Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mion

Tapatalk - możliwość obsługi przez telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zaproponować aby była możliwość obsługi forum przez smartfony - iphony, blackberry, nokia oraz te z Androidem. Potrzebne jest zaaplikowanie odpowiedniej wtyczki przez admina, zaś dla użytkowników duuża wygoda.

Szczegóły tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo gorąco popieram ten wniosek. Administrację forum to kompletnie nic nie kosztuje, a dla wielu użytkowników może być sporym udogodnieniem co w praktyce najpewniej będzie mieć przełożenie na udzielanie się na forum ;) Więcej informacji możecie znaleźć tutaj: http://www.tapatalk.com/plugin.php


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy administracja mogłaby zająć stanowisko w tej sprawie i powiedzieć czy możemy liczyć na implementację tapatalka w forum? ;)


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy szanowni użytkownicy mogą dać czas na przeniesienie serwera ? tak jak pisałem w tamtym wątku , najpierw przeniesienie , później usterki i ulepszenia , odwrotna kolejność spowodowałaby więcej problemów niż korzysci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko ;) Chciałem tylko dowiedzieć się jakie jest stanowisko administracji na ten temat. Akurat nie widziałem wątku ze zmianą serwera. Pozdrawiam


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Nawet się administratorzy nie pochwalili ;) Ja ze swojej strony także pięknie dziękuję!


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie pochwalili się , bo mają ręce pełne roboty ;)

ale działa , tak jak mówiłem , powoli wszystkie problemy oraz propozycje są rozwiązywane/wdrażane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowici admini :) Brawo, ja naprawdę jestem pod wrażeniem bo myślałem, że dłużej się będę musiał naczekać :)

 

A, no i piszę już z telefonu :( Działa super.


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.