Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni lubią mody inni nie.. Ja należę do tej pierwszej grupy jednak nie wszystkie modyfikacje G jakie widziałem były udane moim zdaniem. To tak na prawdę wszystko kwestia gustu a zegarek ma się podobać właścicielowi i jeśli taka modyfikacja sprawi że zegarek będzie podobać się komuś bardziej to czemu jej nie robić.? ;)

Zegarek z linku to tak na prawdę tylko koperta i dekiel od GW-6900-9 reszta czyli moduł, przycisk podświetlenia, pasek oraz bezel są od podstawowej wersji GW-6900-1. Wiem bo sam go składałem a zamienione części z żółtego mam obecnie w swoim GW-6900.

Tego z aukcji sprzedaje kolega z forum który odkupił go jakiś czas temu ode mnie.. ;)

Twoje zegarki bardzo mi się podobają po modyfikacjach . Właśnie dlatego też szukam 6900. Dzisiaj na bazarku podstawowa wersja została sprzedana.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ziom4671

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio koleva jagr nie sprzedawał gw6900 w artakcyjnej cenie :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale padak


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w tytule jest jako GW a w opisie już jako DW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej oryginał patrząc po śrubach i deklu.. Tylko ten bezel jakiś taki zbyt biały jakby nie oryginalny ale mogę się mylić. Sam zegarek wygląda na oryginał, jak mu założysz nowy czarny bezel i pasek będzie git.   ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten bezel mnie trochę zmylił. Napis czerwony jakiś taki... Chiński. Na pewno zmienię bezel na jakiś inny kolor ewentualnie też biały dla odmiany :) dziękuję Panowie.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak oryginał z bezelem z podróby.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak oryginał z bezelem z podróby.

Teraz tylko pytanie po co zakładać podrobe do oryginału? :D

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle pomysłów. Często niewytłumaczalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, mam nadzieję że to oryginalny model będzie.

 

Edit jestem po rozmowie z panem od białego G i mówi że wszystko niby oryginalne oprócz tego bezela który kupił przez pomyłkę jako podróbke jak się okazało. Wszystko niby w środku oryginalne

 

Pozdrawiam

Kamil

Edytowane przez stolipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ten bezel to nie bęzie się odbarwiał  :D

A w ogóle to kupić podróbkę dość łatwo ale sam element, bezel to trzeba mieć dużo szczęścia  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podświetlenie wygląda jak "ognisko wieczorem na leśnej polanie widziane z daleka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.