Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    czakiii

-no przecież nagrałem Ci się na pocztę -hehe ale ja ją mam i tak zapchaną i nie używam -to sobie ją * wyłącz!!!!!!!!!!! Po co ludziom poczta głosowa skoro nie potrafią z niej korzystać? #boldupyzrana

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

niemieckie marki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawel007

pawel007

takiśjakiś

• Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 15 wrzesień 2010 - 13:03

cześc wszystkim- mam pytanie czy podalibyście mi nazwy marek niemieckich/ szwajcarskich producentów zegarków, którzy mają w swojej ofercie asortyment w granicach 300- 500 euro. Odpowiedniki Stowy/ Archimede czy Steinharta. Intersują mnie zarówno mechaniki jak i automaty. Jeżeli jeszcze dodacie jakieś krótkie informacje nt. jakości i swoje spostrzeżenia oraz opinie - bedę wdzięczny. Nt. Steinharta już czytałem opinie- szkoda że niepochlebne:(.
Dziękuję.

p.s. zegarek klasyczny; styl Marine Watch lub Deck Watch; oczywiście jeżeli "podpowiecie" coś innego też będzie super.
  • 0

#2 sanka

sanka

Michele

• Użytkownik
  • 915 postów

Napisano 15 wrzesień 2010 - 21:57

Troche jakby nie rozumiem...
300 do 500 euro i odpowiednik Stowy? Przeciez Stowa miesci sie w takich granicach.
Jakiego zegarka szukasz dokladnie okresl sie.
Stowa i Archimede maja podobne cechy natomiast Steinhart juz zupelnie inne (subsekundo na przyklad).

I co to jest styl Deck Watch?
  • 0

#3 pawel007

pawel007

takiśjakiś

• Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 16 wrzesień 2010 - 09:58

Troche jakby nie rozumiem...
300 do 500 euro i odpowiednik Stowy? Przeciez Stowa miesci sie w takich granicach.
Jakiego zegarka szukasz dokladnie okresl sie.
Stowa i Archimede maja podobne cechy natomiast Steinhart juz zupelnie inne (subsekundo na przyklad).

I co to jest styl Deck Watch?

Tak Stowa się mieści w tych granicach- pytanie brzmi: czy są też inni producenci, którzy w tej kwocie oferują swoje produkty. Stowa/ Archimede/ Steinhart są przykładami. Czy są też inni niż ww?
Deck Watch ( nazwa z kolekcji Archimede)- styl Marine ( z kolekcji STOWA); niebieskie wskazówki.
A dlaczego nie Stowa-terminy oczekiwania; przy dzisiejszym zamówieniu odbiór maj 2011- trochę długo.....
Intreseują mnie zegarki "proste" ( tylko data/ lub bez; sekundnik i to wszystko)- mechanik lub automat; szafir; firma , która nie jest popularna w kraju ( nie ze względu na jakość oczywiście).
  • 0

#4 skapande

skapande
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 16 wrzesień 2010 - 12:47

Schaumburg Lindburgh& Benson troszkę ponad budżet, ale wart uwagi.

Użytkownik skapande edytował ten post 16 wrzesień 2010 - 14:33

• 0

#5 pawel007

pawel007

takiśjakiś

• Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 16 wrzesień 2010 - 20:15

Schaumburg Lindburgh& Benson troszkę ponad budżet, ale wart uwagi.

i właśnie o to mi chodziło- dziękuję bardzo "skapande"
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych