Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

STEINHART NAV-B CHRONO I NIE TYLKO TEN

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-30858700-1331597757.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne zegareczki w dobrej cenie, az z checia przygarnalbym jakis...

 

lecz widze jeden problem... chyba wszystkie sa 44mm...

 

a moja chuda lapa nie przyjmie niczego wiekszego niz 40mm ;)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcialbym cos napisac ku przestrodze. Jesli ktos chce kupic ten zegar do noszenia codziennego to niech sobie odrazu odpusci ze wzgledu na to ze nie jest to wygodny zegarek - duzy a do tego wielka koronka takze zapomnijcie o wygodzie zginania reki w nadgarstku, no chyba ze chcecie go nosic pod łokciem ;) mi sluzy bardziej jako kolekcjonerski choc jak ubieram go na lape to nie moge oderwac wzroku od niego ! jest boski naprawde swietny zegar nie sklamie jak napisze ze jeden z fajniejszych jakie mam ale jak ma byc dla kogos jako jedyny jaki posiada to bez sensu co innego kiedy sie ma kilka zegarkow.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tuataj jeszcze jeden Steinhart ktory posiadam rowniez olbrzymi bo 47mm (48)

 

post-27475-0-48751300-1331597758.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

U mnie na rece wyglada dobrze bo kawal chlopa jestem i spora mam łapeczke ;)

 

ps gdyby ktos chcial wiecej fotek ktoregos ze steinhartow to dawac znac - mam ich sporo


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcie i świetny zegarek ! ;)

Super wyglądają te indeksy, które są wycięte z tarczy ;)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz sporo fajnych fotek moich Steinhartow (zjedz na sam doł)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/47996-cukiereczki-carlita-bez-dodatkow/page__st__20


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, szkoda, że jest taki wielki, inaczej już bym na niego się zapisywał ;)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wielki ale za to jaki kozacki to przechodzi ludzkie pojecie ;) tak jak napisalem wczesniej na duzym chlopie wyglada swietnie na mniejszym juz smiesznie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to u mnie ani śmiesznie ani świetnie ... poza tym trochę ta "wygoda" opisana przez Carlito mnie odstrasza ... no i priorytet innego zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo w tym modelu uszkodzic koronke zginajac czesto i energicznie nadgarstek tak wiec zegar tylko na spokojne spacery z kobieta napewno nie do jazdy autem czy nie daj Borze na rowerze nie wspominajac o jakis solowkach ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie w takim razie nawet bardzo śmiesznie ;)

 

 

moze zrobia dla nas jakies 40mm... ;)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki rozmiar jest NAV-B?? bardzo się na niego nastawiłem i jak czytam 47-48mm to słabo to widzę.

Moja łapa to 17-18mm ale aviator, doxa trofeo (maja chyba po 42 mm) leżą świetnie i je uwielbiam nosić.

Zresztą GLYCINE Combat SUB ma chyba też 42mm a również prezentuje się nieźle.

 

Na stronie jest informacja, że średnica to 44mm. 47 mm ma być z koronką??

 

Pytanie:

Czy jeżeli aviator, doxa, glycine mi pasują i dobrze mi się je nosi, to czy NAV-B i Aviation GMT mogą być przesadą dla mojego nadgarstka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo w tym modelu uszkodzic koronke zginajac czesto i energicznie nadgarstek tak wiec zegar tylko na spokojne spacery z kobieta napewno

A mnie jednak zegarek do wszystkiego jest bardziej potrzebny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie wersje 44 i 47 ale wersja 44 jest wg mnie brzydsza ma inna sekunde i brzydsza koronke. 47 z koronka ma dobrze ponad 50 ;) jesli masz taki nadgarstek jak napisales to odpusc wieksza wersje - no chyba ze chcesz wygladac jak kolezka w cyrku z czerwonym nosem ;) np na moim nadgarstku zegarek 42mm wyglada marnie czyt. mały


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jestem w jakimś salonie i mierzę 44mm. Możecie coś polecić podobnego i popularnego żebym nie musiał zwiedzać połowy w-wy??

 

47 mm na bank będzie za duży ale nie przejmujcie się min. 1 jest mój jak obiecałem ;)

najwyżej wybiorę divera - ma 42 mm ;)

 

kolejność u mnie jest następująca na dzien dzisiejszy:

Aviation GMT

NAV-B 44mm

Ocean 1 black

 

 

pytanie 1 sztuka czy 2 (zależy od warunków jakie dostaniemy i od tego jak 44mm będzie leżało na nadgarstku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie wersje 44 i 47 ale wersja 44 jest wg mnie brzydsza ma inna sekunde i brzydsza koronke. 47 z koronka ma dobrze ponad 50 ;) jesli masz taki nadgarstek jak napisales to odpusc wieksza wersje - no chyba ze chcesz wygladac jak kolezka w cyrku z czerwonym nosem ;) np na moim nadgarstku zegarek 42mm wyglada marnie czyt. mały

 

 

Koronke mozemy zamienic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2122266701uhr10420c1.JPG

I mały szczegół, który wpadł mi w oko teraz - szczególnie dla jlw - ten ze zdjęcia powyżej ma przyciski i kopertę satynową, czy źle widzę ?

;) Dobrze widzisz - wersja 47mm (zdjecie powyzej) posiada satynowane przyciski.

Jesli chodzi o design to moim zdaniem wersja 44mm jest nieco ciekawsza (ma wazsze wskazowki, brak podzialki 1/4 s na obrzezu tarczy, praktyczniejszy totalizator sekundowy, ladniejsza koronke) i przy najmniej mnie bardziej sie podoba.

Wydaje mi sie tez ze rozmiar 44mm jest bardziej praktyczny dla codziennego uzytku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze się na: OCEAN BLACK PVD ciekawe ile kosztowałaby zamiana na tarcze z czerownymi napisami tak jak tutaj: Mój odnośnik

 

Edit: wysłałem zapytanie kiedy zegarek będzie dostępny i ile kosztowałaby zamiana tarcz.


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello

ponawiam pytanie o trwałość powłoki PVD?

Jak pisałem wyżej też wstępnie jestem zainteresowany zakupem w większym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widzę, że temat ożył ;)

 

Dziś wieczorem zliczę chętnych i wypiszę liste :P

 

Co do wielkości 47 mm to ja mam w kolekcji Aeronawigatora 47 mm z taką samą koronką jak u carlito. Nadgarstek mam jakieś 18 cm i zegarek noszę prawie codziennie po pracy. Powiem, że jest ok. Jeśli chodzi o koronkę to fakt, że po całodziennym noszeniu (od rana do wieczora) delikatnie uwiera w skórę ;)

 

ZDJECIA Z GALERII AERONAVIGATORA

 

Co do Steinharta to chyba wezmę 44 mm choc czekam na limitację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam ok 19cm nadgarstek i zegaki o srednicy 46-47mm nosze tak na styk. Moimm ulubionym rozmiarem jest 41-43mm - przyjemniej sie nosi, lepiej wyglada i mniej wazy.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem szybką odpowiedź, że zegarek powinien być dostępny w przeciągu 14dni,z tego co zrozumiałem to tarcze wymienią za darmo. Pytają sie czy zapisać mnie na liste i tu pytanie z mojej strony kiedy ewentualnie robilibyśmy grupowe zamówienie. Przy grupowym może udałoby sie urwać pare ojro z ceny a i wysyłka by się rozłożyła, chociaż doliczając wysyłkę po Polsce to pewnie wyszło by mniej-więcej to samo ;)


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.