Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    lukkluj

Zapytanie, które dostaliśmy jest chyba (oby) prowokacją dziennikarską: "Jestem lekarzem ginekologiem. Chciałbym zakupić pozytywne komentarze na swój temat na róznych portalach medycznych, forach dyskusyjnych, blogach itp. Chciałbym wiedziec czy po pierwsze świadczycie Państwo takie usługi, po drugie ile by cos takiego kosztowało w zalezności do liczby opinii i zapewne stron, na których miałyby być zamieszczone? Potrzebuję przynajmniej wstępną ofertę dziś do godziny 12."

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Pasek do Breitlinga z Apartu - dziwne...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 14 grudzień 2010 - 15:47

Kilka tygodni temu zamówiłem w Aparcie pasek do Breitlinga. Model Diver Strap Pro, czyli ten z napisem "Breitling" przez całą długość.

Tak się składa, że mam taki pasek oryginalny, kupiony u dealera, który odpowiada wszystkim cechom oryginalnego paska:
- jest gruby
- byl na poczatku cholernie sztywny
- ma odpowiednią liczbę dziurek
- rozsiewa wokół zapach wanilii na kilka metrów
- kupiony był ze sprzączką, która też ma cechy oryginału i takimi teleskopami (Breitling stosuje inne teleskopy do bransolety i do pasków)

Problem polega na tym, że zamówiony w Aparcie pasek, nie ma w/w cech. Zamówiłem sam pasek, nie mogę więc nic powiedzieć o sprzączce czy teleskopach, ale:
- jest znacznie cieńszy
- jest elastyczny
- pachnie gumą - jak pasek od Seiko, a na szlufce ma napis: "Caoutchouc"
- "na oko" ma za małą średnicę otworów pod teleskopy

Jestem nieco zakłopotany, paska nie odebrałem, dzwoniłem do Apartu, mają się jutro kontaktować. Nie wiem co o tym myśleć...

Użytkownik lewandek edytował ten post 14 grudzień 2010 - 16:05

• 0

#2 Paweł Jankowski

Paweł Jankowski
  • Stowarzyszenie
  • 1460 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 07:50

Zrób zdjęcia
  • 0

#3 motorhead17

motorhead17
  • Użytkownik
  • 398 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 08:32

Kilka tygodni temu zamówiłem w Aparcie pasek do Breitlinga. Model Diver Strap Pro, czyli ten z napisem "Breitling" przez całą długość.

Tak się składa, że mam taki pasek oryginalny, kupiony u dealera, który odpowiada wszystkim cechom oryginalnego paska:
- jest gruby
- byl na poczatku cholernie sztywny
- ma odpowiednią liczbę dziurek
- rozsiewa wokół zapach wanilii na kilka metrów
- kupiony był ze sprzączką, która też ma cechy oryginału i takimi teleskopami (Breitling stosuje inne teleskopy do bransolety i do pasków)

Problem polega na tym, że zamówiony w Aparcie pasek, nie ma w/w cech. Zamówiłem sam pasek, nie mogę więc nic powiedzieć o sprzączce czy teleskopach, ale:
- jest znacznie cieńszy
- jest elastyczny
- pachnie gumą - jak pasek od Seiko, a na szlufce ma napis: "Caoutchouc"
- "na oko" ma za małą średnicę otworów pod teleskopy

Jestem nieco zakłopotany, paska nie odebrałem, dzwoniłem do Apartu, mają się jutro kontaktować. Nie wiem co o tym myśleć...

Pasek jest ok. Tak się składa że wcześniej miałem taki sam podrabiany i różnica jest ogromna oczywiście na korzyść oryginału. Problem z dziurkami na teleskopy tez mnie dotknął. Są po prostu za ciasne. Swój mam już prawie rok i jestem z niego zadowolony. Aha, pasek pachnie zwykłą gumą. Uważam że za tę cenę to dobry solidny kauczuk.
  • 0

#4 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:25

Rzecz w tym, ze pachnący wanilią mam na łapie, a pachnący gumą chcą mi sprzedać w Aparcie twierdząc, że to oryginalny wyrób Breitlinga...
  • 0

#5 motorhead17

motorhead17
  • Użytkownik
  • 398 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:58

Ja swój oryginalny kupiłem w Aparcie i pachnie właśnie gumą. Chyba tam nie podrób raczej nie sprzedają ;)
  • 0

#6 motorhead17

motorhead17
  • Użytkownik
  • 398 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 13:03

Ja swój oryginalny kupiłem w Aparcie i pachnie właśnie gumą. Chyba tam nie podrób raczej nie sprzedają ;)
  • 0

#7 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 13:18

No wlasnie, z kolei moj oryginalny byl kupiony w salonie Breitlinga w UK i na poczatku pachnial wanilia w promieniu 10 metrow. Mozemy wiec zalozyc, ze albo moj "waniliowy" z UK albo Twoj gumowy z Apartu nie jest oryginalem.
Wedlug opinii z tego forum, cechy oryginalu bardziej pasuja do mojego: http://breitlingsour...php?f=9&t=19047
  • 0

#8 motorhead17

motorhead17
  • Użytkownik
  • 398 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 13:25

Mój wygląda dokładnie jak ze zdjęć z tym że jest on 24-20 mm. Poza tym mam w domu oryginała oraz falsa i ani jeden ani drugi nie pachnie niczym innym poza gumą. A być może są paski zapachowe oraz bez zapachowe.
  • 0

#9 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 18:23

Może zapachowe był kiedyś a teraz już nie.
  • 0

#10 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 23:55

Odebralem pasek w zeszlym tygodniu. Przekonala mnie renoma Apartu i fakt, ze ma autoryzacje Breitlinga.

Dzis niestety kolejny zgrzyt, wraz z paskiem zamawialem teleskopy Breitlinga do tego paska. Dzis pojechalem je odebrac i otrzymalem... dwa zwykle, tanie teleskopy "uniwersalne", mimo, ze na zamowieniu bylo wyraznie napisane "Breitling - teleskopy 22mm do paska"... Trudno to komentowac.
  • 0

#11 satyr

satyr

One of Those of the Unlight...

• Stowarzyszenie
  • 1059 postów

Napisano 22 grudzień 2010 - 00:56

Lewandek, Breitling nie sprzedaje teleskopów... :)
  • 0

#12 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 22 grudzień 2010 - 01:23

Wiem, ze do mojego zegarka wystepuja 2 rodzaje teleskopow, inne do paska i do bransolety - tak się składa, że mam jedne i drugie oryginalne.

Zakladam wiec, ze teleskopy rowniez mozna zamowic, podobnie jak inne elementy zegarka?
  • 0

#13 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 22 grudzień 2010 - 01:28

Wiem, ze do mojego zegarka wystepuja 2 rodzaje teleskopow, inne do paska i do bransolety - tak się składa, że mam jedne i drugie oryginalne.

Zakladam wiec, ze teleskopy rowniez mozna zamowic, podobnie jak inne elementy zegarka?

Tak wyglądają oryginały:
Załączony plik  teleskopy.jpg   37,92 KB   70 Ilość pobrań
  • 0

#14 Lawnowerman

Lawnowerman

Mo®derato®

• Moderator
  • 5229 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 09:16

Musiałeś w Aparcie koniecznie ;)
  • 0

#15 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 10:21

Do Pieśkiewicza mam 450 km, a Apart mam pod nosem.
Najgorsze jest to, ze nie chce robic problemow milej obsludze z lokalnego salonu, bo to raczej nie ich wina.
Jak na razie Apart jako dealer Breitlinga wypadl dla mnie zdecydowanie ponizej krytyki.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych