Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel007

ARCHIMEDE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zamierzam zakupić marinę z ARCHIMEDE. Przeprowadziłem już kilka rozmów nt z człowiekiem, który tam pracuje i dostałem propozycję że w przypadku większej ilości chętnych ( w przypadku jednokrotnego zamówienia) można liczyć na "znaczny" rabat. Jeżeli są osoby chętne to proszę o info. www.archimede- uhren.

Jeżeli zbierzemy się ( min. 8 zegarków - mogą być różnego typu) również przesyłka może być gratsowa ( prócz przyznanego rabatu.)

Dlaczego temat nosi tytuł "alternatywa dla..." - ponieważ cena tam proponowana jest znacznie wyższa niż z rabatem od archimede.

Czekam na informację. Zamówienie trzeba złożyć max. do 20.10.'10

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Ja mam parę pytań:

 

- jaki to jest rabat

- czy może objąć Deck Watch z werkiem Top

- czy może objąć Pilota M

- czy do Pilota M mogą wstawić szkło z dwustronnym antyrefleksem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań:

Mathu

- jaki to jest rabat

- czy może objąć Deck Watch z werkiem Top

- czy może objąć Pilota M

- czy do Pilota M mogą wstawić szkło z dwustronnym antyrefleksem

1) jak na razie nie będę zdradzał kwot czy % rabatu( jeżeli uzbiera się odpowiednia ilość osób prześlę na PW);jest naprawdę bardzo atrakcyjny ( nie każdy ma zamówienia na kilka zegarów "naraz"; konkurencja jest duża ( np. steinhart-choć na dzień dzisiejszy archimede wygrywa)

2) można to zrobić

3) dziś wyślę zapytanie - i dam odpowiedź

4) prawdopodobnie tak - to samo co odp.3

Będę informował na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak długo czekamy na realizacje zamówienia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się dosyć ważne, żebyś właśnie podał kwotę rabatu, jaką możemy uzyskać, bo może to zachęcić więcej osób do udziału w przedsięwzięciu. Na razie to jest takie gdybanie... Ja może i byłbym zainteresowany, ale po prostu rozbija się to o cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu chodzi za mną pilot z chrono, szczególnie po lekturze tego tematu, zatem jeśli cena będzie odpowiednia - myślę, że możecie na mnie liczyć :)

Czekam z niecierpliwością na dalsze info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem moge polecic Pilota 42mm z lotnicza koronka. Mam ten zegarek od 3 lat i powiem krotko: jest swietny (kupiony na forum).

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no cóż nie wiem czy za bardzo nie mieszam w temacie nowego zakupu (na oku był inny zegarek), ale chętnie dowiem się o możliwe rabaty w temacie zakupu Archimede.

Model, który mógłbym rozważyć, gdyby cena była atrakcyjna to - Pilot Chronograph black PVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się wstępnie na Pilota bądź decka... w zalezności od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czekam na informację. Zamówienie trzeba złożyć max. do 20.10.'10

pzdr.

 

Jestem zainteresowany:

1) ARCHIMEDE DeckWatch # UA7952-H1.2 silver, brown leather strap

2) Pilot M /39mm/ dark brown strap # UA79M19-A1.5

 

Jeden z powyzszych a jak rabat bedzie nielichy to oba :)

 

Pozdr

strix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też jestem wstępnie zainteresowany ale uzależniam to od ostatecznej oferty jaką zaproponuje nam Archimede i Steinhart.

Na Steinharta zdeklarowałem się wcześniej i jeżeli oferta będzie lepsza to pomimo tego, że wielkość Pilot Chronograph Archimede bardziej mi odpowiada, wybiorę Steinharta.

 

tak więc czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Ponawiam swoje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat nosi tytuł "alternatywa dla..." - ponieważ cena tam proponowana jest znacznie wyższa niż z rabatem od archimede.

 

Piotrze dlaczego piszesz, że oferta Archimede jest lepsza od Steinharta ? Przecież negocjacje z nimi właśnie trfają i póki co nie podałem jaki rabat u nich uzyskaliśmy.

 

Przy okazji jaki rabat dał Archimede ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich rabat wstępny wynosi 17% (od kosztów całościowych czyli z kosztami transportu). Jak dobrze pójdzie będziemy mieli też zniżki na przyszłe zakupy:))).

Jeżeli chodzic o steinharta- też mi się podoba ( był to mój pierwotny wybór)- ale wg starego powiedzenia" oszczędzają bogaci nam się też opłaci"; archimede nie odbiega od stenka; jakości są porównywalne i ta grubość......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Ponawiam moje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś powie w końcu jaki jest rabat?

To chyba podstawowe pytanie.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś powie w końcu jaki jest rabat?

To chyba podstawowe pytanie.

 

Pawel007 napisał powyżej, że 17%.

Moim zdaniem ten rabat to.... dobry żart :D. To większe rabaty na dzień dobry mam przeważnie przy zakupie jednego zegarka (innych firm), a nie kilku lub kilkunastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel007 napisał powyżej, że 17%.

Moim zdaniem ten rabat to.... dobry żart :D. To większe rabaty na dzień dobry mam przeważnie przy zakupie jednego zegarka (innych firm), a nie kilku lub kilkunastu.

 

Niestety muszę się zgodzić :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi- w takim razie zmieniam "taktykę"; waszym zdaniem (krystekomega/lawnowerman)na jakim poziomie udzielane są rabaty przy "takich" zamówieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek to co napisałeś to święta prawda - te rabaty od niemiaszkow to jakieś żarty przy takiej ilości zegarków.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej 30%


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej 30%

Nie miałem w planach zakupu lotnika, ale jakby rabat był w takich okolicach, to może bym się skusił na pilota 42mm lub 39mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.