Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W kolejny wtorek mam zamiar pochwalić się czymś nowym godnym speedytuesday  
 
a póki co mój ulubiony Speedmaster 
 
010D6394-B400-42FF-893A-0314DB852E55.thumb.jpeg.27f4e1e4d85167822d312d830e83e55a.jpeg

Trzymam kciuki, Maćku.

BTW świetny ten wtorek, żałuję ze sprzedałem.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni mam pytanie o tego sprzedawcę:

 

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300-m-21032422003001--id15098274.htm?test15ik=AAMP01

 

PL, Warszawa, bardzo duży dobrych opinii.

 

Zamawiają zegarek u oficjalnego dystrybutora i przychodzi jak prosto z fabryki. Nota bene również dostałem informację, że kupując teraz SMP dostaję zawsze modele z 2021 bo dostawa tych z 2022 jest w 2 połowie roku.

 

Rozumiem, że to grey - czy ktoś testował i może polecić, czy lepiej nie pakować się w pośredników i zamówić jakoś lokalnie z możliwością obejrzenia, sprawdzenia. Pewnie ktoś powie, że kombinuję, ale oglądałem ostatnio Omegi w salonach i mimo że one są za szybką, to jednak bywają macane i nawet w jednym z modeli widziałem rysy na AR pod światło. Nie jestem przesadnym estetą i pod mikroskopem nie będę patrzył, ale jednak zegarek w tej półce cenowej marzyłby mi się w 100% pristine.

 

I tak wiem, można też podjechać do butiku Omegi i kupić w MSRP, ale po lutowej podwyżce to już nie wchodzi w grę.

 

Z góry dziękuję za Wasze opinie w temacie.

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie u nich kupiłem Breitlinga tydzień temu (zrezygnowałem, bo ostatecznie wybrałem coś innej firmy). Wydawali się profesjonalni. Najpierw określasz w formularzu co chcesz, potem oni kontaktują się ze swoim dystrybutorem i dają ci ostateczną cenę. Proszą o wpłatę 10% wartości i rozpoczynają ściąganie zegarka. Wydaje się wszystko ok. Jak dają dobrą cenę, ja bym brał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu wątek o tej firmie. Ja mam mieszane uczucia. Nie wiem jak działa zakup przez kliknięcie "KUP" na Chrono, bo wcześniej  postanowiłem zadać parę pytań. Poprzez Chrono jak i bezpośrednio na stronie firmy, gdzie też są ceny. I o ile ceny pokazane na Chrono potwierdzono poprzez komunikator Chrono, to już te ze strony Time Trader w informacji sms-owej były wyższe znacznie. Generalnie komunikacja dobra, szybkie odpowiedzi, uprzejme i wyczerpujące. Ja się nie zdecydowałem na zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mav napisał(-a):

Szanowni mam pytanie o tego sprzedawcę:

 

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300-m-21032422003001--id15098274.htm?test15ik=AAMP01

 

PL, Warszawa, bardzo duży dobrych opinii.

 

Zamawiają zegarek u oficjalnego dystrybutora i przychodzi jak prosto z fabryki. Nota bene również dostałem informację, że kupując teraz SMP dostaję zawsze modele z 2021 bo dostawa tych z 2022 jest w 2 połowie roku.

 

Rozumiem, że to grey - czy ktoś testował i może polecić, czy lepiej nie pakować się w pośredników i zamówić jakoś lokalnie z możliwością obejrzenia, sprawdzenia. Pewnie ktoś powie, że kombinuję, ale oglądałem ostatnio Omegi w salonach i mimo że one są za szybką, to jednak bywają macane i nawet w jednym z modeli widziałem rysy na AR pod światło. Nie jestem przesadnym estetą i pod mikroskopem nie będę patrzył, ale jednak zegarek w tej półce cenowej marzyłby mi się w 100% pristine.

 

I tak wiem, można też podjechać do butiku Omegi i kupić w MSRP, ale po lutowej podwyżce to już nie wchodzi w grę.

 

Z góry dziękuję za Wasze opinie w temacie.

