Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i ja! Idealny na lato, nie schodzi z nadgarstka od 2 tygodni.

 

8bd86b98693e646f8dcca5a95d364fad.jpg

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[tutaj Rakieta, wiecie która!! :) ]

 

Piękna ! Kiedyś zdawało mi się że są rzadkie, ale teraz widzę że trafiają się i nawet w bardzo dobrym stanie.  :D

Edytowane przez Łyski

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Dzisiaj wakacyjnie ;), zdjęcie z plaży nad jeziorem i oczywiście Amfibia - beczka :). Jeden z najczęściej noszonych przeze mnie zegarków.

 

kawał zegara, pływałeś z nią (czy w niej skoro to amfibia)  ;)  ?

Edytowane przez liscak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to trochę się boję ją zanurzyć ;). Jednak to lata 70' więc traktuje tą wodoszczelność z lekkim przymrużeniem oka ;). Może kiedyś zbiorę się na eksperyment i powyciągam z nich mechanizmy przed zanurzeniem, ale że sam nie rozkręcam zegarków to raczej prędko do tego nie dojdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Też tak mam że boję się o dwie starsze Amfibie, chociaż zegarmistrz który je serwisował mówił że można z nimi do wody. Jednak taki odważny jak Daniel Komandir co testy szczelności wykonuje w wiadrze to nie jestem :) Do pływania służy Amfibia Latin i tej wcale mi nie szkoda, na rower i do ogródka zabieram ją też.Sprawuje się dobrze i jest dokładna.

 

@ jazzualdo ekstra Poljot też chcę takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma ciaćkania się :D  Amfibia ma być amfibią, jeśli popuszcza, to nie ma sentymentów i nie trzymam w swojej kolekcji :)

 

Jeszcze nie spotkałem w pełni oryginalnego wodoszczelnego wostoka, który by utracił swoje właściwości "przeciwwodne" :)

 

Niektórzy panikują na zaparowane szkiełko- Tutaj w większości przypadków też nie ma co się bać, czasami dostanie się jakaś wilgoć czy powietrze o innej temperaturze  podczas nakręcania itp. 

 

Zamglenie szkła, zupełnie nie szkodzi tarczy, a nawet mechanizmowi(no chyba że zegarek ewidentnie popuszcza przy dowolnym kontakcie z wodą, wilgocią). Mówię ze swojego dużego doświadczenia w użytkowaniu wostoków(boże, już 16 lat jak zachwycam się tymi zegarkami :D:lol: ) 

 

Zegarek, który z całą pewnością trzyma swoją solidną wodoszczelność(był na dnie basenu), też zdarzył mi zaparować, przykładowe, możliwe przyczyny już podawałem.

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda od której się wszystko zaczęło :)

c5859f7ddafc0dd186e259104a43c425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez trzy dni z rzędu nosiłem Wostoka, zegarek, którego nigdy bym nie kupił (dostałem przy okazji innych zakupów). A tu raptem działka, rower, otwarcie nowego marketu  :) Zegarek roboczy :) Kirowski dziś dla odmiany.

 

2929211_dwa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) pamiątka po wujku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jedna z amfibii:) jakoś lubię te koperty chociaż aktualnie poluję na jakąś beczkę:)

post-65724-0-05564300-1437932464_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba moje braki uzupełnie jakąś kostką, bo wyglądają ciekawie i (przynajmniej ja) nie widuje ich często.

Polecam :) Ja osobiście lubię kostki i wielka szkoda że ich tak mało :( najbardziej slava lodówka mi się marzy jeśli liczyć ją do kostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie kupię bo mam do naprawienia poljota 55g oraz (nie ruska) nauteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ładny stan :)

Na Twoim nadgarstku wygląda na mega giganta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.