Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Gajwer

POMOCY Z CASIO DBC-62 PILNE!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gajwer

mam taki problem, sprzedaję ten zegarek, a ileś lat go nie używałem i kiedyś założyłem na niego kod na bazę danych telefonów. Nie mogę znaleźć do niego instrukcji w sieci (jedynie po rosyjsku :evil: )

 

..pilnie potrzebuję się dowiedzieć jak można zlikwidować/zmienić hasło, nie znająć tego poprzedniego... może wymiana baterii ? Ktoś ma pomysł? Pozdrawiam i z góry dzięki za szybkie odpowiedzi, bo sprawa musi się zamknąć dziś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma jedna baterie to wyciagniecie baterii pomoze, ale moze miec dwie barerie jadna do podtrzmywania pamieci, wiec wtedy musisz wyciagnac obie...:lol:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

jak go odkręcisz(otworzysz) to przy baterii prawdopodobnie jest napisik po ang.(drukowana folia klejona do blaszanej ramy mechanizmu)

jest tam podany w przybliżeniu czas podtrzymania pamięci po wyjęciu bat.

wystarczy że go przekroczysz

.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajwer

Ok panowie, dzięki, już sobie poradziłem - da się wciskając dwa "tajemne" klawisze naraz - zresetować kod :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.