Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel007

niemieckie marki

Rekomendowane odpowiedzi

cześc wszystkim- mam pytanie czy podalibyście mi nazwy marek niemieckich/ szwajcarskich producentów zegarków, którzy mają w swojej ofercie asortyment w granicach 300- 500 euro. Odpowiedniki Stowy/ Archimede czy Steinharta. Intersują mnie zarówno mechaniki jak i automaty. Jeżeli jeszcze dodacie jakieś krótkie informacje nt. jakości i swoje spostrzeżenia oraz opinie - bedę wdzięczny. Nt. Steinharta już czytałem opinie- szkoda że niepochlebne:(.

Dziękuję.

 

p.s. zegarek klasyczny; styl Marine Watch lub Deck Watch; oczywiście jeżeli "podpowiecie" coś innego też będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche jakby nie rozumiem...

300 do 500 euro i odpowiednik Stowy? Przeciez Stowa miesci sie w takich granicach.

Jakiego zegarka szukasz dokladnie okresl sie.

Stowa i Archimede maja podobne cechy natomiast Steinhart juz zupelnie inne (subsekundo na przyklad).

 

I co to jest styl Deck Watch?


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche jakby nie rozumiem...

300 do 500 euro i odpowiednik Stowy? Przeciez Stowa miesci sie w takich granicach.

Jakiego zegarka szukasz dokladnie okresl sie.

Stowa i Archimede maja podobne cechy natomiast Steinhart juz zupelnie inne (subsekundo na przyklad).

 

I co to jest styl Deck Watch?

Tak Stowa się mieści w tych granicach- pytanie brzmi: czy są też inni producenci, którzy w tej kwocie oferują swoje produkty. Stowa/ Archimede/ Steinhart są przykładami. Czy są też inni niż ww?

Deck Watch ( nazwa z kolekcji Archimede)- styl Marine ( z kolekcji STOWA); niebieskie wskazówki.

A dlaczego nie Stowa-terminy oczekiwania; przy dzisiejszym zamówieniu odbiór maj 2011- trochę długo.....

Intreseują mnie zegarki "proste" ( tylko data/ lub bez; sekundnik i to wszystko)- mechanik lub automat; szafir; firma , która nie jest popularna w kraju ( nie ze względu na jakość oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schaumburg Lindburgh& Benson troszkę ponad budżet, ale wart uwagi.

i właśnie o to mi chodziło- dziękuję bardzo "skapande"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.