Kupowałem ponad rok temu u nich zegarek, akurat nie Omegę, ale podobna półka cenowa. Wszystko poszło OK, zmieścili się deklarowanym czasie realizacji zamówienia, zegarek nowy, "w foliach", na karcie gwarancyjnej dane włoskiego sklepu, nie było problemu z rejestracją i przedłużeniem gwarancji na stronie producenta.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mav napisał(-a):

Szanowni mam pytanie o tego sprzedawcę:

 

Kupowałem u nich Nomosa. Wszystko ok, zapytałem o rabat i dali troszkę lepszą cenę niż w ofercie, miła obsługa.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa klienta level Dubaj :) i chyba dobra cena 35 tys AED minus tax free. 5c2d5cefe042c388e3ed9b83f815efc5.jpgfc5e61890ee2d1e28295545bec843dc7.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sanik napisał(-a):

Uncleseiko wypuściło półogniwo do bransolety 1861/63, w wersji ze śróbkmami. Jest to jakieś rozwiązanie.

 

https://www.uncleseiko.com/collections/speedmaster-1/products/omega-stock-bracelet-1861-1-2-link-tester

 

 

 

08-07-10-IMG_7367_e1f91d28-7671-47a3-ad2b-c53dea441b5e_1080x.jpg

jak ktoś będzie w mocnej potrzebie to można, ale tam jest micro regulacja więc ? no i widać że nie oryginał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, HESHER napisał(-a):

jak ktoś będzie w mocnej potrzebie to można, ale tam jest micro regulacja więc ? no i widać że nie oryginał. 

Gdzie jest mikro regulacja? W zapięciu od kompletu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie, rozumiem że na koniec dnia mimo że to Grey, na papierach mam, że zegarek jest od AD i nie spowoduje to u mnie żadnych problemów z przyszłym kontaktem z Omegą?


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mav napisał(-a):

Dzięki za odpowiedzi Panowie, rozumiem że na koniec dnia mimo że to Grey, na papierach mam, że zegarek jest od AD i nie spowoduje to u mnie żadnych problemów z przyszłym kontaktem z Omegą?

jeżeli masz kartę podbitą i do systemu wszystko ładnie wprowadzone to niby dlaczego? w tym wszystkim najważniejsza jest karta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mav napisał(-a):

Dzięki za odpowiedzi Panowie, rozumiem że na koniec dnia mimo że to Grey, na papierach mam, że zegarek jest od AD i nie spowoduje to u mnie żadnych problemów z przyszłym kontaktem z Omegą?

Ja mam kupioną Omegę z drugiej ręki z Grey i jak reklamowałem w Butiku dokładność mojego Seamastera to sprawdzali czy dane z karty się zgadzają w systemie. Nie było żadnego problemu z realizacją gwarancji. Także bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki raz jeszcze dziękuję.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, sanik napisał(-a):

Uncleseiko wypuściło półogniwo do bransolety 1861/63, w wersji ze śróbkmami. Jest to jakieś rozwiązanie.

 

https://www.uncleseiko.com/collections/speedmaster-1/products/omega-stock-bracelet-1861-1-2-link-tester

 

 

 

 

 

może zaczne mojego moona nosić bo leży i mnie wkur... że niewygodny😜


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

może zaczne mojego moona nosić bo leży i mnie wkur... że niewygodny😜

 

Rozważałeś bransoletę od 3861 do 1861? Przepaść w kontekście komfortu. Jest już też odpowiednik Uncle Seiko dostępny.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą Omegą. Bo żeby ludzie chwalili bransolety Uncle Seiko bardziej od oryginalnych, to chyba coś nie tak jest. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Dziwna sprawa z tą Omegą. Bo żeby ludzie chwalili bransolety Uncle Seiko bardziej od oryginalnych, to chyba coś nie tak jest. 

Przecież piszemy o aftermarketach wzorowanych na ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

Przecież piszemy o aftermarketach wzorowanych na ori.

Jajko lepsze od kury...🤷‍♂️ Chyba że to zjeżdża z tej samej taśmy produkcyjnej.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.