Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi o odczucia koloru czy o podkupienie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej perspektywy

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 Łał, na NATO to musi być na prawdę grubo. Ja bym się chyba nie odważył, już bez paska pod deklem jest wystarczająco...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, na NATO to musi być na prawdę grubo. Ja bym się chyba nie odważył, już bez paska pod deklem jest wystarczająco...

Bez przesady. To nie jest zegarek pod mankiet koszuli, więc ta grubość nie przeszkadza. W mojej opinii zegarek nabrał lekkości, bo bransoleta jest ciężka. Na dzień dzisiejszy nie planuję powrotu do bransy.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Chodzi mi o odbiór koloru w normalnym świetle dziennym a nie w sztucznym swietle salonów

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To nie jest zegarek pod mankiet koszuli, więc ta grubość nie przeszkadza. W mojej opinii zegarek nabrał lekkości, bo bransoleta jest ciężka. Na dzień dzisiejszy nie planuję powrotu do bransy.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

No niestety, sikor lekki nie jest. Póki co mam go na bransolecie, ale zamówiłem już w butiku na pl. 3+ czarny pasek, jak już obstaluję, to wrzucę tutaj i dam znać jak się nosi.

 

Tak czy siak przy ok 16mm grubości dodatkowe 2 na NATO to odważny ruch, ale o upodobaniach się nie dyskutuje :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak czy siak przy ok 16mm grubości dodatkowe 2 na NATO to odważny ruch, ale o upodobaniach się nie dyskutuje :)

Nosiłem wczesniej Prodivera Stowy, więc nie ma bólu

 

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularnie przerzucam PO 45,5mm z bransolety na gumę lub nato. Każda koncepcja ma swoje plusy. Na nato paradoksalnie zegarek wygląda chyba najlżej - mimo dodstkowej grubości pod deklem nato narzuca bardzo lekki, wiosenny klimat. Na gumie zegarek jest najwygodniejszy i zdecydowanie najbardziej praktyczny, a na bransolecie moim zdaniem najfajniej wygląda i daje najlepsze uczucie noszenia nurka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyzki juz widoczne na stronie omegi..przykaldowo nowa 300m 20400 na bransolecie, na pasku 19100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ceny wzrosły różnie, zależnie od modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wzrosły różnie, zależnie od modelu.

Zgadza się. Ja się odniosłem akurat do 300m. Ciekawe też że zrobili większą różnicę w cenie między wersja na bransolecie a na gumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20400 zł a jeszcze dwa lata temu za poprzedni model 15000 zł. To już ponad 35%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20400 zł a jeszcze dwa lata temu za poprzedni model 15000 zł. To już ponad 35%...

Zaczynają dyskontować nakłady inwestycyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup mojej pierwszej Omegi coraz bardziej się oddala. Raz, że podnoszą ceny szybciej niż rosną zarobki, a dwa, że cena dla mnie zaczyna przekraczać granicę rozsądku. Niech jeszcze wprowadzą zapisy i kolejki... ;-)

 

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow  cena w eur za PO 43.5mm  6200. Ciekawe jak zareaguja inne marki 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Moim zdaniem Omega po ostatnich inwestycjach nie ma za bardzo konkurencji w tym segmencie cenowym, zwłaszcza jeśli chodzi o divery. Rolex jeszcze cenowo jest daleko, a nie oferuje nic więcej ponad prestiż marki. Szczęście w nieszczęściu, ze obecna generacja zdominowana przez błyszcząca ceramikę to nie do końca moja bajka, wiec na zakupy się nie wybieram. Poczekam, aż znów zaczną robić toolwatche, a nie biżuterię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Podwyżki podwyżkami, a w międzyczasie JB nosi nowy zegarek.

 

190430-daniel-craig-jamaica-bond-25-2.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też się pochwalę:)

 

post-63031-0-85924800-1556696144_thumb.jpg

 

post-63031-0-92703000-1556696163_thumb.jpgpost-63031-0-47597000-1556696182_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czym :) Ładna zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak. Efektowny . Myśle że mogliby naprawdę darować sobie tylko to pokrętło helowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się świetnie, ładne zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.