Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Policzyłem swoje ori koronki z uwzględnieniem przelicznika za złocone i mi wyszło, że jestem bogaty  :D. Tylko, kto to kupi?

Policz sobie ile kosztuje Kirowskije w fabrycznym stanie i co stanowi o jego stanie - koronka to newralgiczny elementy tych zegarków. 

 

Jeśli masz złocone koronki, tak samo koperty - zaproponuj coś na priv. Nie będę oszczędzał, jeśli stan jest idealny (bo tylko taki mnie interesuje i taki zaproponowałem u góry). Piszę serio.

 

PS. Jaki jest przelicznik za złocenie koronki ze stożkiem? :)  

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policz sobie ile kosztuje Kirowskije w fabrycznym stanie i co stanowi o jego stanie - koronka to newralgiczny elementy tych zegarków. 

 

Jeśli masz złocone koronki, tak samo koperty - zaproponuj coś na priv. Nie będę oszczędzał, jeśli stan jest idealny (bo tylko taki mnie interesuje i taki zaproponowałem u góry). Piszę serio.

 

PS. Jaki jest przelicznik za złocenie koronki ze stożkiem? :)  

Gdybym miał na zbyciu, to pewno bym Ci sprzedał. Choć być może nie miałbym serca. Przelicznik za złoconą x 2, tak chciałeś się wymieniać. 200 zł za koronkę to moim zdaniem kosmos. Poczekam, może jeszcze podrożeją  ;)

 

Jak na razie ja sobie jakoś radzę, aktualnie brakuje mi 1 złoconej i 1 w chromie. Przyznaję, że polowanie na złocone, to coś jakby uprawianie sportów ekstremalnych, taka adrenalina, ale od czasu do czasu jakiegoś dawcę części da się kupić, a hurtowych ilości nie potrzebuję. Nawet jeżeli płace 200 zł za zegarek ze słabą tarczą dla samej złoconej koronki, to zawsze zostaje mi werk, wskazówki i czasem koperta. Dlatego uważam, że 200 zł za złoconą koronkę to kosmos. 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć, jaki rozmiar ma szkło w Rakiecie kostce 2209, tej z "odwróconym" mechanizmem?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał na zbyciu, to pewno bym Ci sprzedał. Choć być może nie miałbym serca. Przelicznik za złoconą x 2, tak chciałeś się wymieniać. 200 zł za koronkę to moim zdaniem kosmos. Poczekam, może jeszcze podrożeją  ;)

 

Jak na razie ja sobie jakoś radzę, aktualnie brakuje mi 1 złoconej i 1 w chromie. Przyznaję, że polowanie na złocone, to coś jakby uprawianie sportów ekstremalnych, taka adrenalina, ale od czasu do czasu jakiegoś dawcę części da się kupić, a hurtowych ilości nie potrzebuję. Nawet jeżeli płace 200 zł za zegarek ze słabą tarczą dla samej złoconej koronki, to zawsze zostaje mi werk, wskazówki i czasem koperta. Dlatego uważam, że 200 zł za złoconą koronkę to kosmos. 

Zaproponowałem dwie koronki chrom, bo mogę sobie na to pozwolić by je sprzedać. Nikt nie mówi o złoconej za 200zł.

  

Cena jest jaka jest - jeśli chce się taniej, to jak mówisz - należy spędzić roboczo-godziny w poszukiwaniu dawcy i liczyć, że się zaoszczędzi. Choć nie wiem czy to typowe by z fabrycznego stanu Kirowa albo wczesnego Poljota robić dawcę.  :rolleyes: 

 

Przypomnę - mówię o częściach w stanie kolekcjonerskim do zegarków Kirowskie. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprawny mechanizm 2209 do łucza.

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem dwie koronki chrom, bo mogę sobie na to pozwolić by je sprzedać. Nikt nie mówi o złoconej za 200zł.

  

Cena jest jaka jest - jeśli chce się taniej, to jak mówisz - należy spędzić roboczo-godziny w poszukiwaniu dawcy i liczyć, że się zaoszczędzi. Choć nie wiem czy to typowe by z fabrycznego stanu Kirowa albo wczesnego Poljota robić dawcę.  :rolleyes: 

 

Przypomnę - mówię o częściach w stanie kolekcjonerskim do zegarków Kirowskie. 

