Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

zapraszam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29505 odpowiedzi w tym temacie

#7901 raphael1215

raphael1215
  • Użytkownik
  • 1133 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:31

Panowie sprawa conajmniej przestaje być śmieszna. Fajnie było , była beka z może mojej nieporadnosci ale : Dzisiejsze sprytne urządzenia z takimi kolorowymi ekranami dotykowymi mają śmieszna funkcje o nazwie screen shots. A że ja nierozgarnięty jestem to machałem ile wlezie nad ekranem. I co się okazało ? Ano wymachałem w/w szoty na których jasno wynika że zegarek fabrycznie nowy staje się w magiczny sposób zegarkiem który nosi ślady użytkowania. Co prawda w poprzednim dokumencie nie jest to jasno napisane ale w polu stan zegarka nie ma nic. A skoro nie było nic wpisane to oznacza że nie stwierdzono żadnych śladów.
  • 0

#7902 Axxel

Axxel
  • Nowy Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:39

Witam, zdecydowałem się na zakup Omegi Planet Ocean Chronograph i w związku z tym chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś strony godne polceania, na których mógłbym kupić ten zegrarek. Z tego co sam znalazłem na internecie to najlepsze ceny oferują sklepy i sprzedawcy w USA, ale do tych cen pewnie będę musiał doliczyć jakieś nasze podatki (czy orientujecie się ile one wynoszą).

Kiedyś na forum był sprzedawca swissdirect który oferował zakup zegarków bezpośrednio w Szwajcarii, ale niestety jego strona się zmnieniła lub już nie działa.

Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

• 0

#7903 mikolaj78

mikolaj78
  • Użytkownik
  • 6124 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:48

Jak zakup z USA to tylko po znajomości jak ktoś by taki zegarek Tobie "przemycił ", bo przy obecnym kursie $ i doliczeniu opłat taka transakcja się nie opłaca.

Właściciel swissdirect niestety zmarł
  • 0

#7904 raphael1215

raphael1215
  • Użytkownik
  • 1133 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:51

Poza tym gwarancja z USA chybs nie obowiązuje w Europie mimo iż kupi się u AD

Użytkownik raphael1215 edytował ten post 04 kwiecień 2016 - 20:20

• 0

#7905 Jan M. Krawczyk

Jan M. Krawczyk

członek Rady Klubu

• Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 2887 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 22:09

Niekoniecznie. Gwarancja często jest międzynarodowa. Niemniej, trzeba się upewnić przed zakupem.
  • 0

#7906 Axxel

Axxel
  • Nowy Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 22:37

Bardzo dziekuję za odpowiedzi, wygląda na to iż najlepszym rozwiązaniem będzie wycieczka do któregoś z salonów Omegi w Szwajcarii - tak powinny być najniższe ceny - przynajmniej teoretycznie.

• 0

#7907 mikolaj78

mikolaj78
  • Użytkownik
  • 6124 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 23:44

Niekoniecznie, Szwajcaria wcale nie jest tania. Lepszym pomysłem jest np. zakup w czasie urlopu we Włoszech w jakimś sprawdzonym salonie, albo spróbuj ponegocjować z jakimś krajowym AD, najtaniej wcale nie oznacza najlepiej...
  • 0

#7908 MarioPL

MarioPL
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 07:31

Ja swoją Omegę PO naprawiałem w opisywanym od pewnego czasu serwisie :blink:  w ramach gwarancji a zegarek sprowadzony w ramach indywidualnego "przemytu" z USA z pieczatką tamtego sprzedawcy.

• 0

#7909 kroll_czarli

kroll_czarli
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 6517 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 07:34

Jesli u AD kupiony, to jest zawsze miedzynarodowa, dziala wszedzie.

raphael1215, mechanizm traktuje jako odrebna sprawe (mowie o sladach na nim). Jesli zas chodzi o slad na bransolecie i te inne, to sa one glebokie czy powierzchowne? w sensie takie przytarcia lub mikrorysy? 

Użytkownik kroll_czarli edytował ten post 05 kwiecień 2016 - 07:35

• 0

#7910 raphael1215

raphael1215
  • Użytkownik
  • 1133 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 08:31

Głębokie na tyle ze będzie to miało wpływ na konty koperty/uszu poza tym są tez na uszach obok numeru seryjnego. Nie wierzę że zebranie jakiejś ilości materiału nie będzie miało wpływu na zatarcie numeru

Użytkownik raphael1215 edytował ten post 05 kwiecień 2016 - 10:29

• 0

#7911 stateless

stateless
  • Użytkownik
  • 970 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 09:19

Głębokie na tyle ze będzie to miało wpływ na kontynencie koperty/uszu poza tym są tez na uszach obok numeru seryjnego. Nie wierzę że zebranie jakiejś ilości materiału nie będzie miało wpływu na zatarcie numeru

jak zapiecie doprowadzaja do stanu uzywalnosci, poleruja, to krawedzie napisu Omega robia sie gladkie a takto sa ostre, jak przejedziesz palcem.

