Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, gehaazi napisał(-a):

nie potwierdzam że to pewny sklep

 

Potwierdzam, że sklep jest tip top, brałem od nich dwa Casio, teraz jedzie do mnie trzeci. 

 

Pechowy egzemplarz i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdradza go na pierwszy rzut oka cena :) Głowy nie dam, że to nie ori, ale jakoś słabo wygląda na tych fotkach.

 

Edyta:

OK, fake na 100%, pasek od spodu wygląda zupełnie inaczej w ORI.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, clusca napisał(-a):

OK, fake na 100%, pasek od spodu wygląda zupełnie inaczej w ORI.

Po czasie też zwróciłem uwagę na pasek. Wcześniej analizowałem dekiel, ale przy tej jakości zdjęć i z naklejoną folią było ciężko uchwycić różnicę z oryginałem.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5f9686e4b956d9b7med.jpg

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

Taka ciekawostka S-SHCOCK 

 


I znów musiałem wypuścić wulgarnego koalę…

 

 

F25A7E5E-CDED-4AB4-8E9A-D909F54A532F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o tym egzemplarzu?
https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-nowy-czerwony-meski-casio-CID87-IDJ9YjS.html/
Jak dla mnie zdradza go na pierwszy rzut oka pudełko i folia na deklu.
Z czystym sumieniem można go zignorować. Zresztą potwierdza to chociażby fakt, że minął miesiąc, a zegar dalej "wisi". Gdyby to było ori, to już dawno zmieniłby właściciela. A w ogóle jakoś wykonania detali w tym zegarku woła o pomstę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy wśród aktualnych ofert zegarków z serii GW-B5600 na OLX mogą się trafić podróby?

Czy w ogóle podróba będzie poprawnie łączyła się z G-SHOCK Connected?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bmalkow napisał(-a):

Jak myślicie, czy wśród aktualnych ofert zegarków z serii GW-B5600 na OLX mogą się trafić podróby?

Czy w ogóle podróba będzie poprawnie łączyła się z G-SHOCK Connected?

Prawdopodobieństwo, że podróbka zegarka Casio zostanie w ogóle rozpoznana przez aplikację G-Shock Connected jako zegarek Casio wg mnie jest znikome, ale nie mogę tego wykluczyć, bo nie wiem, na jakiej zasadzie produkuje się podróbki. Chociaż statystycznie rzecz biorąc będzie ona najtańsza, więc nie posądzał bym podróbki w ogóle o obecność modułu Bluetooth.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy interesujące Cię ogłoszenie zawiera zegarek oryginalny czy podróbkę, możesz wrzucić link do tego ogłoszenia tutaj lub na priv, a ja postara się wg swojej najlepszej wiedzy to ocenić.

 

Generalnie rzecz biorąc jeśli pojawiają się jakiekolwiek przesłanki, że coś może być podróbką, to na 99% jest to podróbka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da się zerować sekundy przy ustawianiu? ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 1337 napisał(-a):

 

Wg mojej wiedzy oba są oryginalne, tylko w pierwszym było dłubane przy wyświetlaczu, została zmieniona folia na inny kolor, co spowodowało zanik oryginalnie naniesionych czarnych nadruków, m.in. kropki pośrodku kompasu czy linii na dole oddzielającej piktogramy SNZ ALM SIG MUTE LT od głównej sekcji wyświetlacza.

 

Zupełnie osobną kwestią jest, czy te zegarki są warte zakupu. Ja bym się grubo zastanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomG80 napisał(-a):

Zupełnie osobną kwestią jest, czy te zegarki są warte zakupu. Ja bym się grubo zastanowił.

 

Możesz uzasadnić swoje rozterki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, 1337 napisał(-a):

 

Możesz uzasadnić swoje rozterki?

 

W pierwszym było grzebane, to pewne. A czy fachowo? Tego pewnie dowiesz się, jak już zakupisz zegarek. Roman wymaga sporo precyzji w pracy nad nim - nie wiem, czy można zakładać, że skoro ktoś zmienił folię, to prawidłowo złożył całą resztę i zegarek jest szczelny.

 

Drugi ma założony jakiś dramatyczny bull bar, gdzie do Romka takie bull bary nie były przewidywane. Na pewno pozostawia to ślady na bezelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, 1337 napisał(-a):

 

Generalna zasada w świecie zegarków jest taka, że jeżeli coś wygląda na mega okazję to na 100% nią nie jest. Oba wstawione zegarki wyglądają na grzebane, niska jakość zdjęć nie zachęca. Weź lepiej te parę stów dozbieraj i kup Romana od prawilnego AD bez kombinowania. Wtedy masz spokój i oryginalną gwarancję producenta. Próba przycebulenia skończy się zgrzytaniem zębami 😬

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

 

Weź lepiej te parę stów dozbieraj i kup Romana od prawilnego AD bez kombinowania.

 

Posłucham waszych rad!

 

PS: co to jest AD? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 1337 napisał(-a):

 

Posłucham waszych rad!

 

PS: co to jest AD? :D

Authorised dealer - czyli oficjalny dystrybutor danej marki. Zegarownia, zegarek.net, zegarkizgora - to tylko przykłady takich sklepów. Kupujesz u nich to cena nie jest najniższa ale za to można spać spokojnie :)

 

Jak chcesz taniej to szukaj zegarków sprowadzanych przez dystrybutorów z tzw szarej strefy np timestore.pl. Cena niższa za oryginalny zegarek ale oficjalnej gwarancji casio brak.

 

Na samiutkim końcu allegro, olx. Tu można się łatwo na podróbę naciąć :)

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ZEGARY24  oryginalny czy nie 🤔🤔🤔 były takie 🤔🤔🤔

Screenshot_2023-03-12-13-47-11-38_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

 

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.