Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Nowe szaty Króla, czyli pokaż swój nowy pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Pokażcie w jakie paski stroicie swoje piękne zegarki.

Zważywszy iż zakup nowego paska potrafi odmienić zegarek i na chwilę zabić ten wewnętrzny głosik mówiący .. ( no właśnie sami wiecie co :wink: )

 

Z drugiej strony często piękny pasek potrafi wydobyć piękno z zegarka, na które inaczej nie zwrócilibyśmy uwagi ( patrz zdjęcia Stowy seatime i Omegi Speedy na Hirsch-u Liberty ).

 

 

 

Oto mój ostatni zakup, zawsze chciałem mieć pasek ze strusia i oto on:

 

img223986mo.jpg

 

Hirsch, skóra: Struś (London Ostrich), półmat, kolor: Medium Brown, seria Artisanal

kupiony w Watchband.biz


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pasek sam w sobie fajny ale chyba ciu za mało elegancki jak na ten zegarek.

 

Ja tylko na odchodne dodam, że ze względów czystko praktycznych preferuję jednak bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremowa tarcza??

 

Wg mnie też za mało elegancki. Pozatym nie przepadam za strusiem. Aligatorek jest najfajniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strusie mają fajną fakturę, ale nie mógłbym takiego nosić. Bardzo nie podobają mi się te "krosty" po piórach.

 

BTW, jakiś czas temu chwaliłem się zakupem starego GP. Chcę do niego kupić pasek, wziąłem więc suwmiarkę i mierzę rozstaw uszu - 18,5 mm. A używając giętego teleskopu zegarmistrz wcisnął tam 20 :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie, pokażcie swoje paski, zamast o krostach po piórach pisać :twisted: :wink: :lol:

 

Właśnie to jest fajne, że na co-dzień można założyć mniej elegancki pasek, a wieczorem lub na formalne okazje bardziej klasycznie - kroko. Dlatego fajnie mieć kilka pasków - wzorem Paneristi :lol:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te krosty się podobają :oops: :lol:

 

Pokazywać nie mam czego, dlatego może jutro sobie sprawię jakiś pasek do seamastera 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także się podobają, więc...

 

Morellato Chagall (w parze z moim 'mikroskopijnym' ;-) Tissotem)

tissot25jr.jpg

 

Firma Morellato jest moim skromnym zdaniem świetną alternatywą dla Hirscha... za połowę ceny porównywalnych modeli. Warto rozpropagować Morellato i tym samym złamać supremację Hirsch'a na tym forum. :lol: Polecam.

 

Tutaj link do tego (i nie tylko) paska - http://tiny.pl/grlh

W Polsce dystrybutorem jest firma Zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z zakupem paska do mojego Compressor'a :lol:

Rozstaw uszu- 21mm, Hirsch tego nie robi, a samymi paskami dość mało się interesuję, więc nie wiem co na to poradzić :roll:

Można zakupic oryginalny, ale trochę się czeka, a ja jestem niecierpliwy :twisted:

Poza tym jest jeszcze kwestia finansowa...pasek jest naprawdę drogi, nie wspominając o klamrze :evil:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z obecnym paskiem? Znudził się? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny pasek sprawuje się wyśmienicie i wcale się nie znudził, jednakże widziałem jak bardzo jasny brąz odmienia mój zegarek i zapragnąłem taki nabyć :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z zakupem paska do mojego Compressor'a :lol:

Rozstaw uszu- 21mm, Hirsch tego nie robi,

 

Przymierz 22 mm.! 1 mm to nie różnica. Zresztą, mój Liberty ma troche luzu (własnie koło 1 mm), mimo że nominalnie ma 22 mm. Może będzie pasować. Poza tym skóra mateeriał plastyczny i do warunków sie dopasuje jakby co :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja powiem tak: biała nić psuje wszystko! ...pasek na fotce mabok'a jest lepiej skomponowany...

...wg mnie biała nić "zarezerwowana" jest dla czarnych "lotniczych" pasków...

...jeśli chodzi o "ospę"...to mnie nie razi...ale do Portugalczyka moim zdaniem nie pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW, jakiś czas temu chwaliłem się zakupem starego GP. Chcę do niego kupić pasek, wziąłem więc suwmiarkę i mierzę rozstaw uszu - 18,5 mm. A używając giętego teleskopu zegarmistrz wcisnął tam 20 Shocked

 

Sam to napisałem wyżej, więc przymierz 22, a jak nie to Piotrek ma namiar na jakiegoś gościa co mu szył pasek na miarę, nietypowy jakiś i całkiem "niedrogo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie kilka fotek z zakładania takiego paska: kliknij tutaj

 

Hirsch Leonardo

post-1039-0-02225700-1330499501.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie całkiem, "mój" zegarmistrz wcisnął zwykły pasek na gięty teleskop - byle weszło. Nawet nie wygląda źle i szczerze mówiąc, gdyby nie fakt, że pasek mi się nie podoba to bym nie ruszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma Morellato jest moim skromnym zdaniem świetną alternatywą dla Hirscha... za połowę ceny porównywalnych modeli. Warto rozpropagować Morellato i tym samym złamać supremację Hirsch'a na tym forum. :lol: Polecam.

coś mi się właśnie wydaje, że przesiadka na morellato albo bros'a może być właściwą alternatywą dla hirsch'a - mój brązowy liberty, zakupiony 27 lutego, dziś poszedł do reklamacji - złuszczają się boki paska, jego czubek, na dodatek wewnętrzna warstwa "dziurkowanej" części wygląda, jakby ktoś mocno pracował nad nią scyzorykiem. mocno mnie hirsch rozczarował :cry:

a struś mimo "strupów" po piórach baaardzo interesujący.


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem, Hirsch po przeniesieniu produkcji do Chin na potęgę traci klientów.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie właśnie nad Hirshem zastanawiam a wy tu taką antyreklamę robicie. Podajcie zatem jakieś adresy do konkurencji.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze 'zubożona' wersja fotografii ;-)

moim zdaniem ładniejsza

post-977-0-73970400-1330499539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby ktoś jeszcze podał adresy do polskich sklepów netowych z paskami. W kwestii Liberty to chyba 99 pln nie jest wielkim ryzykiem i się skuszę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jakby ktoś jeszcze podał adresy do polskich sklepów netowych z paskami. W kwestii Liberty to chyba 99 pln nie jest wielkim ryzykiem i się skuszę.

mam nadzieję, że mój przypadek to jednorazowa wpadka firmy, choć z drugiej strony przeniesienie produkcji do chin dobrze nie wróży. ale reklamując wczoraj mój pasek widziałem bardzo fajnego hirscha, takiego miodowo-pomarańczowego, więc nie wiem, czy się jednak nie skuszę.


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirsch Liberty 18mm ciemny brąz:

pict03240sk.jpg

post-357-0-97243900-1330499549.jpg

post-357-0-94503700-1330499550.jpg

post-357-0-09467500-1330499552.jpg

post-357-0-04068700-1330499553.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest OK, masywna, solidna i pasuje

post-269-0-36253300-1330499557.jpg

 

czarny NATO jest w porządku, dyskretny i poważny

post-269-0-51028900-1330499558.jpg

 

Kauczuk - idealny do wody

post-269-0-66943900-1330499559.jpg

 

Liberty - na brązie Samuraj prezentuje się super :wink:

post-269-0-83915500-1330499560.jpg

 

Ale to jednak właśnie z Bondem rozumie sie najlepiej :lol:

post-269-0-93960100-1330499561.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.