Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

Zakupy pasków w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze jeden w Australii,choć serwer maja w USA-Virginia .Wysyłka 10 $.

BAS and LOKES

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam paski Pattini, które można zamówić na stronie www.pattini.pl lub od Allegrowicza "denissee"

 

a194ad76d9512098m.jpg 4ba9298f6bb75b0dm.jpg 4b538333f64968c7m.jpg 29cfd25d03676b85m.jpg

 

Solidnie wykonane, 4mm grubości. Dobrze układa się na ręce i nie kosztuje majątku. Polecam!

 

Mam następny pasek od Pattiniego. Tym razem 18mm do Seiko 5. Fotki wkleję wkrótce.

 

Edit:

 

Tutaj link do fotek drugiego paska:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/53944-mala-kolekcja-kangiego/page__st__20__p__603333#entry603333

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonała robota, wspaniałe i wyczerpujące opracowanie w temacie. Znasz może tych ludzi osobiście ?

pzd. Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie bros leonardo da vinci, jak go można obejżeć , kupić itp.

605880502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również polecam paski pattini, dobrze wykonane, możliwość wyboru koloru obszycia paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam paski pattini, dobre wykonanie i cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko czy nikt oprócz dystrybutora Massel nie oferuje Redy ? Tylko jednego dystrybutora mają ?

Może ktoś zna ciekawe źródło w necie na Redę lub sklep w Krakowie. U zegarmistrzów bywają, ale wszystko przebrane a teraz nie zamawiają bo mówią że ceny poszły w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć...

Czy sklep sieciowy Król-Net (www.pasekdozegarka.com.pl) będzie jeszcze funkcjonował??

Upatrzyłem sobie kilka pasków przedwczoraj - dodałem do koszyka i się sklep....skończył ;-) Nie zdążyłem już kliknąć "zamówienie". Od dwóch dni strona niedostępna. może ktoś wie, czy to chwilowa przerwa, czy iść szukać pasków na miasto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest wylaczony z powodow administracyjnych. Zapraszamy wkrotce !

No to czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć...

Czy sklep sieciowy Król-Net (www.pasekdozegarka.com.pl) będzie jeszcze funkcjonował??

Upatrzyłem sobie kilka pasków przedwczoraj - dodałem do koszyka i się sklep....skończył ;-) Nie zdążyłem już kliknąć "zamówienie". Od dwóch dni strona niedostępna. może ktoś wie, czy to chwilowa przerwa, czy iść szukać pasków na miasto?

 

 

Już działa, przynajmniej strona się otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić pasek to swojego zegarka.

img_prod764_0_o.jpg

 

Co sądzicie o tych paskach - http://allegro.pl/pasek-skorzany-krokolook-18mm-24mm-i2702861564.html

 

a konkretnie o tym pomarańczowym K10 ?

 

Znośne paski jak za tą cenę i czy będzie ładnie pasował do tego zegarka ?

 

 

Edit.

Wow,nie wszyscy na raz bo nie ogarniam.

Zamówiłem i jeżeli kogoś obchodzi to zdam relację jak już go przymierzę.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam się tutaj, czy kupując pasek z klamrą, jest w nim możliwość zamontowania od starego paska, zapięcie motylkowe? Czy muszę kupować jakiś specjalny pasek bez klamerek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zależy to od typu zapięcia motylkowego. Jeśli długość reguluje się za pomocą bolca, a drugi koniec jest na teleskop to spokojnie można kupić pasek z klamerką i zamocować zapięcie. Pamiętać trzeba o szerokości paska przy zapięciu(klamerce) i grubości paska, bo niektóre zapięcia wymagają pocienianych pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuję paska czarnego z wypukłą fakturą zależy mi na rozmiarze szer 24mm przy uszach i 20 mm przy klamerce,ciężko znaleźć coś w internecie bo chodzi o dość nietypowy pasek,może ktoś z Was miał styczność z jakimś sklepem w którym mógłbym nabyć ową rzecz?,proszę o nakierowanie na jakiś sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany czarnym NATO z czerwonym przeszyciem rozmiar 22 mm to można taki pasek  wylicytować. Szczegóły tutaj: Dochód zostanie przeznaczony na 22 Finał WOŚP!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zakupić brązowy pasek 22mm z mocowaniem na dwa teleskopy? Większość pasków jakie znalazłem ma mocowanie na jeden teleskop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

Witam, 

chciałbym się dowiedzieć jak nazywa się i gdzie można kupić pasek tego typu:
dsotm_corona_mood_light-630x433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pasek typu Cordura, ten konkretny jest oryginalny od Omegi Dark Side of the Moon - pokazanej na zdjęciu. Kupić można od dystrybutorów Omegi lub bezpośrednio z serwisu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalną cordurę kupowałem około 1,5 roku temu u Strojnego w Krakowie.

Wtedy za pasek, oczywiście bez zapięcia, zapłaciłem 440zł.

Edytowane przez drm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.