiście za świetne (jak zwykle) przygotowanie corocznego spotkania bielskiego! Tomku, dzięki za profesjonalne uwiecznienie tego wydarzenia i super relację wideo! Panowie, dzięki za spotkanie, za rozmowy, za możliwość obejrzenia ciekawych sztuk z Waszych kolekcji! Prezesie, dzięki za pomysł na pierwszą część bielskiego spotkania - ponoć było bardzo interesująco - ja niestety w ostatniej chwili musiałem zrezygnować z tej części, ale może jeszcze kiedyś się uda nadrobić?

 

Byłoby świetnie, gdyby Klub - oczywiście, jeżeli będzie to po drodze z koncepcją Leona - przy okazji kolejnych spotkań bielskich (ale może nie tylko)  aktywnie włączył się w te wydarzenia i wspomógł ich organizację! Jak uważacie, czy bardziej aktywna postawa władz Klubu i zaangażowanie Klubowych środków nie wpłynęłoby pozytywnie na atrakcyjność naszych spotkań? Ciekaw jestem Waszego zdania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przede wszystkim dziękuję za miłe słowa, które przeczytałem o spotkaniach.
 

Tylko dla wyjaśnienia mojego punktu widzenia, kilka faktów:

 

1. Spotkania od początku organizuje sam.

Ogłaszam jedynie ich organizacje na forach których jestem członkiem, czyli tutaj oraz na CzwartymWymiarze i Czosocholikach.

I dopóki  postępuje zgodnie z regulaminem wszystkich społeczności, ciagle będę je ogłaszał, jako aktywny członek tych społeczności. Tak postrzegam moja lojalność.

 

2. Tak naprawdę nie walczę o frekwencję, a do wszystkich uczestników i tak odzywam się bezpośrednio. Od 3 lat spotykamy się mniej więcej w tym samym gronie. Wiec jest to spotkanie towarzyskie przede wszystkim.

Natomiast zawsze chętnie przyjmiemy i ugościmy kazda nowa osobę.

 

3. Dla informacji: jedynie 3 uczestników na 24 tegorocznego spotkania dowiedziało się o nim z forum KMZiZ.

 

4. Nie oczekuje żadnego wsparcia od Władz Klubu naszego forum, jak i żadnego innego, gdyż jak dobrze wiedzą uczestnicy spotkań przede wszystkim cenie sobie niezależność w podejmowaniu decyzji.  Liczę tylko na przyjazne przyjęcie, i przeważnie je otrzymuję jako członek tych społeczności.
 

4. Jeżeli w przyszłości pojawią takie inicjatywy Klubowe jak w tym roku (spotkanie u Pana Krzysztofa Płonki) zrobię wszystko by i w nich uczestniczyć i poinformować moich znajomych przez inne dostępne mi kanały informacyjne.

 

Pozdrawiam,

Leon

 

 

 

 

Edytowane przez leoric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno - od zbierania cięgów jestem ja !

Porozmawialiśmy sobie w miarę szczerze i mam nadzieję, że nikt na nikogo się nie obraził. Leon, proszę nie musisz niczego wyjaśniać ani się tłumaczyć. Robisz dobrą robotę organizując spotkania w Bielsku tym samym przyciągając do zegarków kolejnych pasjonatów. Ja jestem Ci za to bardzo wdzięczny !

 

Rozmawiałem z Krzysztofem Płonką. Był bardzo zadowolony z waszej wizyty i z tego że mógł przekazać trochę swojej wiedzy oraz pochwalić się swoimi zegarami. Jest propozycja żeby tę wizytę powtórzyć, może w jedną z sobót jeszcze w sierpniu. Jeśli ktoś z Was miałby chęć na takie spotkanie, proszę o sugestie terminu. Będzie założony temat w dziale Warsztaty Zegarmistrzowskie. Byłoby dobrze gdyby uzbierała się grupa 10 - 12 osób 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już założony temat w dziale Warsztaty, proszę o deklaracje obecności - jeśli są chętni.   

 

Pierwsze wizyta u Pana Krzysztofa Płonki już miała miejsce w dniu (sobota 30 lipca) bielskiego spotkania podstolikowego zorganizowanego przez Leona . Pan Krzysztof Płonka chętnie przyjmie nas jeszcze raz w swoim zakładzie. Jeśli zbierze się grupa około 10 osób chętnych, to ustalimy termin w jedną z sobót jeszcze w sierpniu i spotykamy się w Bielsku ! 

Sierpniowe soboty to: 13, 20 lub 27. Godzina rozpoczęcia spotkania: np. 10 lub 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Jak co roku w wakacje zapraszam Was na rozmowy o zegarkach, spotkanie z innymi pasjonatami, ciekawe historie, czyli na "(...) ten dzień w roku, ten dzień taki wyjątkowy prawie jak gwiazdka" 😉

 

10 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ
TERMIN:Niedziela 6 sierpnia 2023

GODZINA 14:00
American Restaurant Bielsko-Biała
 

Przybywajcie!
DO ZOBACZENIA!!!

Screenshot_20220731-002253_YouTube.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram - możemy jechać razem, może jeszcze @Osy123 i @SPS dołączą - będzie wesoły autobus 😁

I @pmwas jeszcze. Ło panie, to my UAZem przybędziemy 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wtedy będę na południu, to postaram się dołączyć... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Christo napisał(-a):

Ja też się wybieram - możemy jechać razem, może jeszcze @Osy123 i @SPS dołączą - będzie wesoły autobus 😁

I @pmwas jeszcze. Ło panie, to my UAZem przybędziemy 😱


Plan super :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AKPS :D 

paczaj spotkanie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Christo napisał(-a):

Ja też się wybieram - możemy jechać razem, może jeszcze @Osy123 i @SPS dołączą - będzie wesoły autobus 😁

I @pmwas jeszcze. Ło panie, to my UAZem przybędziemy 😱


@SPS - paczam, paczam; tylko biedni oni nie wiedzą, że z Tobą to raczej żółta łódź podwodna Monty Pythona 😂 ale piwo górnej  fermentacji tudzież whisky w dłoń i do boju! 😇

3 minuty temu, Christo napisał(-a):

@AKPS wpadnie do mojej żony na kawę w tym czasie 😉


Kawę to my weźmiemy w kubeczkach i jedziemy z Wami 😁😜

Wy jak wy, ale nad zegarkami które zabierzecie należy roztoczyć pieczę i to bezpośrednią, skoro ma to być wesoły autobus 😉 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż moge powiedzieć: 

Przybywajcie i DO ZOBACZENIA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie 

 

EDIT

 

Tylko nie wiem, czy jutro nie będę musiał być u rodziny - okaże się…


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.