Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

STEINHART NAV-B CHRONO I NIE TYLKO TEN

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że chcę nabyć poniższy zegarek i pomyślałem sobie, że takich jak ja może być kilku proponuję wspólny zakup większej ilości tego modelu, dzięki czemu może uzyskamy lepszą cenę.

 

Zakup zegarka planuję do końca roku więc będzie czas na to aby się ewentulanie zgłosić (planuje złożyć zamówienie pod koniec listopada). Jeśli kogoś interesuje inny model, myślę, że też można będzie go zamówić w ramach uzyskanego rabatu.

 

Wstępnie wysłałem zapytanie do Pana Guntera o ewentualny rabat przy zakupie powyżej 5, 10 i 15 szt. Przy okazji zapytałem o nowa limitiację tego modelu - czy jest planowana :rolleyes:

 

Czekam na ewentualnych chętnych - może coś z tego wypali.

 

PONIŻEJ FOTKA A TU LINK DO STRONY STEINHART'A

 

tumblr_kurfe2thif1qas96go1_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zachorowales na ten zegarek :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIRLUKE1 a jaka mniej więcej cena wchodzi w grę + przesyłka oczywiście ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIRLUKE1 a jaka mniej więcej cena wchodzi w grę + przesyłka oczywiście ??

przesyłka jednego zegarka to jakieś 15 Euro , razem oczywiście taniej . Zegarek na pewno powyżej 700 Euro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylbym moze zainteresowany.

Kiedys rozmawialem z Gunterem na temat wymiany werku na top grade i wydawalo mi sie, ze sie co do tego dogadalismy kiedy korespondencja nagle sie urwala.

Gdyby wiec mozna bylo otrzymac ten zegarek z lepsza wersja werku i byc moze jeszcze troche go "zcustomizowac" (np zmienic bezel na satynowany) - to zapewne mozesz na mnie liczyc. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zachorowales na ten zegarek :rolleyes:

 

A no już dawno :) Teraz tylko kwestia realizacji, może dokupisz coś do kolekcji Steinhart'ów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylbym moze zainteresowany.

Kiedys rozmawialem z Gunterem na temat wymiany werku na top grade i wydawalo mi sie, ze sie co do tego dogadalismy kiedy korespondencja nagle sie urwala.

Gdyby wiec mozna bylo otrzymac ten zegarek z lepsza wersja werku i byc moze jeszcze troche go "zcustomizowac" (np zmienic bezel na satynowany) - to zapewne mozesz na mnie liczyc. :rolleyes:

 

Zobaczymy najpierw kwestia ilu z nas by chciało, zamarzyła mi się modyfikacja polskich dni tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIRLUKE1 a jaka mniej więcej cena wchodzi w grę + przesyłka oczywiście ??

 

Poszukaj czegoś dla siebie na stronie...będziemy negocjowac

 

Tu masz link do strony STEINHARTA

 

Mi głównie chodzi o NAV-B chrono 44mm albo może 47mm (ale to limitacja), ale jeśli jest taka potrzeba, to możemy zmienic zasadę, że szukamy wielu chętnych na zegarki dostępne u Guntera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamarzyła mi się modyfikacja polskich dni tygodnia

Z taka modyfikacja bedzie raczej problem bo nie jestem pewien czy ETA produkuje takie tarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, niestety masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem maila od Guntera. Przy zakupie większej ilości możemy liczyc na rabat. Co do jego wysokości nie wypowiadał się, jest to zależne od ilości sztuk.

 

Przy zamówieniu 20 szt. możemy mieć indywidualną limitację z grawerem na deklu.

 

Gunter na Święta planuje nową limitację NAV-B chrono 47mm na werku 7753. Ilość 50 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy zamówieniu 20 szt. możemy mieć indywidualną limitację z grawerem na deklu.

Dzieki za info. Ciekawa mozliwosc. :lol:

Moze bysmy sie sprezyli wspolnie tu na forum i cos ciekawego wymyslili? Taka okazja szybko moze sie nie przytrafic..

