Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _gosc_

denver47 - pasek rewelacja! ciekawe ile osób zorientowałoby się dlaczego wybrałeś takie kolory paska a nie inne :)

 

Myślę o powrocie do Moon'a ale ze względu na 18 cm w nadgarstku wydawał mi się zbyt duży :(

Też czasem wydaje mi się za duży - tyle, że ja go noszę na 16 cm ;)

Możesz też spróbować bransolety 1171 - zegarek wygląda na niej na mniejszy dzięki nie przedłużonemu L2L. U mnie się świetnie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie bać się Moona, mam całe 16-16,5 cm nadgarstka i ...noszę :-) Z radością ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, to chyba Ty byłeś o krok od kupienia mojego w sierpniu zeszłego roku :)

Nie bać się Moona, mam całe 16-16,5 cm nadgarstka i ...noszę :-) Z radością ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji, kolor "barw klubowych" niebieski czy zielony? :)

Nie zaprzeczam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niebieski ;-)

Pod kolor oczu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem Moon'a chyba z ok. 1,5 roku. Wydawał mi się (z czasem nieco za duży i ciężki). Jednak sprzedałem głównie dlatego, że wtedy potrzebowałem środków na zakup sprzętu do obserwacji .... no właśnie, także Księżyca :)

Nie bać się Moona, mam całe 16-16,5 cm nadgarstka i ...noszę :-) Z radością ;-)


jasne, ale "zielony" też nie jest zły ;)

głos na niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja z modelem Speedmaster 57 z niebieska tarcza i czerwonym napisem .

Na Pl. Trzech Krzyży niedostępna - na zamówienie , nie wiadomo kiedy bedzie .

Na Okęciu dostałem maila zwrotnego z info , ze mogą ściągnąć i czas oczekiwania 6-8 Tygodni .

Lotnisko Monachium - nie do zamówienia .

A przed chwila wyszedłem z butiku Omegi w Monachium z info , ze modelu nie maja i jest nie do zamówienia .

Zastanawiam sie czy to dlatego , ze model jest popularny i poprostu cieżko dostępny , czy wręcz przeciwnie - jest mały popyt dlatego nie maja na stanach bo nie ma zainteresowania .

W każdym bądź razie próbowałem przymierzyć w 6 miejscach i nigdzie nie ma .

Natomiast limitowanego Ultramana maja na wystawie w 3 butikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja z modelem Speedmaster 57 z niebieska tarcza i czerwonym napisem .

Na Pl. Trzech Krzyży niedostępna - na zamówienie , nie wiadomo kiedy bedzie .

Na Okęciu dostałem maila zwrotnego z info , ze mogą ściągnąć i czas oczekiwania 6-8 Tygodni .

Lotnisko Monachium - nie do zamówienia .

A przed chwila wyszedłem z butiku Omegi w Monachium z info , ze modelu nie maja i jest nie do zamówienia .

Zastanawiam sie czy to dlatego , ze model jest popularny i poprostu cieżko dostępny , czy wręcz przeciwnie - jest mały popyt dlatego nie maja na stanach bo nie ma zainteresowania .

W każdym bądź razie próbowałem przymierzyć w 6 miejscach i nigdzie nie ma .

Natomiast limitowanego Ultramana maja na wystawie w 3 butikach

 

Ultraman na wystawie u OB? dziwne.. była lista rezerwowa coś koło 10 000 osób - jak ktoś zrezygnował z zakupu to powinno przejść na kolejnego w kolejce...

 

co do braku obecności niebieskiego speediego o którym piszesz - moim zdaniem jest już niedostępny przez Omegę, przestali go chyba produkować. Kruk mówi że 6-8 tygodni bo pewnie ściągnie od innego AD który ma na stocku. powiedzą Ci że to bezpośrednio z fabryki. ale to raczej prawda nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być moze tak jest jak piszesz Maciek , ze juz tego modelu nie produkują - ale żaden sprzedawca mnie nie poinformował.

A co do Ultramana , aż zawróciłem zrobić foto ale okazało sie , ze moje oko laika pomyliło go z wersja Racing ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz tylko pozostało zamówić zapięcie, śrubki i inne pierdoły.

Też czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Homecoming.

Fajna, fajna:) i tarcza z pomarańczowymi cyframi daje możliwości - zmieniasz bezel na pomarańczowy i masz nowy zegarek! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Świetna jest ta PO. Który rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.