Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za OT, ale chciałem zauważyć, iż kolega Yaro ma bardzo ładny avatar ;P

Edytowane przez c3z

Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zapisuję! B)

Na razie mam tylko PO, od dłuższego czasu mój nr. 1 to AT Chronometer. Przepiękny, uniwersalny zegarek, wersja z czarną tarczą i na czarnym pasku wygląda super! Jedyny minus to tylko to, że wskazówka godzinowa wygląda jakby odpadła jej końcówka.

Jak Wam się podoba?

Aqua Terra nie jest zła, mimo wszystko nie mogę oprzeć się wrażeniu, że na żywo ten zegarek sporo traci. Mierzyłem niedawno zarówno z czarną, jak i białą tarczą, biała była niezła (z paskiem), za to na czarnej się zawiodłem. Bransoleta w AT w ogóle mi się nie podoba. Zegarek rzeczywiście stara się być uniwersalny i powinien pasować do garnituru, jak i do luźnego stroju. Gdy jednak ktoś woli oddzielnie garniturowca, to Hour Vision prezentuje się dużo lepiej od AT (jak na mój gust), z kolei Planet Ocean będzie lepszy od AT jako zegarek sportowy.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-32366-0-43077000-1331804956.jpg<

post-32366-0-83982900-1331804948.jpg

post-32366-0-33660600-1331804951.jpg

post-32366-0-06579100-1331804953.jpg

post-32366-0-81668200-1331804954.jpg

Edytowane przez sleza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja. Przyznam, że pierwszy raz widzę Seamastera a'la Connie. Jaki masz w nim kaliber ? 565 ?


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na 565 to zbyt "stary" zegarek.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleza

 

Piękna kolekcja. No i jest w końcu Pie Pan... :) Piękny. Podobnie, jak Geneve.

 

A możesz zdradzić, co tam do Ciebie jedzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie jeszcze Constellation Pie Pan cal-561 z 1966r gold/acier i DeVille z1960cal-601 gold 18k i jescze jedna Omega Geneve gold 18k cal.nieznany:)

Edytowane przez sleza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedmaster M40 cal. 1151

Od dziś oficjalnie mój :) Długo się czaiłem no i zbierałem fundusze na Speedmasterka, no i nadszedł ten moment.

Fotka na chwilę obecną autorstwa kolegi Ruskiego, jak będzie chwila na pewno popstrykam swoje :)

 

post-17261-0-19013300-1331805021.jpg


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden zegarek Omega to niewiele, ale ten jeden moze sprawic, ze staniesz sie wielbicielem marki (patrz: Klubowiczem MZO :)

 

20101222500.jpg


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili posiadam jedną Omegę:

aquablue.jpg

 

(Foto zapożyczone z Watchuseek,bo moje zdjęcia to wstyd pokazywać,tak okaleczam piękne zegarki brakiem umiejętności).

 

I już byłem zdecydowany w nadchodzącym roku wymienić na nowy model AT również z jasną tarczą

0dsc00053.jpg

(Foto z Watchuseek)

 

Ale zobaczyłem nowego TH Carrerę i teraz mam duży zgryz co kupić,rozstrzygną ostateczne testy nadgarstkowe.

Była też Omega Geneve Dynamic,i nie wykluczam że w przyszłości spróbuję odkryć fenomen PO,bo nie wiem skąd taki hype :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-32366-0-97508100-1331805075.jpg Edytowane przez sleza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) też mam jedną , trochę mała , ale co tam ...

 

post-4044-0-31161500-1331805224.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ps. leży u mnie z 20 lat , dla małży to staroć , ona zresztą nie rozróżnia

Patka od Perfekta , no i gitara ;)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajacek-"małża" jest kozacka jak i Omega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dzisiaj przyjechało,cal 562,24 rubiny,tarcza troche zjechana ale do zrobienia.

zegary084.jpg

Shot at 2010-12-23

Edytowane przez sleza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Terra nie jest zła, mimo wszystko nie mogę oprzeć się wrażeniu, że na żywo ten zegarek sporo traci. Mierzyłem niedawno zarówno z czarną, jak i białą tarczą, biała była niezła (z paskiem), za to na czarnej się zawiodłem. Bransoleta w AT w ogóle mi się nie podoba. Zegarek rzeczywiście stara się być uniwersalny i powinien pasować do garnituru, jak i do luźnego stroju. Gdy jednak ktoś woli oddzielnie garniturowca, to Hour Vision prezentuje się dużo lepiej od AT (jak na mój gust), z kolei Planet Ocean będzie lepszy od AT jako zegarek sportowy.

 

Bransoleta w AT też mi się nie podoba, jeśli chodzi o tarcze, to dla mnie czarna jest zdecydowanie ładniejsza. Uniwersalność tego zegarka to chyba jego nawiększa zaleta. Też go mierzyłem i jedyne co powstrzymuje mnie przed zakupem to rozmiar, nie wiem, może przez PO 44,5 mm przyzwyczaiłem się do dużych zegarków, ale mimo iż mam chudy nadgarstek 41,5 mm wygląda skromnie. Idealna byłaby wersja 43 mm AT z rocznym kalendarzem, ale cena tego modelu jest niestety kosmiczna B)

Zgadzam się, że jako garniturowiec HV jest świetny, przymierzałem go kilka dni temu i tu moim faworytem jest wersja z jasną tarczą i niebieską wskazówką sekundową - cudo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Planet Ocean" B)

 

post-149-0-65656100-1331805475.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Seamaster 300 - zakochałem się B) Cudo!

 

Swoja drogą, wszyscy zachwycają się omegą hour vision. Miałem w rękach wersję ze zdjęcia powyżej. Zegarek jest zacny, to fakt, ale IMO dyskwalifikuje go jeden element - "okienka" po bokach koperty.

 

No co za wiocha!!!

 

To tak jakby:

 

Patrzcie! Mamy swój in-housowy werk! Musimy się tym chwalić i robić dziury w kopercie zegarka byście wszyscy go zobaczyli!

Przeto mamy własny mechanizm!

 

...a Rolex ma same in-housy i się tym nie chwali..

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą, wszyscy zachwycają się omegą hour vision. Miałem w rękach wersję ze zdjęcia powyżej. Zegarek jest zacny, to fakt, ale IMO dyskwalifikuje go jeden element - "okienka" po bokach koperty.

 

No co za wiocha!!!

Ryzykowny pogląd. Moim zdaniem wygląda to dyskretnie i elegancko, w przeciwieństwie do zegarków typu open heart, a tym bardziej do "szkieletorów".

 

DV50_AN_15.01.08_high1.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to kwestia gustu, jednym się podoba, innym nie. Mnie takie rozwiązanie nie razi, choć chyba wolałbym jednak kopertę bez "okienek".

 

Sam zegar prezentuje się znakomicie, szczególnie w wersji z jasną tarczą i niebieskim sekundnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.