Wydaje mi sie, ze wlasnie zmodyfikowanie zegarka o wlasny pomysl jest o wiele bardziej wartosciowa mozliwoscia niz ten najprawdopodobniej niewielki rabat na ktory ewentualnie mozna liczyc przy tak niewielkiej ilosci zamawianych zegarkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie "piszę" się na rabatowe zakupy ale :http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=67&artnr=283&Sel_ID=26#283.

rozmawiałem już z p. anią nt.- rabatu nie udzieli ale proponuje jako gratis pasek do 50 euro; jeżeli za tę marinę mogę zapłacić jeszcze mniej to tylko korzystać- ja się piszę na zakup "kontrolowany".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na tę chwilę jest nas z tego co liczę 5 :lol:

 

Ja i moich dwóch kolegów + pawel007 i jlw

 

Czekamy na więcej ... carlito może chcesz powiększyć kolekcję Steinków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Ciekawa mozliwosc. :lol:

Moze bysmy sie sprezyli wspolnie tu na forum i cos ciekawego wymyslili? Taka okazja szybko moze sie nie przytrafic..

Wydaje mi sie, ze wlasnie zmodyfikowanie zegarka o wlasny pomysl jest o wiele bardziej wartosciowa mozliwoscia niz ten najprawdopodobniej niewielki rabat na ktory ewentualnie mozna liczyc przy tak niewielkiej ilosci zamawianych zegarkow.

 

Tu też liczę na rabat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko :lol: - rabat bylby malutkim bonusikiem i milym gestem ze strony zalogi Steinharta.

Mam nadzieje, ze znajdziemy odpowiednia liczbe chetnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jlw z tego co widziałem masz judnego Steinharat i to w limitacji. Jak się sprawuje, jak na żywo wygląda ten mat, bo jakoś mnie on nie przekonuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dla wszystkich czytajacych ten watek jest jasne, ze powyzsze pytanie SIRLUKE1 dotyczylo tego modelu:

steinhart_le.jpg

W kazdym razie niestety ze wzgledu na kolorystyke (zlote wskazowki / brazowa tarcza) ten chronograf bardziej przypomina zegarek fashion niz typowego lotnika.

 

Mam nadzieje ze wybralibysmy Nav B-Chrono II (44mm) z czarna tarcza i ciemno niebieskimi wskazowkami oraz stalowa koperte w wykonczeniu satynowym.

2nlwo4k.jpg

33zbdip.jpg

http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=67&artnr=159&Sel_ID=27#159

Uwazam ze Steinhart trafil w 9,5 tym modelem.

Jest czytelny przejzysty i nowoczesny ale mimo wszysko zachowuje tradycje lotnika.

Tarcza przypomina dial A, prosze zauwazyc, ze wszystkie ineksy godzinne sa widoczne.

Zegarek ma ladnie wkomponowana funkcje chrono oraz day/date.

Wskazowki godzin minut i sekund sa w ksztalcie rombu a wzkazowki komplikacji chrono w ksztalcie "szpilki" dzieki czemu latwo jest rozroznic ktore naleza do jakiej funkcji.

Jedynie nie podoba mi sie wykonczenie bezela i push-button'ow ktore sa polerowane a nie satynowane jak cala koperta zegarka.

Psuje mi to troche wrazenie calosci ale w naszej wersji mozna bylo by to "niedociagniecie" poprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% powyższą wypowiedź, choć nie chcę zawęzić wyboru tylko do tego modelu :)

 

Jeśli ktoś upatrzy sobie inny model, to przy wspólnym zakupie i tak będę chciał negocjować rabat dla ogółu.

 

No chyba, że zamówimy 20 szt. takich samych to możemy rozmawiać o jakiś usprawnieniach :)

 

np tak jak tu:

 

463409799asta1.JPG

 

Wskazówka sekundnika w stylu IWC :) dla mnie super

 

Wczoraj zapytałem o ceny przy 20 szt i o nową limitację, czy będzie to powtórka zegarka jlw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

carlito może chcesz powiększyć kolekcję Steinków :)

 

3 Steinharty ? czemu nie :) ale musialbym najpierw zobaczyc jak bedzie wygladac. Wstepnie mozesz zapisac mnie na swoja liste ale tak jak napisalem najpierw musialbym zobaczyc wtedy ostatecznie zdecyduje. Zamarzył mi sie na brązowej tarczy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-20850100-1331597440.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No liczyłem na kolegę :)

 

Niestety poki co Gunter nie odpisał, jutro mu się przypomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24mm


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.