Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Spotkanie 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce - podobnie jak w ubiegłym roku Hyatt.

Czas - czerwcowa sobota ( trwają jeszcze konsultacje , która sobota)

Formuła - prezentacje , w przerwie lunch - generalnie podobnie jak tegoroczne

Wstęp - po wpłacie i potwierdzeniu , dla członków stowarzyszenia darmowy - czyli podobnie jak w roku bieżacym

 

Uwaga - zaproszone firmy czyli nasi Goście ...

 

1.Rolex

2.Audemars Piquet

3.Vulcain

4.Tag Heuer

5.Cuervo&Sorbinos

6.Prezentacja Klubowicza

 

z niecierpliwością czekam na komentarze ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym zebraniu jest tak że ktoś musi zacząć pierwszy więc ja zacznę :(

 

Jaka będzie +/- opłata za wstęp dla ludzi którzy nie są klubowiczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czy przedstawiciele wszystkich firm z listy wyrazili chęć / możliwość przybycia ?. Zaciekawiło mnie to zwłaszcza w kontekście Audemars Piguet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz..to nie jest lista życzeniowa, tylko lista gości (konkretnie marek) które będą obecne na Spotkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz..to nie jest lista życzeniowa, tylko lista gości (konkretnie marek) które będą obecne na Spotkaniu.

 

Super :(. A czy mniej więcej wiadomo jaką tematykę będą poruszali goście z AP ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja bym sie chcial wpisac :D tylko dajcie znac wczesniej bo ja z Irlandii musze doleciec :(

aha rozumiem ze Wawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Wawa.

Goście jak najbardziej O.K.

Dzięki i do zobaczenia!

 

pozdrawiam

Czarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :(. A czy mniej więcej wiadomo jaką tematykę będą poruszali goście z AP ?.

Myślę, że jest troszkę za wcześnie na takie ustalenia. W końcu dopiero przed nami SIHH2011, a do samego Spotkania jeszcze grubo ponad pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Myślę, że jest troszkę za wcześnie na takie ustalenia. W końcu dopiero przed nami SIHH2011, a do samego Spotkania jeszcze grubo ponad pół roku.

 

Też o tym pomyślałem, ale post już poszedł. Fajnie, że ktoś z AP przyjedzie :(. Może pojawi się możliwość rozmowy, przeprowadzenia wywiadu. Brakuje mi materiałów video na stronce :D. Fajnie by było gdyby swoją obecnością zaszczycił nas też ktoś z Patek Philippe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, ze wzgledu na "wakacyjny" charakter czerwca daj znać jak najszybciej bedzie to możliwe który to będzie weekend

Dzieki temu więcej osób będzie mogło zaplanować sobie wyjazdy i inne sprawy aby pojawić się na naszym wyczekiwanym spotkaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie :) , czyżby w tonie Mariusza dało się wyczuć Jego obecność na spotkaniu :) , nie wierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy :) .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zapowiada się ciekawie :) , czyżby w tonie Mariusza dało się wyczuć Jego obecność na spotkaniu :) , nie wierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy :) .

 

Czas pokaże :). Na razie przygotowuję materiał video, którym dysponuję w tym momencie, ale pomyślałem, że fajnie byłoby przeprowadzić jakiś wywiad, a akurat AP idealnie pasuje do profilu mojej strony internetowej. Ale najlepsza i tak jest możliwość spotkania na żywo z Wami i pogadania z pominięciem klawiatury kompa :). Jak już będę wiedział, że przyjadę na spotkanie na 100%, to może włączę się w jego organizację o ile Darek znajdzie dla mnie coś do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - oczywiście i bardzo chętnie przyjmę Twoją pomoc - zdzwonimy się w tej sprawie

 

Oczywiście datę spotkania podam jak najszybciej - też mi zależy aby dopasować się tak , aby większość z Was przyjechała , przecież spotkania klubowe są dla Was!

 

no dla nas też ..ale Klubowicze ważniejsi .

co do tematyki - jest jeszcze w trakcie ustaleń , chcialem np aby Rolex odniósł się do tematu podróbek -zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

co do tematyki - jest jeszcze w trakcie ustaleń , chcialem np aby Rolex odniósł się do tematu podróbek -zobaczymy

 

No to będą mieli o czym mówić :). Choć w sumie powinni być zadowoleni, bo podobno naśladownictwo jest najczystszą formą uwielbienia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest "Klubowicz" - chyba ze to tajemnica ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest "Klubowicz" - chyba ze to tajemnica ?

 

To będzie Staruszek. Będzie opisywał krok po kroku jak się robi klamry i przygotuje każdemu klubowiczowi po klamerce gratis :) ......, ale ciiiii, on jeszcze o tym nie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A więc po ostatnich potwierdzeniach :

 

1.Rolex

2.AP

...

 

No i fajnie ;). Mam nadzieję, że Darek się nie pogniewa jeżeli ujawnię, że będą podjęte próby zaproszenia Martina Wehrli z muzeum Audemars Piguet. Pan Martin podobno jest "chodzącą encyklopedią" na temat AP. A na mojej stronie znajdziecie video z muzeum AP :). Zapraszam zainteresowanych tematem.

 

Muzeum AP

 

Aha, jedna drobna uwaga techniczna. Aby odtworzyć film trzeba mieć przeglądarkę wspierającą HTML5 + kodek H.264, bo zrezygnowałem z używania Flasha. Google Chrome, IE9 i Safari, spokojnie dadzą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po dluuuuuuuugim okresie nieobecnosci postanowilam wyrazic swoja opinie i jednoczesnie zaproponowac rozwiazanie, ktore mam nadzieje, zadowoli wszystkich... :)

Jak wiemy czas prezentacji naszych prelegentow jest ograniczony formula spotkania - choc oczywiscie zawsze staramy sie wygospodarowac go jak najwiecej.

Odpowiadajac jednoczesnie na pytanie o czym bedzie prezentacja AP i innych - najczesciej przedstawienie swojej dzialalnosci: historia, najciekawsze mechanizmy danej manufaktury, plany na przyszlosc - tak to wyglada w wiekszosci przypadkow. Wiadomo, ze po prezentacjach najciekawszych prelegentow,pytaniom "z sali" nie ma konca co rowniez czesto stanowi problem organizacyjny - mowiac w prost - rozjezdza sie program godzinowy.

Moja skromna propozycja na ten rok i zarazem prosba:

skoro wiemy kto w tym roku przybedzie, przygotujcie prosze zestaw pytan KLUCZOWYCH dla kazdego z prelegentow. W ten sposob juz w trakcie rozmow z naszymi przyszlymi goscmi, bede mogla im je wyslac co bedzie mialo niewatpliwy wplyw na konstrukcje przygotowywanych wystapien i zaoszczedzi czas - bedzie to rowniez dla nich wskazowka na co maja sie nastawic. Oczywiscie, jakkolwiek w programie zostanie przewidziany czas na reszte pytan, wyjasnienia, etc.

 

Czekam na Wasze opinie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po dluuuuuuuugim okresie nieobecnosci postanowilam wyrazic swoja opinie i jednoczesnie zaproponowac rozwiazanie, ktore mam nadzieje, zadowoli wszystkich... ;)

Jak wiemy czas prezentacji naszych prelegentow jest ograniczony formula spotkania - choc oczywiscie zawsze staramy sie wygospodarowac go jak najwiecej.

Odpowiadajac jednoczesnie na pytanie o czym bedzie prezentacja AP i innych - najczesciej przedstawienie swojej dzialalnosci: historia, najciekawsze mechanizmy danej manufaktury, plany na przyszlosc - tak to wyglada w wiekszosci przypadkow. Wiadomo, ze po prezentacjach najciekawszych prelegentow,pytaniom "z sali" nie ma konca co rowniez czesto stanowi problem organizacyjny - mowiac w prost - rozjezdza sie program godzinowy.

Moja skromna propozycja na ten rok i zarazem prosba:

skoro wiemy kto w tym roku przybedzie, przygotujcie prosze zestaw pytan KLUCZOWYCH dla kazdego z prelegentow. W ten sposob juz w trakcie rozmow z naszymi przyszlymi goscmi, bede mogla im je wyslac co bedzie mialo niewatpliwy wplyw na konstrukcje przygotowywanych wystapien i zaoszczedzi czas - bedzie to rowniez dla nich wskazowka na co maja sie nastawic. Oczywiscie, jakkolwiek w programie zostanie przewidziany czas na reszte pytan, wyjasnienia, etc.

 

Czekam na Wasze opinie :)

 

 

Zgadzam się w pełni z taką opinią . Prelegenci odpowiednio się przygotują do zadanych pytań co pozwoli na bardziej wyczerpujące odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli spotkanie nieoficjalne 10.06.2011. - piątek :(

 

Obie daty mam już w kalendarzu.

 

Pozdrawiam,

 

Michał.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli agenda spotkania 2011 r. będzie przewidywała "występ" klubowicza, to mam propozycję. Mogę zademonstrować działanie drewnianego zegara szwarcwldziekgo z gongiem z 1672 r. Na tym przykładzie może uda się omówić w ogóle zasadę działania zegarów wieżowych? Proszę o opinię, bo zegar jest w "proszku" i dopiero go składam. Oczywiście regulator chodu ma kolebnikowy i podczas próbnego złożenia i uruchomienia chodził jak sieczkarnia połączona ze snopopwiązałką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.