• 0

#7912 raphael1215

raphael1215
  • Użytkownik
  • 1133 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 10:25

Dokładnie, zaczepia nawet o materiał

Użytkownik raphael1215 edytował ten post 05 kwiecień 2016 - 10:28

• 0

#7913 ASTRAL

ASTRAL
  • Stowarzyszenie
  • 1620 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 14:30

Niekoniecznie, Szwajcaria wcale nie jest tania. Lepszym pomysłem jest np. zakup w czasie urlopu we Włoszech w jakimś sprawdzonym salonie, albo spróbuj ponegocjować z jakimś krajowym AD, najtaniej wcale nie oznacza najlepiej...

Jeśli kolega by się zdecydował na zakup od sprzedawcy z Włoch, to mogę polecić tego: http://pluswatch.chrono24.com/
Sprawdziłem go osobiście, bardzo dobre ceny, transakcja szybka i bezproblemowa.
  • 0

#7914 Axxel

Axxel
  • Nowy Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 17:15

Jeśli kolega by się zdecydował na zakup od sprzedawcy z Włoch, to mogę polecić tego: http://pluswatch.chrono24.com/
Sprawdziłem go osobiście, bardzo dobre ceny, transakcja szybka i bezproblemowa.

Bardzo dziekuję za rekomendację oraz link. Cieszę się, że sprzedawca jest z europy, dzięki temu zaoszczędzę na VAT oraz cle.

• 0

#7915 Adamator

Adamator
  • Użytkownik
  • 182 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 17:33

Witam, zdecydowałem się na zakup Omegi Planet Ocean Chronograph i w związku z tym chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś strony godne polceania, na których mógłbym kupić ten zegrarek. Z tego co sam znalazłem na internecie to najlepsze ceny oferują sklepy i sprzedawcy w USA, ale do tych cen pewnie będę musiał doliczyć jakieś nasze podatki (czy orientujecie się ile one wynoszą).

Kiedyś na forum był sprzedawca swissdirect który oferował zakup zegarków bezpośrednio w Szwajcarii, ale niestety jego strona się zmnieniła lub już nie działa.

Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

Ja również polecam Chrono24, bardzo dobre ceny mają niektórzy, kupowałem i byłem zadowolony, również dobry wybór ma pewien Włoch - Listeragent z eBaya, bardzo sprawna transakcja, zegarek doszedł w ciągu kilkunastu godzin, zapakowany perfekcyjnie, obsługa super, bez żadnych zastrzeżeń - warto zapytać czy ma możliwość sprzedaży takiego zegarka, z tego co wiem współpracuje z AD, moja Omega przyszła właśnie bezpośrednio od AD z Bolonii

• 1

#7916 orlis

orlis
  • Użytkownik
  • 923 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:01

Zmiany, zmiany, zmiany...
http://www.hodinkee....s-new-president
  • 0

#7917 nicon

nicon
  • Użytkownik
  • 3989 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 11:41

Ciekawe czy będzie jakaś rewolucja czy kontynuacja bieżącej polityki.

• 0

#7918 Tommaso

Tommaso
  • Użytkownik
  • 4709 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 11:55

Gdyby chcieli rewolucji, to zatrudniliby "świeżą krew" z zewnątrz.

• 0

#7919 sanik

sanik
  • Użytkownik
  • 10620 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 12:01

Mogą wziąć naszych, co wiedzą co to dobra zmiana :)
  • 0

#7920 raphael1215

raphael1215
  • Użytkownik
  • 1133 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 12:25

Szanowny Panie,

Pragnę poinformować, że Pana sprawa została przekazana do Menagera marki Omega.

Pan Maxime Gourgouillat skontaktuje się z Panem i udzieli niezbędnych informacji.

Z poważaniem,

.......

Proponuje Panią Dorotę z SGP :D  nie no ten MENAGER to mnie rozwalił. Sam popełniam błędy, ale żeby w oficjalnej korespondencji z klientem :D

Użytkownik raphael1215 edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 12:26

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

3 użytkowników, 1 gości, 1 anonimowych

kz54, sanik, mucha76