Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość wojtekk

identyfikacja - breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtekk

czy jest ktos kto potrafi zidentyfikować zegarek? oraz okreslić czy to oryginał czy replika?

 

zegarek jest duży, srebrny, czarna tarcza. na tarczy zjadują się 4 małe tarcze ułożone poziomo. na środku w górnej częsci tarczy znajduje się logo breitling, poniżej okienko kalendarza. w lewej części napis "SuperOcean automatic" po prawej "montbrillant chronometre". posiada obracany pierścień z masa niezrozumiałych cyferek, 2 ukryte guziki po lewej stronie koperty, 2 wystające guziki po prawej stronie i pokrętło. napewno jest automatyczny. pasek skórzany. pod spodem na środku napis breitling, logo, 1884. do okoła chronographe chronometre manufakture en suisse 50m A68362. rozmiary zegarka i waga raczej kwalifikują go do powieszenia na ścianie.

na stronie firmy nie znalazłem takiego zegarka. wygląda identycznie jak zegarek ze strony z replikami www.tajmwatch.com jedyny w zakładce breitling z czterema małymi tarczami na cyferblacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjec sie nie obejdzie.

Mozesz rowniez napisac gdzie go nabyles i za jaka cene. Nowy, uzywany?

 

Z samego opisu nikt Ci nic nie powie. Przedstawiles tylko wyglad zegarka.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tarczy zjadują się 4 małe tarcze ułożone poziomo.

 

to wystarcza aby na 100% zidentyfikować podróbę.

taki układ tarcz jest charakterystyczny dla chrono4 firmy eberhard - i poza tym modelem pojawia się raczej tylko w podróbkach.

na pewno takiej tarczy nie produkował beritling.

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
nie produkował beritling.

 

 

piotrek

BERITLING mógł robić takie tarcze(i inne ciekawostki także) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekk

rip, gdybym go kupił to być może bym wiedział co to jest. byc może, bo to różnie bywa w wypadku takiego laika jak ja;)

zegarek jest nowy, nowiusieńki. dostałem go od szefa na jakiejś imprezie firmowej. dlatego tyle wiem. wygląda identycznie jak ten z załącznika, ze strony z replikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekk

ups, brak fotki. można zobaczyć na www.tajmwatch.com - breitling - pierwszy w kolejności. charakterystyczny z czterema tarczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-1039-0-29822900-1330500765.jpg

_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i szef chyba nie zrobiłby Ci prezentu za kilkanaście (dziesiąt) tysięcy złotych?

 

Poważny człowiek nie daje prezentów, szczególnie na oficjalnych uroczystościach, w postaci podróbek- KOMPROMITACJA.

Mógł Ci dać oryginalne Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
dostałem go od szefa na jakiejś imprezie firmowej

 

napisz co to za firma,a ja Ci powiem ile ten zegarek kosztował.

:):lol::lol:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z linku podanego przez wojtekk

 

*#Nasze towary są wiernym, idealnym i nie możliwym do rozpoznania z zewnątrz odzwierciedleniem oryginalnych produktów, jednak nie posiadają części produkowanych przez firmy-producentów oryginałów.

*#Jeśli firmy-producenci są przeciwni sprzedaży replik zegarków przez nie produkowanych, prosimy o kontakt z nami.

Wszystkie tarcze, okienka i inne wskaźniki przedstawionych na niniejszej stronie zegarków są w pełni działające, tzn. nie są atrapami. Wyjątek stanowi funkcja stopera na automatycznym napędzie - ta jet odwzorowana jedynie na droższych mechanizmach (dział ETA).

 

Dziś widziałem takie "coś" (teraz się domyślam skąd się to wzięło :x , w dodatku mechaniczny :shock: , może Myota?)

 

RX-513-4.jpg

 

Wojtekk, masz fajnego szefa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekk

no to się ubawiłem. szef jak to szef. moze miał malutki budżet;) jednego wieczoru rozdał takich 9 szt. gdyby były oryginalne i tak firma by tego nie odczuła, ani troszeczkę... oglądałem katalog breitling i strony internetowe, nigdzie takiego nie znalazłem, dlatego pytam. miło pogawędzić z fachowcami. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszna wariacja pana B :lol:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale Ten Rolek wygląda dosyć przoknująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.