Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czas Leci

Seiko vs Certina [foto]

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z promocją 20% w sklepie Time Trend i Swiss (trzeba mieć kupon z Joy) wybrałem się i włączyłem opcja polowanie ;)

 

Po przymierzeniu zapytałem czy można zrobić fotkę dla chłopaków z forum zegarkiclub ;)) sympatyczna Pani z Time Trend zgodziła się bez problemu i oto poniżej Seiko:

 

seiko_1_min.jpg

 

Natomiast Pani z Swiss mniej sympatyczna troszkę się skwasiła, ale pozwoliła i poniżej Certinka

 

certina_min.jpg

 

Który Wam się bardziej podoba?;) cena po rabacie w sumie taka sama około 1350zł. Co myślicie o cenie po rabacie? Martwi mnie troszkę w Seiko gałka od nastawiania godziny chyba mi przeszkadzała... :)

 

 

 

EDIT: Dzięki za odp. kupiłem Seiko snq095 na bazarku, jutro może będzie :)


Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oczywiście na Seiko ! ;)

A patrzyłeś ile na stronie internetowej Time trend ten zegarek kosztuje (seiko)? Pewnie tyle co po tym rabacie 20 %.. więc możesz kupić później + gratis wysyłka.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Seiko za bardzo kosmiczny Dlatego wybieram Cytrynkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię chrono, ale z tych dwóch wybrałbym Certinę. Bardziej diverowata... ;) Taki styl bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania ceny to właśnie coś nie mogę znaleźć tego seiko. Nawet nie wiem dokładnie co to za model. Może się komuś uda... Co do wyboru to z perspektywy czasu też bardziej certinka przypadła mi do gustu. I co ważne dla mnie jest ma datę...


Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ma coś co mnie wkurza w zegarkach najbardziej - wskazówkę od tachymetru (ta na zdjęciu czerwona na godz. 12). Nie lubię tego w zegarkach, dlatego z tych dwóch - seiko.

Popatrz na stronie TT o ile potrzebny Ci chronograf (za którym nie przepadam) to na pewno znajdziesz jakiś też z datownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalne te zegary, za te 1350zł możesz spokojnie poszukać czegoś lepszego. To, że ktoś robi promocję nie znaczy, że trzeba od razu lecieć i kupować.

A moim zdaniem zamiast kwarca na szwjcarskim mechanizmie lepiej kupić kwarcowego japończyka - wskazówka sekundy będzie mieć szansę trzymać się indeksów ;) No chyba że komuś to zupełnie obojętne.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalne te zegary, za te 1350zł możesz spokojnie poszukać czegoś lepszego. To, że ktoś robi promocję nie znaczy, że trzeba od razu lecieć i kupować.

 

Witam,

przyłączam się do powyższej opinii ;).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB
.Nawet nie wiem dokładnie co to za model.

 

Seiko SNAC17P1

 

seiko_snac17p1_real.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj

 

SNQ1

 

SNQ2

 

a ta Arctura, krórą wybarłeś beznadziejna - wygląda jak te z początku wieku z tytany ze złotymi koronkami - wtedy szał i presiż a teraz nikt tego nie nosi

 

w takim wypadku CERTINA - ale jak sam mówisz po temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina duzo ladniejsza.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę żaden. Jeśli miałbym wskazać na siłę to Certina, za bardziej klasyczny wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.