Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

guma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam

 

Dziś przymierzałem Tag Heuer Frofessional Golf. Zegarek świetny ale ma gumowy pasek. Jaka jest guma w codziennym użytkowaniu? Jaki jest komfort noszenia?

 

edit:

mam na myśli głównie to, czy skóra się poci i czy guma nie śmierdzi po dłuższym czasie użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- guma nie śmierdzi ! pachnie i to wanilią - to również trochę męczące.

- guma nie przepuszcza powietrza , a więc skóra się pod nią poci - to normalne

- guma nie starzeje się szybko - ale się starzeje - szczególnie niekorzystnie dzaiła na jej zabarwienie słona , morska woda.

- guma to dobry wybór dla nurka - nie nasiąka i (w przeciwieństwie do bransolet) nie niszczy się tak szybko przy kontakcie z ziarenkami piasku.

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO guma musi mieć jakiś deseń od spodu (od strony ręki), najlepiej poprzeczne rowki inaczej w ciepły dzień zegarek nosisz w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To mnie nie pocieszyliście ztym poceniem. :cry: Może noszenie gumki lużno, tak żeby odstawała od skóry pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gucio pomaga. Może ja przewrażliwony jestem. Od początku czerwca do końca września wszystkie noszone zegarki przekładam na bransolety, bo nawet skórzany pasek mnie "pali".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźność nie jest w tym modelu regulowana. Pasek ma od spodu takie jobki, które wystając mają pewnie poprawiać cyrkulację powietrza - może to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś przymierzałem Tag Heuer Frofessional Golf

 

dopiero teraz dotarło do mnie o jakim zegarku piszesz.

 

... i co podobał się ? bo mnie bardzo nie. widać że głównie projektował golfista a nie designer. :twisted:

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kauczukowca i często go noszę przy Samuraju - myślę że przez ok 50% czasu od kiedy go kupiłem. Nie ma żadnej faktury od spodu. Z tym poceniem bym nie przesadzał - zdarzyło mi sie mieć zegarek na ręce ok 48 godzin bez zdejmowania i żadnego dyskomfortu nie czułem - w tym jeden dzień był wręcz upalny. Świetnie trzyma zegarek na ręce, tam gdzie trzymać powinien. Oczywiście zaleta w postaci bezstresowego moczenia jest oczywista.

 

Wady - z racji grubości (4,5 mm) i "szorstkości" nie nadaje się raczej pod mankiety, szczególnie ciasne. Zapach wanilii jest denerwujący - na codzień raczej się go nie czuje, ale w razie zmęczenia, bólu głowy itp, kiedy wrażliwośc na zapachy rośnie - mnie drażni.

 

Generalnie jednak, to zdecydowanie praktyczne rozwiązanie.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

michalop - dla mni ten zegarek to rewelka :!: Lekki, dokładny (bo kwarc), elegancki ale zarazem sportowy. Zapięcie w kopercie to genialny patent. Właśnie czegoś takiego szukałem - sportowego ale nie nurka. Rozważałem też zakup Tissota PRS 516.

 

Neuro - dzięki za pocieszenie bo ten Tag naprawdę zarócił mi w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Tsuki

wklej jakieś foty tego Taga

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to zegarek dla golfistów, to pasek powinien mieć taką konstrukcję i mieszankę, że będzei wygodny. W końcu to wymagający ludzie, a i Tiger Woods, byle czego by nie promował. Akurat do niego jest długa kolejka firm, które chciały by podpisać z nim kontrakt reklamowy.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek może się podobać. Zresztą nie miałem okazji oglądać go na żywo, ale może należy do tych, które na przegubie wyglądają o niebo lepiej niż na zdjęciach.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bezpłciowy? Raczej myślałem, że jest bardzo oryginalny.

 

aha, jeszcze jedno - ten zegarek nie jest po prostu z gumy a z silikonu. I jest bardzo elastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bardzo oryginalny, to on nie jest, bo niby co jest w nim oryginalne - zapięcie. Jak ktoś zapyta Cię o zegarek, to co mu powiesz, że fajnie się rozpina ? To zegarek dla golfistów i w tym środowisku zostanie doceniony.

 

A pasek do niego kosztuje pewnie 1/3 ceny (niszowa produkcja) i jego sprowadzenie trwa pół roku.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie to jest większa oryginalność niż różnica we wzorze na tarczy. To zapięcie i umieszczenie koronki to novum, które znacząco zwiększa komfort użytkowania.

 

Zresztą jeśli mnie ktoś zapyta o jakikolweik inny zegarek to co niby odpowiem? :?: :roll: Ten przynajmniej fajnie się zapina. :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Akurat bardzo oryginalny, to on nie jest,

 

i pewnie dlatego że kwarc? :lol: ...

mi się podoba:

-nie za duży

-no i zapięcie BAJER :lol:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrahujac od designu (rzecz gustu) , brak możliwości wymiany paska to moim zdaniem wada. Lepiej zakupić cioś z klasycznym mocowaniem i nie być skazanym na jeden, oryginalny pasek.

 

no ale mnie dopadła paskomania, więc z tej perspektywy piszę :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości ile kosztuje ?

 

W sumie jest bardzo fajny, na filmie ta gumka wygląda na super mięciutką. Taki Tiger Woods grając w turnieju na 100% nie nosiłby niewygodnego zegarka, niezależnie od kasy jaką za to dostaje. Tak więc pod tym względem możesz być spokojny.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niecałe 5000 chyba. A paseczek cudownie mięciutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.