Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość giwo

Skrócenie bransolety CASIO EF-502D - Łódź - gd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość giwo

Może ten temat już był, ale go nie znalazłem. Mam taką prośbę czy mogłby mi ktoś podać adres jakiegoś zakładu zegarmistrzowskiego w Łodzi, gdzie mogłbym skrócić bransoletę od CASIO EF-502D. Z góry wszystkim dzięki.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość giwo

A mogłbyś podać konkretny adres, bo w łodzi jestem tylko czasem i nie znam zbyt dokładnie miasta. aha i jescze ile taka usługa mogłaby kosztować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁÓD?ą Piłsudskiego 94

ŁÓD?ą 6-go Sierpnia 18

 

Jak chodzi o cenę, to ja bym nic nie wziął, ten pierwszy punkt jest własnością Zibi (drugi jest ajencyjny) i tam skrócenie bransolety powinno być gratis. No może parę złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o cenę, to ja bym nic nie wziął, ten pierwszy punkt jest własnością Zibi (drugi jest ajencyjny) i tam skrócenie bransolety powinno być gratis. No może parę złotych.

 

Poszedlem kiedys do zegarmistrza w Lublinie, zeby mi skrocil bransolete w nowym zegarku. Wzial 5 zl, w dodatku jedno ogniwo stuknal mlotkiem (po jaka cholere go uzyl nie wiem do dzis). Kupilem za 20 zl przyrzad do skracania bransolet i na pewno bede to robil lepiej, i z pewnoscia precyzyjniej, od tego zegarmistrza. Poza tym, od tamtej pory wykonywalem taki zabieg ze 20 razy, wiec dawno mi sie zwrocilo. :)

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.