Tylko, że ja nie napisałem, że na części poświęcam stan kolekcjonerski. Napisałem, że ze słabą tarczą, a takie coś od czasu do czasu da się znaleźć.

 

Wiesz, a co do ceny za koronkę chrom 100 zł/szt., bo za złoconą to jeszcze zrozumiem (rarytas), to oczywiście nikt nikomu nie zabrania sprzedawać po tyle ile uważa za stosowne, tyle, że mnie się od razu przypomina taki stary kawał:

 

Idzie sobie baca z psem i spotyka swojego sąsiada.

A gdzie to idziecie baco?

A psa idę sprzedać na targ do Nowego Targu.

A po ile ten pies?

Po 200 000.

Po południu baca wraca z targu i ponownie spotyka sąsiada, który pyta.

I jak sprzedaliście baco psa?

Nie sprzedałem, ale zamieniłem na 2 koty po 100 000  :D

 

Oczywiście nie bierz tego do serca. Nie zamierzam nikogo urazić, a to wszystko w ramach wymiany zdań w celu poznania poglądów na różne sprawy  :). Pozdrawiam.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają raczej na "rzemiosło ".

To nie są ori kirowskie


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka+wałek do Mołni NOS, 16 zł + 6 zł list polecony

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Hop

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję zapytać, ale cóż spróbuję. Wiem, że będzie ciężko ale może ktoś ma wskazówkę sekundową. 

Sfera marzeń czy jakaś dobra dusza ma na sprzedaż?

 

Zdjęcie od Dashiella.

 

attachicon.gifRaketa.JPG

 

Pobiję, a nóż widelec...


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię nową koronkę do kirowskiego za komplet złotych długich wskazówek do błonia do koperty typ II tj. alfa zodiak dukat itd.

Drugą zamienię za koronkę diament do pobiedy. Nową lub bliską nowej.post-47952-0-40227800-1580200669_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję wałka z koronką lub trupka mechanizmu, do zari ze zdjęć. Pomożecie?

kurczę, w niedzielę na starociach na 100% widziałem taki zegarek, nie zgraliśmy się w czasie. Jakbyś nie znalazł, to przypomnij się pod koniec miesiąca.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ma ktoś może raczej deficytową część jaką jest srebrny ring (cyrylica) do Slavy Lodówki? 

Jeśli komuś akurat leży i chciałby sprzedać to proszę o wiadomość :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś bezel do takiej Sławy?

 

 

 

Chętnie kupię w rozsądnej cenie.

 

Tak wygląda ta sława z bezelem:

https://coberu.ru/auctions/567819/


Czy ma ktoś bezel do takiej Sławy?

 

 

 

Chętnie kupię w rozsądnej cenie.

 

Tak wygląda ta sława z bezelem:

https://coberu.ru/auctions/567819/

Niestety nie wiem jak się wstawia zdjęcia, ale moja jest taka jak ta z linka, tylko ze srebrną tarczą. Będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś bezel do takiej Sławy?

 

 

 

Chętnie kupię w rozsądnej cenie.

 

Tak wygląda ta sława z bezelem:

https://coberu.ru/auctions/567819/

Niestety nie wiem jak się wstawia zdjęcia, ale moja jest taka jak ta z linka, tylko ze srebrną tarczą. Będę wdzięczny za pomoc

Ok, w końcu sobie poradziłem :-)

post-35810-0-11250800-1581375083_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam zegarek SM 5 jest to jakis twór z mechanizmem sławy,zegarek ma pekniety wałek ,po za tym sprawny jako ze automat to chodzi, pompaka daty przerzuca prawidłowo,cena 40zł z przesyłką

post-46659-0-52185900-1581504896_thumb.jpg

post-46659-0-95906000-1581504913_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie - kupię szkło do rakiety "trumienki", nawet ze 2


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przejść do jednego majstra, pracuje u niego Ukrainiec - może ma jakieś dojścia? Ale to dopiero po niedzieli.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.