Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

procho

szukam zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do Was koledzy pytanie odnosnie meskiego zegarka w granicach do maks 600 zł

czy macie jakies propozycje. najbardziej chciałbym zeby był to zegarek pozłacany albo na pasku ale jeszcze lepiej na branzolecie. czy mozecie cos polecić ciekawego?

z tego co orientowałem sie to Atlantic ma takie zegarki w swojej ofercie, niezbyt duze (wysokie)

 

 

z góry dzieki za odpowiedz - Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spracyzuj wymagania - złoty czy pozłacany. Złotego nowego nie kupisz - używki możesz natomiast poszukać np. Poljot de luxe lub łucz 23j w złocie - akurat za twój max mozna by trafić. To zegarki z lat 60 - klasyczna, elegancka linia, na tyle duże, że dziś nie budzą wątpliwości u przeciętnego przechodnia co do przeznaczenia (damski/meski). Ze złotą bransoletą to nie ma szans w tej cenie (nawet z damką mógłby być problem).

Jeśli zegarek ma być pozłacany to też sugerujęszukać porządnego staruszka - dziś kładzie się bardzo cienkie powłoki - i zegarek szybko się poprzeciera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o pozłacany tzn pozłacana kopertę

branzoleta po prostu zółta

znacie jakeis godne polecenia?

glownie chodzi o nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma być do 600zł?? Zatem odpada raczej Tissot,ponieważ w tej cenie nie znajdziesz pozłacanego,to samo z Seiko. Moze któryś z Atlantica,patrzyłeś na modele tej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.