Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Breitling

Militarny Poljot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo
post-27222-0-53463800-1331640204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Poljota w wersji full oryginał - jest taki sam jak Nekroskopa, tylko grot sekundnika ma być pomalowany na czerwono. W Poljocie Nekroskopa, pod wpływem lat lakier odpadł, albo starł się.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol wklej zdjęcie jak możesz:). Nie wiecie czy może w jakimś innym ruskim występowały identyczne wskazówki? Pilnie ich potrzebuje


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Koledzy wiedzą czy to były zegarki dla lotników? tak gdzieś czytałem... i chcę się upewnić, stylizacja tarczy tak mi podpowiada teżco do wskazówek ja widziałem tylko przy tym konkretnym modelu poliota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-33326-0-08476300-1331642734.jpg

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.