Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ze znaczkiem Ferrari rozwalił system.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minutes ago, rm26 said:

Ten ze znaczkiem Ferrari rozwalił system. emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

mistrz, jeden z ulubionych :) aż mnie korciło co by zamówić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, G-szok napisał(-a):

Panie i Panowie, specjalnie dla tego forum załatwiłem wyjątkowe cukiereczki wsród Casio i tylko dla nas ekstra oferta 159zł sztuka :D :D :D a tak serio, wrzucam tu dla przestrogi i oczywiście tak droszkę dla uśmiechu :) 

dostępne są na Vinted, wstawiam zrzut ekranu z użytkownikiem jak coś:

Screenshot_2024-02-19-14-01-48-72_d8f7c2

IMG-20240219-140850.jpgIMG-20240219-140652.jpg

IMG-20240219-140708.jpgIMG-20240219-140724.jpg

IMG-20240219-140739.jpgIMG-20240219-140753.jpg

IMG-20240219-140812.jpgIMG-20240219-140829.jpg

 

No i kontakt :) 

Screenshot_2024-02-19-14-02-24-61_d8f7c2

wygląda podobnie więc po co przepłacać 😂


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże mam nadzieję że nikt tego nie kupi ... Gdyby ktoś za coś takiego zapłacił 650zl to dramat

https://www.olx.pl/d/oferta/casio-g-shock-gwg-1000-CID87-IDYSv2y.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny który opycha podróbki 😞 najgorsze jest to że widzę już 6 albo 7 raz jak wystawia to z wysyłką co oznacza że już kilka osób kupiło i teraz będą mówić jaki to G-Shock do bani bo stało się to i tamto 😞

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-g-shock-casio-ga2100-black-CID87-IDYWgh8.html

zgłoszone do OLX ale odpowiedź ta sama - brak śladów oszustwa ...

 

no i drugi mój ulubieniec, gst-b100 za prawie 100 🙂

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-meski-casio-g-shock-gst-b100-1aer-solar-CID87-IDYTSL5.html

no perfidny ...

Edytowane przez G-szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, G-szok napisał(-a):

Kolejny który opycha podróbki 😞 najgorsze jest to że widzę już 6 albo 7 raz jak wystawia to z wysyłką co oznacza że już kilka osób kupiło i teraz będą mówić jaki to G-Shock do bani bo stało się to i tamto 😞

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-g-shock-casio-ga2100-black-CID87-IDYWgh8.html

zgłoszone do OLX ale odpowiedź ta sama - brak śladów oszustwa ...

 

no i drugi mój ulubieniec, gst-b100 za prawie 100 🙂

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-meski-casio-g-shock-gst-b100-1aer-solar-CID87-IDYTSL5.html

no perfidny ...

A jak by zgłosić d Zibi 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
34 minutes ago, TomcioMiki said:

A jak by zgłosić d Zibi 🤔🤔🤔

Totalnie nie wiem jak by to zrobić i czy zwrócą uwagę. Kiedyś napisałem do nich, że mam dwa zegarki (dwa modele - GA100 i GA-110) - ori i podróbkę - i może chcieliby wesprzeć taką inicjatywę aby zrobić krótką serię nagrań w polskim języku o porównaniu podróbek i oryginalnych aby łatwo można było potem zajrzeć. Nie chciałem inwestować prywatnej kasy w coś czego potem teoretycznie nie sprzedam :) Za to czas i sprzęt aby to nagrać mógłbym poświęcić - choć nigdy tego nie robiłem, ale żona tak :D Mam kontakt do kilku sprzedawców z Chin którzy mają różne modele, a ori bym pożyczył od ZIBI właśnie czy może wziął swoje czy od kogoś innego. Nie dostałem żadnej odpowiedzi, próbowałem zadzwonić parę tygodni później, dostałem info, żeby wysłać kolejną wiadomość :) do dziś brak. Szkoda bo czasem znaleźć w gąszczu internetu jasną instrukcję jak rozpoznać ori ciężko ...

Wysłałem im moje dwie fotki dla zachęty:

IMG-20220607-115107.jpgIMG-20220617-125249.jpg

Edytowane przez G-szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, G-szok napisał(-a):

Totalnie nie wiem jak by to zrobić i czy zwrócą uwagę. Kiedyś napisałem do nich, że mam dwa zegarki (dwa modele - GA100 i GA-110) - ori i podróbkę - i może chcieliby wesprzeć taką inicjatywę aby zrobić krótką serię nagrań w polskim języku o porównaniu podróbek i oryginalnych aby łatwo można było potem zajrzeć. Nie chciałem inwestować prywatnej kasy w coś czego potem teoretycznie nie sprzedam :) Za to czas i sprzęt aby to nagrać mógłbym poświęcić - choć nigdy tego nie robiłem, ale żona tak :D Mam kontakt do kilku sprzedawców z Chin którzy mają różne modele, a ori bym pożyczył od ZIBI właśnie czy może wziął swoje czy od kogoś innego. Nie dostałem żadnej odpowiedzi, próbowałem zadzwonić parę tygodni później, dostałem info, żeby wysłać kolejną wiadomość :) do dziś brak. Szkoda bo czasem znaleźć w gąszczu internetu jasną instrukcję jak rozpoznać ori ciężko ...

Wysłałem im moje dwie fotki dla zachęty:

IMG-20220607-115107.jpgIMG-20220617-125249.jpg

A masz jeszcze tą podróbkę i taki sam oryginał? Bo może bym coś u siebie na kanale na ten temat nakręcił, temat podróbek zawsze na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, TomG80 said:

A masz jeszcze tą podróbkę i taki sam oryginał? Bo może bym coś u siebie na kanale na ten temat nakręcił, temat podróbek zawsze na czasie.

Cześć, niestety nie 😞 jeden poszedł na części i większość mam w foliowkach, drugi poleciał do siostrzeńca i już się raczej nie nadaje do pokazania 🙂 zapytam kontakty w Chinach jaka cena, kiedyś płaciłem 110 za sztukę nowa. Może mają inne modele to dam znać ile za co 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem z ciekawości co to za model może być i żaden mi nie pasuje - bo kolory napisów, bo kolor na pasku, bo zapięcie itd. Do tego wkręty tylne już też widać są ostro zorane, co w Ori łatwo nie idzie zrobić, w chińczykach za lekkim odkręcaniem 🙂Szczerze, za tą kasę bym nie brał. Ja kupiłem gxw za 350 i czasem można trafić, jeden chyba na OLX wisi albo był dwa dni temu. Dla mnie jak już sam sprzedający pisze takie rzeczy to robi sobie ochronę pod brak zwrotu potem. Myślałem może że moja okolica ale też nie bardzo. Zanim kupiłem swojego to byłem oglądać jednego gxw niby, jak przyjechałem to nie szukał sygnału mb6, potem okazało się że nie ma tych funkcji bo ktoś wsadził mechanizm z gx, wkręcił dekiel od gxw i próbował opchnac 🙂

Edytowane przez G-szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, G-szok napisał(-a):

Szukałem z ciekawości co to za model może być i żaden mi nie pasuje - bo kolory napisów, bo kolor na pasku, bo zapięcie itd. Do tego wkręty tylne już też widać są ostro zorane, co w Ori łatwo nie idzie zrobić, w chińczykach za lekkim odkręcaniem 🙂Szczerze, za tą kasę bym nie brał. Ja kupiłem gxw za 350 i czasem można trafić, jeden chyba na OLX wisi albo był dwa dni temu. Dla mnie jak już sam sprzedający pisze takie rzeczy to robię sobie ochronę pod brak zwrotu potem.

Ja gx kupiłem za tyle 🤗🤗🤗

Screenshot_2024-03-23-14-10-42-28_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.